فرماندار اشتهارد مطرح کرد شکوفایی شهرک‌های صنعتی در دولت تدبیر و امید

فرماندار اشتهارد مطرح کرد  شکوفایی شهرک‌های صنعتی در دولت تدبیر و امید

با حمایت‌های دولت تدبیر و امید شهرک‌های صنعتی غیرفعال در این شهرستان، روند شکوفایی و احیای دوباره را آغاز کرده‌اند.
فرماندار اشتهارد گفت: یکهزار و ۴۰۰ هکتار از اراضی اشتهارد به بخش صنعت تعلق دارد و در این زمینه شاهد رشد خوبی هستیم که با رویکرد جدید دولت یازدهم در رفع تحریم ها، شاهد شکوفایی مجدد شرکت‌های صنعتی هستیم. ابوالفضل اینانلو یکی از دغدغه‌های مردم این شهرستان را وضع ترافیک در محور ارتباطی اشتهارد عنوان کرد و گفت: در چهارمین روز از هفته دولت، با افتتاح و بهره‌برداری کمربندی اشتهارد از این پس وضع ترافیک ساماندهی و
مدیریت می‌شود.
وی گفت: این جاده برای دسترسی به شهرستان‌های غربی با وجود ۴۰ هزار نفر جمعیت ساکن و ۳۰ هزار نفر جمعیت ترددی ناشی از حضور در شهرک صنعتی از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی ادامه داد: یکی از اولویت‌های شهرستان اشتهارد در حوزه بهداشت و درمان، بهره گیری از مرکز تخصصی بهداشت و درمان است به همین منظور ساخت ساختمان ۴ طبقه اورژانس و… تا پایان سال به اتمام می‌رسد و در سال ۹۴ نیز آماده بهره‌برداری خواهد بود.
فرماندار اشتهارد تأکید کرد: برای حضور متخصصان و پزشکان در این شهرستان مشکلاتی وجود دارد که به دستور ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این مشکلات حل خواهند شد.
اینانلو اضافه کرد: ایجاد زیرساخت‌های شهری و روستایی، مرمت و بازسازی معابر در روستاها و همچنین در حوزه فرهنگ، اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و توجه به محیط زیست از دیگر برنامه‌های انجام شده در این
شهرستان است.

این مطلب را به اشتراک بگذار