فرماندار شهرستان نظرآباد خواستار شد: تشکیل شورای مشورتی برای خدمت به مردم

برای خدمت هرچه بیشتر و مطلوب‌تر به مردم، تشکیل یک شورای مشورتی با شرکت اهالی رسانه، نخبگان و صاحبنظران در شهرستان نظرآباد ضروری است.
حجت ا… صادقی در جمع خبرنگاران افزود: یکی از اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی که همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده، خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم است، به همین دلیل جای شورای مشورتی در این شهرستان که دارای ویژگی‌های خاصی از نظر سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باشد، خالی است.
وی اظهار داشت: بستر توسعه خدمات، رشد و بالندگی نظرآباد با توجه به‌وجود مردم خوب، فهیم و صبور این شهرستان، به برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی طرح‌های اجرایی نیاز دارد که با فعال کردن این شورای مشورتی می‌توان زمینه پاسخگویی به دغدغه‌های مردم که در دیدارهای مردمی به ما گوشزد می‌کنند را امکانپذیر ساخت. صادقی، تلاش و برنامه‌ریزی مدیران شهرستان را در ۲بخش اقتصاد و فرهنگ ضروری دانست و یادآورشد: حمایت از صنایع و فعالیت‌های فرهنگی در ردیف اول خدمت مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مردمی قرار دارد تا بتوان در این ۲بخش به عنوان مهمترین نیاز مردم، در حد مطلوب پاسخگو بود.
فرماندار نظرآباد گفت: در ۲ماه اخیر حمایت از صنایع را با ایجاد انعطاف‌پذیری در سیستم اداری، کاهش زمان صدور مجوزهای لازم، معرفی برای برخورداری از تسهیلات بانکی آغاز کرده ایم.
وی گفت: ایجاد زیرساخت برای حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در نظرآباد با توجه به موقعیت منحصر به فرد این شهرستان در بخش کشاورزی، دامداری، صنعتی، میراث فرهنگی و آثار تاریخی، دسترسی آسان و کوتاه به جاده و بزرگراه و نیز نزدیکی به پایتخت و کلانشهر کرج، بسیار ضروری است.
فرماندار نظرآباد، از صداقت به عنوان مهمترین سرمایه مدیریت در یک مجموعه یاد کرد و افزود: لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا از این اصل مهم غافل نشوند تا با آرامش مسیر برنامه‌ریزی کاری و خدمت به مردم را دنبال کنند.
صادقی، از مدیران دستگاه‌های اجرایی، نهادهای مردمی، رسانه‌ها و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا برای پیشبرد اهداف تعیین شده در شهرستان خواست، در روند توسعه و رشد خدمات به مردم از دامن زدن به اختلاف‌ها بپرهیزند و تمام تلاش خود را معطوف به تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خود کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار