عروج شهيدي ديگر از البرز  كوليوند به 2 برادر شهیدش پیوست

«حاج حسن كوليوند» جانباز قطع نخاعي از فرماندهان و يادگاران 8 سال دفاع مقدس، پس از تحمل‌‌ سال‌ها درد و رنج، به برادران شهيدش پيوست.
رئيس مجلس شوراي اسلامي شهادت جانباز قطع نخاعي حاج حسن كوليوند را به برادرش محمدجواد كوليوند نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي تسليت گفت.
در پيام علي لاريجاني به محمدجواد كوليوند آمده است: درگذشت برادر گراميتان را به جنابعالي و خانواده محترم تسليت گفته و براي آن مرحوم كه اينك در جوار برادران شهيدش آرام گرفته رحمت و عنايت‌الهی و براي بازماندگان صبر و شكيبايي از خداوند مسئلت مي‌كنم.
پيكرمطهر جانباز شهيد حاج حسن كوليوند در فضايي سرشار از غم و اندوه بر دوش انبوه جمعيت مردم شهيدپرور استان البرز در محمدشهر استان البرز تشييع و در صحن امامزاده بي‌بي سكينه (س) ماهدشت كرج در جوار مزار 2 برادر شهيدش به خاك سپرده شد.
مراسم تشييع اين جانباز شهيد با حضور نماينده ولي فقيه در استان البرز و امام جمعه كرج، استاندار البرز، شماري از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، تعدادي از فرماندهان نظامي و انتظامي و جمعي از مسئولان نهادها و سازمان‌ها از مسجد صاحب‌الزمان(عج) تا مسجد جامع محمد شهر كرج برگزار شد.
بر اساس این گزارش، حاج حسن كوليوند از اوايل جنگ تحميلي و در سن 21‌سالگي راهي مناطق مختلف عملياتي جنوب و غرب كشور و سرانجام در سن
26‌سالگي و در عمليات كربلاي 5 درمنطقه شلمچه براثر اصابت گلوله از ناحيه گردن دچار قطع نخاع شد.
مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان البرز با تأكيد بر اينكه استقامت و شجاعت جانباز شهيد حسن كوليوند در دوران مجروحيت ستودني بود، گفت: غيرت، ايمان، شجاعت، از خود گذشتگي و ايثار اين شهيد شهره خاص و عام بود و هميشه دوستان، همرزمان و اطرافيان از او به عنوان يك الگو ياد مي‌كنند.
سردارسرتيپ دوم پاسدار ابوالفضل اسلامي افزود: اين جانباز شهيد از فرماندهان گردان حضرت‌علي‌اكبر(ع) در 8 سال دفاع مقدس بود و در سال 67 از ناحيه نخاع آسيب كلي ديد و خداوند اين توفيق را نصيب حاج حسن كوليوند كرد كه پس از 28 سال تحمل مجروحيت به دوستان و برادران شهيدش پيوست.
شهيد حاج حسن كوليوند برادر 2 شهيد است و محمدجواد كوليوند برادر ديگر اين شهيدان والامقام كه خود افتخار جانبازي در دفاع مقدس را دارد، اكنون نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر