فرمانده انتظامي شهرستان كرج خبر داد  راه‌اندازي يگان فوريت‌هاي پليس 110

فرمانده نيروي انتظامي كرج از راه‌اندازي يگان فوريت‌هاي پليس 110 خبر داد و گفت: زمان حضور مأموران در صحنه‌ها با اجراي اين طرح در اين شهرستان به 10دقيقه مي‌رسد.
سيدحسين سيد حقيقي در نشست خبري با اشاره به اينكه يكي از دغدغه‌هاي مردم حضور سريع مأموران در مواقع ضرورت است، افزود: بازخوردهاي اوليه اجراي اين طرح حاكي از رضايتمندي شهروندان بوده است.
وي همچنين از دستگيري باند سارقان داخل خودرو خبر داد و گفت: با بررسي‌هاي تكميلي مشخص شد كه اين سارقان به دليل اعتياد و تأمين نياز مالي براي خريد موادمخدر اقدام به سرقت مي‌كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان كرج اظهار داشت: تاكنون 31 مال باخته اين باند شناسايي شده و پيگيري در اين زمينه ادامه دارد.
فرمانده انتظامي شهرستان كرج در تشريح يك پرونده ديگر افزود: در پي وقوع سرقت‌هاي به عنف در شهرستان كرج توسط 2 نفر موتورسوار كه صورت‌هاي خود را با ماسك‌هاي پزشكي پوشانده و با استفاده از سلاح سرد در كنار بانك‌ها و دفاتر پيشخوان كمين و اقدام به سرقت با توسل به زور از مردم مي‌كردند خوشبختانه با اقدام به موقع، توسط تيم اطلاعات و تجسس كلانتري 11 دستگير شدند.
وي افزود: اين متهمان به 25 فقره سرقت به عنف در مناطق مختلف كرج اعتراف كردند كه تاكنون 14 مالباخته اين باند شناسايي شده است.
سيدحسين سيدحقيقي درباره آمار اقدامات انجام شده مبارزه با جرائم در سال 93 نيز گفت: امسال نسبت به مدت مشابه سال 92 در بخش كشفيات با 58 درصد افزايش مواجه بوده‌ايم در حالي كه انواع سرقت‌ها نيز در مقايسه با سال گذشته، روند كاهشي داشته است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر