شهردار محمد شهر تأکید کرد: پیشرفت و آبادانی در سایه همدلی به دست می آید

شهردار محمد شهر تأکید کرد: پیشرفت و آبادانی در سایه همدلی به دست می آید

پیشرفت، توسعه و آبادانی در شهرها و روستاها، امکان‌پذیر نیست مگر در سایه همدلی، برنامه‌ریزی، جدیت و نظارت دقیق منتخبان مردم در شوراهای اسلامی.
این نظر و دیدگاه مهندس شیخیانی شهردار محمدشهر است که به انگیزه سالروز تأسیس شوراهای اسلامی شهر و روستا ابراز کرد.
وی معتقد است: شوراها سرآغازی بی‌نظیر در افزایش مشارکت مردم در اداره امور جامعه و نشانه عینی از مردم سالاری دینی است که اکنون به حول و قوه الهی و همت عالی مردم و مسئولان و با گذشت ۴دوره همچنان اثرگذار، روز به روز بالنده‌تر و با تجربه‌تر در راستای احقاق حقوق شهروندان در حوزه وظایف و اختیارات خود به مصداق آیه شریفه، (و امرهم شوری بینهم) گام برمی دارند.
مهندس شیخیانی در آستانه نهم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل این نهاد مردمی، ضمن تبریک این روز خجسته گفت: بر خود فرض می‌دانم که از زحمات و خدمات صادقانه تمام اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور (به خصوص اعضای محترم شورای اسلامی محمد شهر) که با رهنمودهای ارزشمند، نظارت مستمر، تلاش
شبانه روزی خود با خانواده شهرداری همراهی کردند صمیمانه تقدیر و تشکر و اعلام کنم چنانچه موفقیت یا رضایت نسبی در شهر حس می‌شود مرهون جدیت و نظارت دقیق اعضای شورا و تلاش بی‌شائبه همکاران در مجموعه شهرداری است چرا که با آغاز به کار چهارمین دوره شورا و فعال کردن کمیسیون مختلف شورا و برگزاری مراتب جلسات و بازدید‌های فنی و کارشناسی‌های صورت گرفته از شهر و حضور مستمر در میان مردم ریزترین مشکلات از شهر را منعکس و مجموعه خدوم شهرداری هم برای رفع آن تلاش می‌کنند.
شهردار محمد شهر ادامه داد: در سالی که رهبر فرزانه انقلاب آن را به نام اقتصاد و فرهنگ با مدیریت جهادی و عزم ملی نامگذاری فرموده‌اند، امیدوارم بتوانیم با مشارکت و همکاری معتمدان محله ها، مسئولان،
اداره ها و نهادها، معلمان و همشهریان با عزمی راسخ و مدیریتی جهادی، شهری در خور شأن شهروندان محمدشهر بسازیم.
شیخیانی افزود: با توجه به زمان محدودی که سکان شهرداری این شهر برعهده من قرار گرفته، و به رغم تمام کارهای صورت گرفته معتقدم هنوز کاری که در ‌شأن منطقه و مردم باشد، انجام نداده ایم و امیدواریم با شناسایی مشکلات و بررسی‌های صورت گرفته و برنامه ریزی های انجام شده (در این مدت) با همکاری و همفکری اعضای محترم شورا در سال ۹۳ با عزم ملی و مدیریت جهادی شاهد اتفاقات بزرگ باشیم.
شهردار محمد شهر تأکید کرد: مشکلات بزرگی که متأسفانه محمد شهر در چند سال اخیر با آن روبرو بوده نیاز جدی به برخورد با متخلفان دارد و امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته و با مساعدت و همیاری اعضای شورا شدیداً با افراد قانون شکن برخورد شده و با شناسایی دقیق عاملان که متأسفانه به فکر جان و مال مردم نیستند و تنها به درآمد شخصی خود می‌اندیشند، آنها را به مراجع قضایی معرفی خواهیم کرد.
وی افزود: محمد شهر شهری سبز و مکانی بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری است و اجازه نخواهیم داد تعدادی سودجو هویت این شهر ۱۳۰ هزار نفری را زیر سوال ببرند.
ما با همکاری و نگاه بسیار ارزشمند اعضای شورای اسلامی شهر نسبت به تکریم سرمایه‌گذاران، تلاش می کنیم بستری مناسب برای حضور سرمایه‌گذاران در زمینه ساخت و سازهای اصولی و منطقی، صنعت توریست و فضای مناسب تفریحی و گردشگری و.. در سال اقتصاد و فرهنگ ایجاد کنیم و با جذب علاقه‌مندان مشکلات اصلی اشتغال را در شهر رفع و به رونق اقتصادی هر چه بیشتر برسیم و شاهد تغییر ساختار، شهرسازی و معماری محمدشهر باشیم.
مهندس شیخیان در پایان تأکید کرد: محمد شهر به زیرساخت‌های زیادی نیاز دارد که مستلزم زمان طولانی است، اما با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته در گام نخست با اولویت بندی‌های از پیش تعیین شده شاهد محمد شهری متفاوت در سال ۹۳ خواهیم بود و با یاری خداوند متعال، هماهنگی و مساعدت اعضای شورا همچون گذشته امیدوارم در سایه همدلی، برنامه ریزی، جدیت و نظارت دقیق منتخبان مردم، شهری نمونه بسازیم.

این مطلب را به اشتراک بگذار