شهردار شهر جدید هشتگرد بیان کرد: اعزام نخستین گروه از نیروهای ماهر ‌شهرداری به نجف اشرف ‌

نخستین گروه از کارکنان و نیروهای ماهر و کاردان شهرداری هشتگرد برای کمک به ساخت و توسعه خیابان‌های اطراف حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی (ع) به نجف اشرف در کشور عراق اعزام شدند.
شهردار شهر جدید هشتگرد در این باره گفت: اعزام این نیروها به نجف اشرف بر اساس امضای تفاهم نامه‌ای بین شهرداری شهر جدید هشتگرد و ستاد عتبات عالیات البرز صورت می‌گیرد.
کامران عظیم‌زاده افزود: طبق این تفاهم نامه قرار است شهرداری شهر جدید هشتگرد در مدت ۱۳ ماه هر ماه ۱۰ تا ۱۵ نفر از نیروها و کارکنان فنی و ماهر خود را برای بازسازی خیابان‌های اطراف حرم مطهر حضرت علی (ع) به نجف اشرف اعزام کند.
وی در این باره ادامه داد: بنابراین در این مدت حدود ۲۰۰ نفر از این نیروها به تدریج به نجف اشرف اعزام شده و به صورت خادم افتخاری در حوزه مهارتی خود برای بازسازی، مرمت، ساخت و توسعه خیابان‌های اطراف حرم مطهر حضرت علی(ع) در نجف اشرف فعالیت خواهند کرد.
همچنین کامران عظیم‌زاده، شهردار شهر جدید هشتگرد به همراه محمود پایکاری رئیس شورای اسلامی، محمد کاظم موحدی پور، اصغر آقایی و شمس الله ارمندیی دیگر اعضای شورای اسلامی این شهر برای هماهنگی در راستای استقرار و اسکان نیروهای اعزامی شهرداری شهر جدید هشتگرد در نجف اشرف به مدت ۳ روز به عتبات عالیات سفر کردند.
مدیر روابط عمومی شهرداری شهر جدید هشتگرد نیز از ارسال اقلام اهدایی کارمندان و کارکنان این شهرداری به عتبات عالیات در کشور عراق خبر داد. حسین عابدین‌زاده گفت: این اقلام شامل یک دستگاه پخت نان، ۲ دستگاه سنگ ساب، رنگ و سایر مواد شوینده و نظافتی بوده است.
وی تأکید کرد: مردم و مسئولان شهرداری شهر جدید هشتگرد ارادت قلبی خاصی نسبت به ائمه معصومین (ع) دارند و در کمک به ساخت و توسعه عتبات عالیات و از جمله نجف اشرف همواره پیشقدم بوده‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذار