فرماندار کرج با بيان اينکه در دولت يازدهم شاهد کسري بودجه در بخش عمراني هستيم، گفت: اين دولت با فشارهاي اقتصادي بسياري مواجه است.
محمدتقي ايراني در نشست شوراي برنامه ريزي کرج افزود: با وجود اين فشارها، دولت تدبير و اميد تکميل پروژه هاي نيمه تمام در کشور و به ويژه استان البرز را در اولويت قرار داده است.
وي ضمن درخواست از مديران اجرايي برای پيگيري و نظارت بيشتر بر روند اجراي پروژه هاي عمراني، تأکيد کرد: دستگاه هاي اجرايي موظف به ارائه گزارش به موقع از روند اجراي پروژه‌هاي عمراني هستند. فرماندار کرج با بيان اينکه ارتقای تشکيلات اداري البرز بدون تأمين امکانات لازم در گذشته صورت گرفته است، افزود: هم اکنون فرمانداري مرکز استان در يک ساختمان استيجاري مستقر است که در شأن اين نهاد اجرايي نيست و ساير دستگاه هاي اجرايي نيز همين وضعيت را دارند.
وي خاطرنشان کرد: در ابتدای تأسيس استان البرز، فکري براي تفکيک اداره های کل و شهرستاني نشده، درحالي که کرج با قرار داشتن در 30 کيلومتري پايتخت، از ظرفيت هاي قابل توجهي براي توسعه برخوردار است.
ايراني با اشاره به اينکه هزينه تأسيس استان البرز را کلانشهر کرج پرداخت کرده در حالي که هم‌اکنون تشکيلات اداري اين شهرستان با مشکل مواجه است، گفت: اداره های کل استان، فضاي اداري شهرستان کرج را اشغال کرده اند که بايد اين موضوع در شوراي برنامه ريزي استان البرز به طور جدی مورد پيگيري و رسيدگي قرار گيرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر