به گفته معاون استاندار البرز و فرماندار ويژه شهرستان كرج، امروز گفتمان دولت تدبير و اميد در دنيا، گفتماني متكي بر منطق، صلح و به دور از هرگونه خشونت است.
محمد تقي ايراني در آيين بزرگداشت مقام شامخ شهيدان رجايي و باهنر، هفته دولت و تجليل از كارمندان نمونه اداره‌هاي استان البرز، با اشاره به مشكلات ناشي از تحريم‌هاي ظالمانه گفت: بايد اعتماد‌سازي در سياست داخلي و خارجي را بيش از پيش فراهم كنيم.
وي در اين آيين كه با حضور استاندار و جمعي از مسئولان و مديران البرز برگزار شد، تأكيد كرد: در حماسه 24 خرداد سال گذشته كه نقطه عطفي در انقلاب اسلامي به‌شمار مي‌رود، در زمان تحويل سكان كشور به دولت تدبير و اميد، در سياست خارجي و داخلي با چالش‌هاي فراواني مواجه بوديم، اما امروز مردم به سمت دولت مي‌آيند و نور اميد در دل‌هايشان بيش از پيش قوت مي‌گيرد و اعتمادشان روز به روز بيشتر مي‌شود.
وي گفت: در سياست داخلي، اتخاذ تصميمات دولت منجر به آرامش مردم شده است. تيم اقتصادي دولت به رغم تمام موانع، توانسته عملكرد قابل قبولي از خود ارائه دهد، در حالي كه نرخ تورم در ابتداي فعاليت دولت 46 درصد بود، امروز به 25درصد كاهش پيدا كرده است و بزودي به زير 20درصد خواهد رسيد. فرماندار كرج اضافه كرد: دولت خود را موظف به پيگيري مطالبات مردم مي‌داند، از جمله اقدامات مفيد دولت، طرح بيمه سلامت بوده كه باعث اعتبار يافتن دفترچه‌هاي بيمه درماني شده است و گزارش‌‎هاي خوبي درباره بيمه سلامت از بيمارستان‌هاي دولتي
به گوش مي‌رسد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر