شهردار محمد شهر تأکید کرد: پيشرفت و آباداني در سايه همدلي به دست می آید

پيشرفت، توسعه و آباداني در شهرها و روستاها، امكان‌پذير نيست مگر در سايه همدلي، برنامه‌ريزي، جديت و نظارت دقيق منتخبان مردم در شوراهاي اسلامي.
اين نظر و ديدگاه مهندس شيخياني شهردار محمدشهر است كه به انگيزه سالروز تأسيس شوراهاي اسلامي شهر و روستا ابراز كرد.
وی معتقد است: شوراها سرآغازي بي‌نظير در افزايش مشاركت مردم در اداره امور جامعه و نشانه عيني از مردم سالاري ديني است كه اكنون به حول و قوه الهي و همت عالي مردم و مسئولان و با گذشت 4دوره همچنان اثرگذار، روز به روز بالنده‌تر و با تجربه‌تر در راستای احقاق حقوق شهروندان در حوزه وظايف و اختيارات خود به مصداق آيه شريفه، (و امرهم شوري بينهم) گام برمي دارند.
مهندس شيخياني در آستانه نهم ارديبهشت ماه سالروز تشكيل اين نهاد مردمي، ضمن تبريك اين روز خجسته گفت: بر خود فرض مي‌دانم كه از زحمات و خدمات صادقانه تمام اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سراسر كشور (به خصوص اعضاي محترم شوراي اسلامي محمد شهر) كه با رهنمودهاي ارزشمند، نظارت مستمر، تلاش
شبانه روزي خود با خانواده شهرداري همراهي كردند صميمانه تقدير و تشكر و اعلام كنم چنانچه موفقيت يا رضايت نسبي در شهر حس مي‌شود مرهون جديت و نظارت دقيق اعضاي شورا و تلاش بي‌شائبه همكاران در مجموعه شهرداري است چرا كه با آغاز به كار چهارمين دوره شورا و فعال کردن كميسيون مختلف شورا و برگزاري مراتب جلسات و بازديد‌های فني و كارشناسي‌هاي صورت گرفته از شهر و حضور مستمر در ميان مردم ريزترين مشكلات از شهر را منعكس و مجموعه خدوم شهرداري هم براي رفع آن تلاش مي‌کنند.
شهردار محمد شهر ادامه داد: در سالي كه رهبر فرزانه انقلاب آن را به نام اقتصاد و فرهنگ با مديريت جهادي و عزم ملي نامگذاري فرموده‌اند، اميدوارم بتوانيم با مشاركت و همكاري معتمدان محله ها، مسئولان،
اداره ها و نهادها، معلمان و همشهريان با عزمي راسخ و مديريتي جهادي، شهري در خور شأن شهروندان محمدشهر بسازيم.
شيخياني افزود: با توجه به زمان محدودي كه سكان شهرداري اين شهر برعهده من قرار گرفته، و به رغم تمام كارهاي صورت گرفته معتقدم هنوز كاري كه در ‌شأن منطقه و مردم باشد، انجام نداده ايم و امیدواریم با شناسايي مشكلات و بررسي‌هاي صورت گرفته و برنامه ريزي های انجام شده (در اين مدت) با همكاري و همفكري اعضاي محترم شورا در سال 93 با عزم ملي و مديريت جهادي شاهد اتفاقات بزرگ باشيم.
شهردار محمد شهر تأكيد كرد: مشكلات بزرگي كه متأسفانه محمد شهر در چند سال اخير با آن روبرو بوده نياز جدي به برخورد با متخلفان دارد و امسال با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و با مساعدت و همياري اعضاي شورا شديداً با افراد قانون شكن برخورد شده و با شناسايي دقيق عاملان كه متأسفانه به فكر جان و مال مردم نيستند و تنها به درآمد شخصي خود مي‌انديشند، آنها را به مراجع قضايي معرفي خواهيم كرد.
وي افزود: محمد شهر شهري سبز و مكاني بسيار مناسب براي سرمايه‌گذاري است و اجازه نخواهيم داد تعدادي سودجو هويت اين شهر 130 هزار نفري را زير سوال ببرند.
ما با همكاري و نگاه بسيار ارزشمند اعضاي شوراي اسلامي شهر نسبت به تكريم سرمايه‌گذاران، تلاش مي كنیم بستري مناسب براي حضور سرمايه‌گذاران در زمينه ساخت و سازهاي اصولي و منطقي، صنعت توريست و فضاي مناسب تفريحي و گردشگري و.. در سال اقتصاد و فرهنگ ايجاد کنیم و با جذب علاقه‌مندان مشكلات اصلي اشتغال را در شهر رفع و به رونق اقتصادي هر چه بيشتر برسيم و شاهد تغيير ساختار، شهرسازي و معماري محمدشهر باشيم.
مهندس شيخيان در پايان تأكيد كرد: محمد شهر به زيرساخت‌هاي زيادي نياز دارد كه مستلزم زمان طولاني است، اما با توجه به برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته در گام نخست با اولويت بندي‌هاي از پیش تعیین شده شاهد محمد شهري متفاوت در سال 93 خواهيم بود و با ياري خداوند متعال، هماهنگي و مساعدت اعضاي شورا همچون گذشته اميدوارم در سايه همدلي، برنامه ريزي، جديت و نظارت دقيق منتخبان مردم، شهري نمونه بسازيم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر