فرماندار تأکید کرد: ضرورت توسعه زیرساخت ها و شبکه مخابراتی در ‌نظرآباد

نجمه مومن کیایی – ایران البرز
با توجه به مهاجرپذیری، روند رو به رشد جمعیت و اجرای چندین پروژه مسکن مهر که افزایش ساکنان را در پی خواهد داشت، توسعه زیرساخت‌ها و شبکه‌ مخابراتی از نیازهای ضروری شهرستان نظرآباد به‌شمار می‌رود. فرماندار نظرآباد در جریان حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و بازدید از چند پروژه‌ در دست اجرای این شرکت در نظرآباد در نشست بررسی راهکارهای توسعه خدمات مخابراتی در این شهرستان افزود: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده، امروز شاهد خدمت‌ رسانی خوبی به مردم هستیم که میزان رضایت‌مندی شهروندان نشان‌ دهنده اثربخش بودن طرح‌ها و برنامه‌های مخابرات است. شهریار آقایی ابراز امیدواری کرد: با نگاه مثبتی که مدیریت شرکت مخابرات ایران و البرز دارد، در آینده نزدیک شاهد تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی در حوزه‌ مخابرات هستیم و به‌طور قطع فرمانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان نظرآباد از هیچ کوشش و حمایتی در این زمینه دریغ نخواهند کرد.
وی تأکید کرد: یکی از مؤلفه‌های اصلی دست‌یابی به توسعه‌ پایدار، دسترسی به اخبار، اطلاعات و همچنین برخورداری از وسایل ارتباطی به ویژه تلفن و اینترنت است که امیدواریم این امکانات هرچه بیشتر در این شهرستان گسترش یابد. مظفر پوررنجبر مدیر عامل شرکت مخابرات ایران نیز در این نشست، خدمت به مردم را اولویت اصلی همه‌ مدیران نظام دانست و گفت: طرح‌های توسعه‌ای مختلفی با هدف افزایش خدمت‌رسانی به مردم استان به ویژه نظرآباد در دستور کار قرار دارد که امید است با حمایت دستگاه‌های اجرایی مسئول در استان شاهد اجرای صحیح و هدفمند آنها باشیم. در این نشست مقرر شد با تأمین اعتبار مورد نیاز و تدوین طرح‌های ویژه‌، نواقص و اختلالات تلفن ثابت شهری و روستایی نظرآباد برطرف و در روند توسعه‌ شبکه مخابراتی مسکن مهر، شهرک‌های اقماری، شهرک فرهنگیان و سایت اداری و به خصوص طرح توسعه شبکه فیبرنوری این شهرستان نیز تسریع شود.
شهردار منطقه ۲۱ تهران:
تقاطع غیرهمسطح ایران خودرو – شهید لشگری زیر بار ترافیک می‌رود
مریم شقاقی / بهره‌برداری از تقاطع غیرهم سطح بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج ) در محور بلوار ایران خودرو در چند روز آینده زیر بار ترافیکی می‌رود. به گزارش ایران، شهردار منطقه ۲۱ تهران گفت: حل مشکلات ترافیکی شهر تهران، کاهش زمان سفر و در نتیجه کاهش مصرف سوخت خودروها، کاهش آلودگی هوا و بالا رفتن میزان رضایتمندی شهروندان از جمله اهداف ساخت این تقاطع بوده است. مصطفی سلیمی یادآور شد: این تقاطع شامل یک پل اصلی روگذر از نوع عرشه فلزی بر روی بزرگراه شهید لشگری برای حذف تقاطع با بلوار و یک پل زیر گذر از نوع دال بتنی جهت اتصال شمال به جنوب بلوار است. شهردار منطقه ۲۱ تهران در پایان درباره این پروژه در دست ساخت گفت: برای ساخت پل ایران خودرو و شهید لشگری ۲۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار