شهردار: همایش برد ـ برد نقطه عطفی در تحول اقتصادی کلانشهر کرج است

شهردار:  همایش برد ـ برد نقطه عطفی در تحول اقتصادی کلانشهر کرج است

شهردار کرج با مثبت ارزیابی کردن همایش برد- برد تأکید کرد که این همایش می‌تواند با بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی بخش خصوصی نقطه عطفی مؤثر در تحول اقتصادی این کلانشهر باشد. علی ترکاشوند با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر رونق اقتصادی کشور از طریق بومی‌سازی تولیدات داخلی افزود: سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی و نیز روش چگونگی سرمایه‌گذاری در این عرصه بسیار حائز اهمیت است. وی با بیان اینکه اجرای طرح‌های اقتصادی منوط به داشتن توجیه منطقی است، تأکید کرد: بی‌شک بهره‌مندی از ظرفیت‌های مالی بخش خصوصی اقتصاد کشور را در مسیر توسعه و تحول قرار می‌دهد، بنابراین متمرکز شدن بر اهداف کلان در طرح برد- برد از جمله بهره گیری از ظرفیت و توانمندی بخش خصوصی اعم از داخلی و خارجی و رونق تولیدات داخلی بسیار با اهمیت است.
ترکاشوند با اشاره به استقبال شهرداری کرج مبنی بر فراخوان و دعوت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی عنوان کرد: کرج، کلانشهری با استعدادهای سرمایه‌گذاری متعدد است و همایش برد- برد نیز که با حضور جمعی از سرمایه‌گذاران، صاحبان صنایع، دارندگان طرح و ایده‌های نو برگزار شد، فرصت را برای تعامل بخش خصوصی با این سازمان مردمی که اجرای طرح‌های عمرانی کلانی را در شهر رقم می‌ز‌ند، مهیا می‌کند. وی اظهار داشت: شهرداری برای اجرای طرح‌های عمرانی کلان در کلانشهر کرج از طرح‌ها و ایده‌های اقتصادی سرمایه‌گذاران و صاحبان ایده استقبال می‌کند.
وی با تأکید بر اینکه شهرداری کرج با رویکرد جذب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذار، فعالیت‌های مختلفی را آغاز کرده است، گفت: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی یکی از مهمترین راهکارهای توسعه شهری و خروج از عقب ماندگی است و شهرداری کرج به‌طور جدی، هدفمند و با برنامه‌ریزی دقیق سعی دارد تا از این راهکار مؤثر برای تسریع در روند رو به رشد این کلانشهر استفاده کند.
شهردار کرج با بیان اینکه این کلانشهر از وسعت امکانات، ظرفیت ها، نیروها و منابع انسانی متخصص و کارآمدی برخوردار است، افزود: رویکرد اقتصادی شهرداری کرج مبنی بر جذب سرمایه‌های بخش خصوصی، زمینه برای تحول و توسعه اقتصادی و به تبع آن انتفاع و عمران و آبادانی شهری را فراهم می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذار