فرماندار کرج و معاون استاندار البرز عنوان کرد ایجاد انگیزه در میان مردم با مهار تورم توسط دولت تدبیر و امید

امروز کشور اسلامی ما با عبور از مراحل متعدد و دشوار به استقرار و ثبات سیاسی و امنیت اجتماعی رسیده و بلوغ فکری آحاد مردم از نشانه‌های دستیابی به آرمان‌های حضرت امام (ره) به شمار می‌رود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرج، محمدتقی ایرانی، معاون استاندار البرز و فرماندار شهرستان کرج با بیان این مطلب افزود: مردم مسلمان ما با حضور در عرصه‌های مختلف، وفاداری خود را به اسلام و انقلاب نشان داده اند و با وحدت کلمه، توطئه‌های دشمنان را از صدر انقلاب اسلامی تاکنون نقش بر آب کرده اند. وی با اشاره به موفقیت‌های دولت تدبیر و امید در عرصه‌های داخلی و خارجی گفت: دفاع از حقوق هسته ای و پافشاری بر لغو تحریم‌ها و حمایت‌های مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده، جایگاه نظام اسلامی را در نظام بین الملل ارتقا داده است به طوری که شاهد توفیق جمهوری اسلامی در کسب حقوق هسته ای هستیم و افکار عمومی دنیا بخوبی دریافته که ایران در فعالیت‌های هسته‌ای خود، صلح آمیز و شفاف عمل کرده و اساس بهانه‌جویی‌ها علیه ایران اسلامی فرو ریخته است. فرماندار کرج با اشاره به عملکرد دولت در یک سال اخیر و مهار تورم و گرانی و ایجاد امید و انگیزه بین مردم، گفت: دولت تدبیر و امید با شعار تأمین اجتماعی برای همه بویژه در بیمه سلامت توانست بیش از ۴ میلیون نفر را زیرپوشش بیمه قرار دهد و امروز بیمارستان‌های ما، با حضور پزشکان متخصص خدمات بیمه ای تقریباً رایگان را برای شهروندان فراهم کرده اند. وی یادآور شد: امروزه در بخش اقتصادی و مهار تورم نیز در سطح کشور شاهد کاهش قیمت بسیاری از اقلام مورد نیاز مردم هستیم و قیمت ملک و ساختمان نیز رشد منفی داشته است. ایرانی با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: شبیخون فرهنگی که سال هاست مقام معظم رهبری هشدار داده و به مهندسی فرهنگی پرداخته اند، امروز در شرایط پیچیده ای قرار گرفته است، به طوری که استکبار با سرمایه‌گذاری در بخش فرهنگ بخصوص در حوزه مربوط به جوانان و بانوان، تلاش‌های فراوانی دارد که اساس دین و شعائر دینی را هدف قرار داده تا شاید بتواند از این طریق انحراف ایجاد کند. وی با تأکید بر پذیرش مسئولیت توسط خانواده‌ها و حساسیت نسبت به مسائل اخلاقی و معنوی گفت: به هر حال ما باید نسبت به سرنوشت اخلاقی و معنوی فرزندانمان حساسیت جدی داشته باشیم. ایرانی افزود: دشمن می‌خواهد با سست کردن اخلاق و ایمان به اهداف شوم خود برسد و همه نهادها از خانواده گرفته تا اجتماع، بویژه نهادهای فرهنگی که متولی این امور هستند، از مساجد و کانون‌های فرهنگی و حوزه‌های علمیه و دانشگاه، همه و همه باید با پذیرش مسئولیت از آرمان‌های فرهنگی انقلاب اسلامی دفاع کنند. وی با تأکید بر حمایت از تولید داخلی که می‌تواند سبب اشتغال در کشور شود، گفت: قاچاق کالا در کشور، صدمات زیادی به اقتصاد کشور وارد کرده است و حتی آثار سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نامطلوبی بر جا می‌گذارد .
ایرانی، با دعوت از مردم برای مبارزه با قاچاق کالا و پرهیز از خرید کالاهایی که غیرقانونی وارد کشور شده و حقوق دولت و مردم را نپرداخته اند، بر برخوردهای قانونی با متخلفان بویژه کنترل مرزها تأکید کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار