نخستین گروه از كاركنان و نيروهاي ماهر و كاردان شهرداري هشتگرد براي كمك به ساخت و توسعه خیابان‌هاي اطراف حرم مطهر اميرالمومنين حضرت علي (ع) به نجف اشرف در كشور عراق اعزام شدند.
شهردار شهر جديد هشتگرد در این باره گفت: اعزام اين نيروها به نجف اشرف بر اساس امضاي تفاهم نامه‌اي بين شهرداري شهر جديد هشتگرد و ستاد عتبات عاليات البرز صورت مي‌گيرد.
كامران عظيم‌زاده افزود: طبق اين تفاهم نامه قرار است شهرداري شهر جديد هشتگرد در مدت 13 ماه هر ماه 10 تا 15 نفر از نيروها و كاركنان فني و ماهر خود را برای بازسازي خیابان‌هاي اطراف حرم مطهر حضرت علي (ع) به نجف اشرف اعزام كند.
وي در این باره ادامه داد: بنابراين در اين مدت حدود 200 نفر از اين نيروها به تدريج به نجف اشرف اعزام شده و به صورت خادم افتخاري در حوزه مهارتي خود براي بازسازي، مرمت، ساخت و توسعه خیابان‌هاي اطراف حرم مطهر حضرت علي(ع) در نجف اشرف فعاليت خواهند كرد.
همچنین كامران عظيم‌زاده، شهردار شهر جديد هشتگرد به همراه محمود پايكاري رئيس شوراي اسلامي، محمد كاظم موحدي پور، اصغر آقايي و شمس الله ارمنديي ديگر اعضاي شوراي اسلامي اين شهر براي هماهنگي در راستای استقرار و اسكان نيروهاي اعزامي شهرداري شهر جديد هشتگرد در نجف اشرف به مدت 3 روز به عتبات عاليات سفر كردند.
مدير روابط عمومي شهرداري شهر جديد هشتگرد نيز از ارسال اقلام اهدايي كارمندان و كاركنان اين شهرداري به عتبات عاليات در كشور عراق خبر داد. حسين عابدين‌زاده گفت: اين اقلام شامل يك دستگاه پخت نان، 2 دستگاه سنگ ساب، رنگ و ساير مواد شوينده و نظافتي بوده است.
وي تأكيد كرد: مردم و مسئولان شهرداري شهر جديد هشتگرد ارادت قلبي خاصي نسبت به ائمه معصومين (ع) دارند و در كمك به ساخت و توسعه عتبات عاليات و از جمله نجف اشرف همواره پيشقدم بوده‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر