شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان البرز در بيانيه‌اي به مناسبت هفته دولت و شهادت شهيدان رجايي و باهنر اعلام كرد: آغازين روزهاي شهريور ماه همزمان با شروع هفته دولت، يادآور خدمت و اخلاص و شهادت است.
هشتم شهريور، سالروز انفجار مذبوحانه دفتر نخست وزيري توسط مزدوران استكبار جهاني، «منافقين كوردل» و شهادت مظلومانه شهيدان والامقام رجايي و باهنر است.
هفته دولت فرصتي است تا ياد شهيدان گرانقدر رجايي و باهنر را گرامي داشته و با ارزش‌ها و نگرش‌هاي آن 2 بزرگوار تجديد عهد كنيم.
روز چهارم شهريور ماه كه به پاس تجليل از زحمات كارمندان عزيز به نام روز كارمند نامگذاري شده را به كاركنان پرتلاش در تمامي عرصه‌هاي مختلف تبريك گفته و از زحمات صادقانه آنها تشكر و قدرداني به عمل
مي‌آوريم.
شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان البرز با اداي احترام به همه دولتمردان خالص و خادم به نظام مقدس جمهوري اسلامي در راستاي تحقق آرمان‌هاي امام راحل و منويات مقام معظم رهبري حضرت آيت‌ا… العظمي امام خامنه‌اي (مدظله العالي) و به منظور توسعه و شكوفايي كشور براي دولت از خداوند متعال آرزوي توفيق و سربلندي کرده و اميدواريم عزيزان زحمتكش در اين عرصه، تداوم‌بخش راه روشن شهيدان رجايي و
باهنر باشند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر