شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در بیانیه‌ای اعلام کرد هفته دولت یادآور خدمت، اخلاص و شهادت است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در بیانیه‌ای به مناسبت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اعلام کرد: آغازین روزهای شهریور ماه همزمان با شروع هفته دولت، یادآور خدمت و اخلاص و شهادت است.
هشتم شهریور، سالروز انفجار مذبوحانه دفتر نخست وزیری توسط مزدوران استکبار جهانی، «منافقین کوردل» و شهادت مظلومانه شهیدان والامقام رجایی و باهنر است.
هفته دولت فرصتی است تا یاد شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر را گرامی داشته و با ارزش‌ها و نگرش‌های آن ۲ بزرگوار تجدید عهد کنیم.
روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نامگذاری شده را به کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه‌های مختلف تبریک گفته و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدردانی به عمل
می‌آوریم.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با ادای احترام به همه دولتمردان خالص و خادم به نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای تحقق آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌ا… العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و به منظور توسعه و شکوفایی کشور برای دولت از خداوند متعال آرزوی توفیق و سربلندی کرده و امیدواریم عزیزان زحمتکش در این عرصه، تداوم‌بخش راه روشن شهیدان رجایی و
باهنر باشند.

این مطلب را به اشتراک بگذار