فرماندار اشتهارد مطرح كرد  شكوفايي شهرك‌هاي صنعتي در دولت تدبير و اميد

با حمايت‌هاي دولت تدبير و اميد شهرك‌هاي صنعتي غيرفعال در اين شهرستان، روند شكوفايي و احياي دوباره را آغاز كرده‌اند.
فرماندار اشتهارد گفت: يكهزار و 400 هكتار از اراضي اشتهارد به بخش صنعت تعلق دارد و در اين زمينه شاهد رشد خوبي هستيم كه با رويكرد جديد دولت يازدهم در رفع تحريم ها، شاهد شكوفايي مجدد شركت‌هاي صنعتي هستيم. ابوالفضل اينانلو يكي از دغدغه‌هاي مردم اين شهرستان را وضع ترافيك در محور ارتباطي اشتهارد عنوان كرد و گفت: در چهارمين روز از هفته دولت، با افتتاح و بهره‌برداري كمربندي اشتهارد از اين پس وضع ترافيك ساماندهي و
مديريت مي‌شود.
وي گفت: اين جاده براي دسترسي به شهرستان‌هاي غربي با وجود 40 هزار نفر جمعيت ساكن و 30 هزار نفر جمعيت ترددي ناشي از حضور در شهرك صنعتي از اهميت زيادي برخوردار است.
وي ادامه داد: يكي از اولويت‌هاي شهرستان اشتهارد در حوزه بهداشت و درمان، بهره گيري از مركز تخصصي بهداشت و درمان است به همين منظور ساخت ساختمان 4 طبقه اورژانس و… تا پايان سال به اتمام مي‌رسد و در سال 94 نيز آماده بهره‌برداري خواهد بود.
فرماندار اشتهارد تأكيد كرد: براي حضور متخصصان و پزشكان در اين شهرستان مشكلاتي وجود دارد كه به دستور ويژه وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اين مشكلات حل خواهند شد.
اينانلو اضافه كرد: ايجاد زيرساخت‌هاي شهري و روستايي، مرمت و بازسازي معابر در روستاها و همچنين در حوزه فرهنگ، اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت توسط بنياد شهيد و امور ايثارگران و توجه به محيط زيست از ديگر برنامه‌هاي انجام شده در اين
شهرستان است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر