فرمانده انتظامی شهرستان کرج خبر داد راه‌اندازی یگان فوریت‌های پلیس ۱۱۰

فرمانده انتظامی شهرستان کرج خبر داد  راه‌اندازی یگان فوریت‌های پلیس ۱۱۰

فرمانده نیروی انتظامی کرج از راه‌اندازی یگان فوریت‌های پلیس ۱۱۰ خبر داد و گفت: زمان حضور مأموران در صحنه‌ها با اجرای این طرح در این شهرستان به ۱۰دقیقه می‌رسد.
سیدحسین سید حقیقی در نشست خبری با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مردم حضور سریع مأموران در مواقع ضرورت است، افزود: بازخوردهای اولیه اجرای این طرح حاکی از رضایتمندی شهروندان بوده است.
وی همچنین از دستگیری باند سارقان داخل خودرو خبر داد و گفت: با بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که این سارقان به دلیل اعتیاد و تأمین نیاز مالی برای خرید موادمخدر اقدام به سرقت می‌کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج اظهار داشت: تاکنون ۳۱ مال باخته این باند شناسایی شده و پیگیری در این زمینه ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج در تشریح یک پرونده دیگر افزود: در پی وقوع سرقت‌های به عنف در شهرستان کرج توسط ۲ نفر موتورسوار که صورت‌های خود را با ماسک‌های پزشکی پوشانده و با استفاده از سلاح سرد در کنار بانک‌ها و دفاتر پیشخوان کمین و اقدام به سرقت با توسل به زور از مردم می‌کردند خوشبختانه با اقدام به موقع، توسط تیم اطلاعات و تجسس کلانتری ۱۱ دستگیر شدند.
وی افزود: این متهمان به ۲۵ فقره سرقت به عنف در مناطق مختلف کرج اعتراف کردند که تاکنون ۱۴ مالباخته این باند شناسایی شده است.
سیدحسین سیدحقیقی درباره آمار اقدامات انجام شده مبارزه با جرائم در سال ۹۳ نیز گفت: امسال نسبت به مدت مشابه سال ۹۲ در بخش کشفیات با ۵۸ درصد افزایش مواجه بوده‌ایم در حالی که انواع سرقت‌ها نیز در مقایسه با سال گذشته، روند کاهشی داشته است.

این مطلب را به اشتراک بگذار