فرماندار کرج: دولت یازدهم با فشارهای اقتصادی سنگینی مواجه است

فرماندار کرج با بیان اینکه در دولت یازدهم شاهد کسری بودجه در بخش عمرانی هستیم، گفت: این دولت با فشارهای اقتصادی بسیاری مواجه است.
محمدتقی ایرانی در نشست شورای برنامه ریزی کرج افزود: با وجود این فشارها، دولت تدبیر و امید تکمیل پروژه های نیمه تمام در کشور و به ویژه استان البرز را در اولویت قرار داده است.
وی ضمن درخواست از مدیران اجرایی برای پیگیری و نظارت بیشتر بر روند اجرای پروژه های عمرانی، تأکید کرد: دستگاه های اجرایی موظف به ارائه گزارش به موقع از روند اجرای پروژه‌های عمرانی هستند. فرماندار کرج با بیان اینکه ارتقای تشکیلات اداری البرز بدون تأمین امکانات لازم در گذشته صورت گرفته است، افزود: هم اکنون فرمانداری مرکز استان در یک ساختمان استیجاری مستقر است که در شأن این نهاد اجرایی نیست و سایر دستگاه های اجرایی نیز همین وضعیت را دارند.
وی خاطرنشان کرد: در ابتدای تأسیس استان البرز، فکری برای تفکیک اداره های کل و شهرستانی نشده، درحالی که کرج با قرار داشتن در ۳۰ کیلومتری پایتخت، از ظرفیت های قابل توجهی برای توسعه برخوردار است.
ایرانی با اشاره به اینکه هزینه تأسیس استان البرز را کلانشهر کرج پرداخت کرده در حالی که هم‌اکنون تشکیلات اداری این شهرستان با مشکل مواجه است، گفت: اداره های کل استان، فضای اداری شهرستان کرج را اشغال کرده اند که باید این موضوع در شورای برنامه ریزی استان البرز به طور جدی مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار