عضو شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي مطرح کرد  اتاق بازرگاني راهنما و هدايت‌كننده بخش خصوصي

غلامرضا بهبهاني بنيانگذار و مؤسس انجمن صنايع نساجي در استان البرز و عضو شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي كه بيش از 46 سال سابقه فعاليت در حوزه توليد انواع پارچه كشباف و البسه بچه گانه و محصولات نساجي دارد به عنوان پيشكسوت، كارآفرين و صادر‌كننده برتر يكي از صنعتگران موفق استان البرز است.
اين عضو شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي استان البرز در خصوص اتاق بازرگانی گفت: اتاق بازرگاني نقش راهبردي و نظارتي در جهت رفع مشكلات و ارتباطات بخش خصوصي براي احقاق حقوق فعالان اقتصادي دارد.
بهبهاني افزود: تشكل‌ها نيازمند حمايت اتاق بازرگاني هستند و لازم است مانع موازي كاري‌ها در حمايت از بخش خصوصي شوند تا با دستيابي به حمايت همه جانبه، بتوانيم مسائل را در شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي و اتاق بازرگاني مطرح کنیم و سريع‌تر به نتايج مطلوب برسانيم.
وي ادامه داد: كار گروه‌هاي شوراي گفت‌وگو در 2سال اخير با بررسي كارشناسانه مسائل، موارد مورد نياز را به شوراي اصلي ارجاع داده است تا پس از تصويب برای اجرا به مبادي قانوني ارسال و اجرا شود.
بهبهاني گفت: پيشنهاد بخش خصوصي اين است كه مراكز متعدد تصميم‌گيري يك جا متمركز شوند تا بروكراسي و كاغذبازي‌هاي اداري باعث فرار سرمايه نشود، تشكيل مجمع تصميم‌گيري كلي در استان براي صدور مجوز‌ها يا حل مشكلات مي‌تواند در اين زمينه بسيار مؤثر باشد.
بنيانگذار و مؤسس انجمن صنايع نساجي در استان البرز با اشاره به ضرورت آگاهي توليدكنندگان نسبت به قوانين و مقررات افزود: بايد با حمايت از شوراي گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصي، مركز داوري در اتاق بازرگانی البرز در تصمیم‌گیری‌ها تقویت شود.
بهبهاني گفت: به يك تصميم گيري قاطع به عنوان بالاترين مرجع در استان نيازمنديم و بزرگترين ثروت، زمان است كه اگر از دست برود امكان بازگشت آن نيست.
وي ادامه داد: به رشد اقتصادي كشور و استان بسيار اميدوار هستيم و با حدود 45 سال حضور در عرصه توليد و صنعت معتقدم اميد به آينده و نوآوري رمز موفقيت يك فعال اقتصادي در عرصه صنعت است.
اين كارآفرين و صادر‌كننده برتر با اشاره به اينكه استقلال و آزادي كشور در گرو حمايت از توليد است گفت: حمايت از توليد باعث افزايش امنيت و استحكام بيشتر حاكميت سياسي و اجتماعي شده و از ناهنجاري‌هاي اجتماعي جلوگيري مي‌شود.
وي با تأكيد بر اينكه بايد مشكلات پيش روي توليد را از بين برد، افزود: افزايش اشتغال از بزهكاري ها جلوگيري مي‌كند و بايد فرصت كجروي را از طريق اشتغالزايي از جوانان سلب كرد.
بهبهاني افزود: بايد براي رشد و توسعه مشكل‌ها بذر اميد را پروراند و به حرف هاي تشكل‌ها و بخش خصوصي توجه كرد، زيرا باعث هم افزايي و علاقه بيشتر براي توليد خواهد شد و بايد وارد مرحله عملگرايي شد.
وي گفت: در كشور امكانات مادي و معنوي و توانايي انساني و فكري فراواني داريم بايد براي بهره‌برداري از اين امكانات برنامه‌ريزي كرد و از ظرفيت‌هاي داخلي به نحو شایسته استفاده و از هدر رفت سرمايه ملي جلوگيري كنيم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر