نجمه مومن كيايي – ايران البرز
با توجه به مهاجرپذيری، روند رو به رشد جمعيت و اجراي چندين پروژه مسكن مهر كه افزايش ساكنان را در پي خواهد داشت، توسعه زيرساخت‌ها و شبكه‌ مخابراتي از نيازهاي ضروري شهرستان نظرآباد به‌شمار مي‌رود. فرماندار نظرآباد در جريان حضور مديرعامل شركت مخابرات ايران و بازديد از چند پروژه‌ در دست اجراي اين شركت در نظرآباد در نشست بررسي راهكارهاي توسعه خدمات مخابراتي در اين شهرستان افزود: خوشبختانه با تلاش‌هاي انجام شده، امروز شاهد خدمت‌ رساني خوبي به مردم هستيم كه ميزان رضايت‌مندي شهروندان نشان‌ دهنده اثربخش بودن طرح‌ها و برنامه‌هاي مخابرات است. شهريار آقايي ابراز اميدواري كرد: با نگاه مثبتي كه مديريت شركت مخابرات ايران و البرز دارد، در آينده نزديك شاهد تسريع در اجراي پروژه‌هاي عمراني در حوزه‌ مخابرات هستیم و به‌طور قطع فرمانداري و ساير دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان نظرآباد از هيچ كوشش و حمايتي در اين زمينه دريغ نخواهند كرد.
وی تأكيد كرد: يكي از مؤلفه‌هاي اصلي دست‌يابي به توسعه‌ پايدار، دسترسي به اخبار، اطلاعات و همچنين برخورداري از وسايل ارتباطي به ويژه تلفن و اينترنت است كه اميدواريم اين امكانات هرچه بيشتر در اين شهرستان گسترش يابد. مظفر پوررنجبر مدير عامل شركت مخابرات ايران نيز در اين نشست، خدمت به مردم را اولويت اصلي همه‌ مديران نظام دانست و گفت: طرح‌هاي توسعه‌اي مختلفي با هدف افزايش خدمت‌رساني به مردم استان به ويژه نظرآباد در دستور كار قرار دارد كه اميد است با حمايت دستگاه‌هاي اجرايي مسئول در استان شاهد اجراي صحيح و هدفمند آنها باشيم. در اين نشست مقرر شد با تأمين اعتبار مورد نياز و تدوين طرح‌هاي ويژه‌، نواقص و اختلالات تلفن ثابت شهري و روستايي نظرآباد برطرف و در روند توسعه‌ شبكه مخابراتي مسكن مهر، شهرك‌هاي اقماري، شهرك فرهنگيان و سايت اداري و به خصوص طرح توسعه شبكه فيبرنوري اين شهرستان نيز تسريع شود.
شهردار منطقه 21 تهران:
تقاطع غيرهمسطح ايران خودرو – شهيد لشگري زير بار ترافيك مي‌رود
مریم شقاقی / بهره‌برداري از تقاطع غيرهم سطح بزرگراه شهيد لشگري (جاده مخصوص كرج ) در محور بلوار ايران خودرو در چند روز آينده زير بار ترافيكي مي‌رود. به گزارش ایران، شهردار منطقه 21 تهران گفت: حل مشكلات ترافيكي شهر تهران، كاهش زمان سفر و در نتيجه كاهش مصرف سوخت خودروها، كاهش آلودگي هوا و بالا رفتن میزان رضايتمندي شهروندان از جمله اهداف ساخت اين تقاطع بوده است. مصطفي سليمي يادآور شد: اين تقاطع شامل يك پل اصلي روگذر از نوع عرشه فلزي بر روي بزرگراه شهيد لشگري برای حذف تقاطع با بلوار و يك پل زير گذر از نوع دال بتني جهت اتصال شمال به جنوب بلوار است. شهردار منطقه 21 تهران در پايان درباره اين پروژه در دست ساخت گفت: براي ساخت پل ايران خودرو و شهيد لشگري 25 ميليارد تومان هزينه شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر