براي خدمت هرچه بيشتر و مطلوب‌تر به مردم، تشكيل يك شوراي مشورتي با شركت اهالي رسانه، نخبگان و صاحبنظران در شهرستان نظرآباد ضروري است.
حجت ا… صادقي در جمع خبرنگاران افزود: يكي از اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي كه همواره مورد تأكيد مقام معظم رهبري بوده، خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم است، به همين دليل جاي شوراي مشورتي در اين شهرستان كه داراي ويژگي‌هاي خاصي از نظر سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي باشد، خالي است.
وي اظهار داشت: بستر توسعه خدمات، رشد و بالندگي نظرآباد با توجه به‌وجود مردم خوب، فهيم و صبور اين شهرستان، به برنامه‌ريزي و اولويت‌بندي طرح‌هاي اجرايي نياز دارد كه با فعال كردن اين شوراي مشورتي مي‌توان زمينه پاسخگويي به دغدغه‌هاي مردم كه در ديدارهاي مردمي به ما گوشزد مي‌كنند را امکانپذیر ساخت. صادقي، تلاش و برنامه‌ريزي مديران شهرستان را در 2بخش اقتصاد و فرهنگ ضروري دانست و يادآورشد: حمايت از صنايع و فعاليت‌هاي فرهنگي در رديف اول خدمت مديران دستگاه‌هاي اجرايي و نهادهاي مردمي قرار دارد تا بتوان در اين 2بخش به عنوان مهمترين نياز مردم، در حد مطلوب پاسخگو بود.
فرماندار نظرآباد گفت: در 2ماه اخير حمايت از صنايع را با ايجاد انعطاف‌پذيري در سيستم اداري، كاهش زمان صدور مجوزهاي لازم، معرفي براي برخورداري از تسهيلات بانكي آغاز كرده ايم.
وي گفت: ايجاد زيرساخت براي حمايت از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي در نظرآباد با توجه به موقعيت منحصر به فرد اين شهرستان در بخش كشاورزي، دامداري، صنعتي، ميراث فرهنگي و آثار تاريخي، دسترسي آسان و كوتاه به جاده و بزرگراه و نيز نزديكي به پايتخت و كلانشهر كرج، بسيار ضروري است.
فرماندار نظرآباد، از صداقت به عنوان مهمترين سرمايه مديريت در يك مجموعه ياد كرد و افزود: لازم است مديران دستگاه‌هاي اجرايي و اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا از اين اصل مهم غافل نشوند تا با آرامش مسير برنامه‌ريزي كاري و خدمت به مردم را دنبال كنند.
صادقي، از مديران دستگاه‌هاي اجرايي، نهادهاي مردمي، رسانه‌ها و اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا براي پيشبرد اهداف تعيين شده در شهرستان خواست، در روند توسعه و رشد خدمات به مردم از دامن زدن به اختلاف‌ها بپرهيزند و تمام تلاش خود را معطوف به تقويت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خود كنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر