امروز کشور اسلامي ما با عبور از مراحل متعدد و دشوار به استقرار و ثبات سياسي و امنيت اجتماعي رسيده و بلوغ فکري آحاد مردم از نشانه‌های دستيابي به آرمان‌های حضرت امام (ره) به شمار می‌رود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري کرج، محمدتقي ايراني، معاون استاندار البرز و فرماندار شهرستان کرج با بیان این مطلب افزود: مردم مسلمان ما با حضور در عرصه‌های مختلف، وفاداري خود را به اسلام و انقلاب نشان داده اند و با وحدت کلمه، توطئه‌های دشمنان را از صدر انقلاب اسلامي تاکنون نقش بر آب کرده اند. وي با اشاره به موفقيت‌های دولت تدبير و اميد در عرصه‌های داخلي و خارجي گفت: دفاع از حقوق هسته اي و پافشاري بر لغو تحريم‌ها و حمايت‌های مقام معظم رهبري از تيم مذاکره کننده، جايگاه نظام اسلامي را در نظام بين الملل ارتقا داده است به طوری که شاهد توفيق جمهوري اسلامي در کسب حقوق هسته اي هستيم و افکار عمومي دنيا بخوبي دريافته که ايران در فعاليت‌های هسته‌اي خود، صلح آميز و شفاف عمل کرده و اساس بهانه‌جويي‌ها عليه ايران اسلامي فرو ريخته است. فرماندار کرج با اشاره به عملکرد دولت در يک سال اخير و مهار تورم و گراني و ايجاد اميد و انگيزه بين مردم، گفت: دولت تدبير و اميد با شعار تأمين اجتماعي براي همه بويژه در بيمه سلامت توانست بيش از 4 ميليون نفر را زيرپوشش بيمه قرار دهد و امروز بيمارستان‌های ما، با حضور پزشکان متخصص خدمات بيمه اي تقريباً رايگان را براي شهروندان فراهم کرده اند. وي يادآور شد: امروزه در بخش اقتصادي و مهار تورم نيز در سطح کشور شاهد کاهش قيمت بسياري از اقلام مورد نياز مردم هستيم و قيمت ملک و ساختمان نيز رشد منفي داشته است. ایرانی با اشاره به نامگذاري سال 93 به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي گفت: شبيخون فرهنگي که سال هاست مقام معظم رهبري هشدار داده و به مهندسي فرهنگي پرداخته اند، امروز در شرايط پيچيده اي قرار گرفته است، به طوري که استکبار با سرمايه‌گذاری در بخش فرهنگ بخصوص در حوزه مربوط به جوانان و بانوان، تلاش‌های فراواني دارد که اساس دين و شعائر ديني را هدف قرار داده تا شايد بتواند از اين طريق انحراف ايجاد کند. وي با تأکيد بر پذيرش مسئوليت توسط خانواده‌ها و حساسيت نسبت به مسائل اخلاقي و معنوي گفت: به هر حال ما بايد نسبت به سرنوشت اخلاقي و معنوي فرزندانمان حساسيت جدي داشته باشيم. ایرانی افزود: دشمن می‌خواهد با سست کردن اخلاق و ايمان به اهداف شوم خود برسد و همه نهادها از خانواده گرفته تا اجتماع، بويژه نهادهاي فرهنگي که متولي اين امور هستند، از مساجد و کانون‌های فرهنگي و حوزه‌های علميه و دانشگاه، همه و همه بايد با پذيرش مسئوليت از آرمان‌های فرهنگي انقلاب اسلامي دفاع کنند. وی با تأکید بر حمايت از توليد داخلي که می‌تواند سبب اشتغال در کشور شود، گفت: قاچاق کالا در کشور، صدمات زيادي به اقتصاد کشور وارد کرده است و حتي آثار سياسي، فرهنگي و اجتماعي نامطلوبي بر جا می‌گذارد .
ايراني، با دعوت از مردم براي مبارزه با قاچاق کالا و پرهيز از خريد کالاهايي که غيرقانوني وارد کشور شده و حقوق دولت و مردم را نپرداخته اند، بر برخوردهاي قانوني با متخلفان بويژه کنترل مرزها تأکيد کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر