فرمانده جدید سپاه امام حسین (ع) کرج معرفی شد

سرهنگ پاسدار غلامعلی کمالزاده به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه امام حسین‌(ع) کرج معرفی و از تلاش‌های سرهنگ پاسدار احمدرضا باهک، فرمانده قبلی این سپاه قدردانی شد.
در مراسم معرفی فرمانده جدید سپاه ناحیه امام حسین‌(ع) که با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در البرز و امام جمعه کرج، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، علی ترکاشوند شهردار کرج، حجت الاسلام موحد نماینده ولی‌فقیه در سپاه البرز و جمعی از مسئولان و پرسنل سپاه ناحیه امام حسین‌(ع) کرج برگزار شد، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز گفت: برگزاری کنگره سرداران و ۶ هزار شهید استان کار مهمی است که بر زمین مانده و انجام آن نیازمند مدیریت جهادی است.
سردار علی استاد حسینی افزود: جمع آوری اطلاعات درباره خانواده شهدا انجام شده اما متأسفانه اطلاعات موجود ناقص است و باید گروه‌هایی تشکیل شود تا این امر مهم به طور احسن انجام گیرد.
وی با بیان اینکه البرز شهدای زیادی تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، خاطرنشان کرد: زندگینامه و شخصیت هر یک از این ۶ هزار شهید باید گردآوری شود تا علاوه بر حفظ یاد و خاطرات آنان بتوانیم اهداف و آرمان‌های شهدا را به نسل جوان معرفی کنیم.
استاد حسینی با تأکید بر اینکه تدوین و جمع‌‌آوری خاطرات و زندگینامه شهدا در اولویت برنامه‌ها قرار دارد، گفت: با تشکیل ستاد برگزاری کنگره شهدا امیدوارم بتوانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.
استاد حسینی افزود: ثبت و ارائه رفتار و رشادت بچه‌های لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) کرج حداقل به ۳۰۰ کتاب و فیلم نیاز دارد و در این زمینه سایر دستگاه‌های اجرایی استان نیز باید کمک کنند.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز با بیان اینکه مسئولیت‌ها برای افراد ماندنی نیست، یادآورشد: باید تلاش کنیم در طول مدت تصدی، بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم و کارنامه قابل قبولی را از خود به یادگار بگذاریم.
در این مراسم، سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در حکمی سرهنگ احمدرضا باهک را به عنوان رئیس ستاد برگزاری کنگره شهدای استان البرز منصوب کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار