فرماندار کرج در مراسم بزرگداشت هفته دولت مطرح کرد گفتمان دولت یازدهم، منطق و صلح آری؛ خشونت نه

به گفته معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج، امروز گفتمان دولت تدبیر و امید در دنیا، گفتمانی متکی بر منطق، صلح و به دور از هرگونه خشونت است.
محمد تقی ایرانی در آیین بزرگداشت مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و تجلیل از کارمندان نمونه اداره‌های استان البرز، با اشاره به مشکلات ناشی از تحریم‌های ظالمانه گفت: باید اعتماد‌سازی در سیاست داخلی و خارجی را بیش از پیش فراهم کنیم.
وی در این آیین که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان و مدیران البرز برگزار شد، تأکید کرد: در حماسه ۲۴ خرداد سال گذشته که نقطه عطفی در انقلاب اسلامی به‌شمار می‌رود، در زمان تحویل سکان کشور به دولت تدبیر و امید، در سیاست خارجی و داخلی با چالش‌های فراوانی مواجه بودیم، اما امروز مردم به سمت دولت می‌آیند و نور امید در دل‌هایشان بیش از پیش قوت می‌گیرد و اعتمادشان روز به روز بیشتر می‌شود.
وی گفت: در سیاست داخلی، اتخاذ تصمیمات دولت منجر به آرامش مردم شده است. تیم اقتصادی دولت به رغم تمام موانع، توانسته عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهد، در حالی که نرخ تورم در ابتدای فعالیت دولت ۴۶ درصد بود، امروز به ۲۵درصد کاهش پیدا کرده است و بزودی به زیر ۲۰درصد خواهد رسید. فرماندار کرج اضافه کرد: دولت خود را موظف به پیگیری مطالبات مردم می‌داند، از جمله اقدامات مفید دولت، طرح بیمه سلامت بوده که باعث اعتبار یافتن دفترچه‌های بیمه درمانی شده است و گزارش‌‎های خوبی درباره بیمه سلامت از بیمارستان‌های دولتی
به گوش می‌رسد.

این مطلب را به اشتراک بگذار