شهردار:  همایش برد ـ برد نقطه عطفی در تحول اقتصادی کلانشهر کرج است

شهردار كرج با مثبت ارزيابي كردن همايش برد- برد تأکید کرد که اين همايش مي‌تواند با بهره‌مندی از ظرفيت و توانمندي بخش خصوصي نقطه عطفي مؤثر در تحول اقتصادي اين كلانشهر باشد. علي تركاشوند با اشاره به تأكيد مقام معظم رهبري مبني بر رونق اقتصادي كشور از طريق بومي‌سازي توليدات داخلي افزود: سرمايه‌گذاري و مشاركت بخش خصوصي و نيز روش چگونگي سرمايه‌گذاري در اين عرصه بسيار حائز اهميت است. وي با بيان اينكه اجراي طرح‌هاي اقتصادي منوط به داشتن توجيه منطقي است، تأكيد كرد: بي‌شك بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي مالي بخش خصوصي اقتصاد كشور را در مسير توسعه و تحول قرار مي‌دهد، بنابراين متمركز شدن بر اهداف كلان در طرح برد- برد از جمله بهره گيري از ظرفيت و توانمندي بخش خصوصي اعم از داخلي و خارجي و رونق توليدات داخلي بسيار با اهميت است.
تركاشوند با اشاره به استقبال شهرداري كرج مبني بر فراخوان و دعوت سرمايه‌گذاران بخش خصوصي عنوان كرد: كرج، كلانشهري با استعدادهاي سرمايه‌گذاري متعدد است و همايش برد- برد نيز كه با حضور جمعي از سرمايه‌گذاران، صاحبان صنايع، دارندگان طرح و ايده‌هاي نو برگزار شد، فرصت را براي تعامل بخش خصوصي با اين سازمان مردمي كه اجراي طرح‌هاي عمراني كلاني را در شهر رقم مي‌ز‌ند، مهيا مي‌كند. وي اظهار داشت: شهرداري برای اجراي طرح‌هاي عمراني كلان در كلانشهر كرج از طرح‌ها و ايده‌هاي اقتصادي سرمايه‌گذاران و صاحبان ايده استقبال مي‌كند.
وي با تأكيد بر اينكه شهرداري كرج با رويكرد جذب مشاركت بخش خصوصي و سرمايه‌گذار، فعاليت‌هاي مختلفي را آغاز كرده است، گفت: سرمايه‌گذاري بخش خصوصي يكي از مهمترين راهكارهاي توسعه شهري و خروج از عقب ماندگي است و شهرداري كرج به‌طور جدي، هدفمند و با برنامه‌ريزي دقيق سعي دارد تا از اين راهكار مؤثر براي تسريع در روند رو به رشد اين كلانشهر استفاده كند.
شهردار كرج با بيان اينكه اين كلانشهر از وسعت امكانات، ظرفيت ها، نيروها و منابع انساني متخصص و كارآمدي برخوردار است، افزود: رويكرد اقتصادي شهرداري كرج مبني بر جذب سرمايه‌هاي بخش خصوصي، زمينه براي تحول و توسعه اقتصادي و به تبع آن انتفاع و عمران و آباداني شهري را فراهم مي‌كند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر