شهردار خبر داد مدیریت دوگانه و نارضایتی مردم هشتگرد

مديريت دوگانه از جمله مهمترين مشكلات شهر هشتگرد به‌شمار مي‌رود كه موجب گلايه و نارضايتي شهروندان ساكن در برخي قسمت هاي اين شهر كه زيرپوشش شهرداري نيست، شده است.
به گزارش ايران، كامران عظيم‌زاده، شهردار شهر جديد هشتگرد در نشستي با خبرنگاران كه در سالن كنفرانس شهرداري شهرجديد هشتگرد برگزار شد، در تشريح اين مشكل افزود: هم اكنون اگر در هر نقطه از شهر مشكلي بروز كند، شهروندان آن را از چشم مديريت شهري مي‌بينند و سراغ شهرداري مي‌آيند، در حالي كه مديريت شهري براي ارائه خدمات به شهروندان بيشتر روي فازهاي يك و 2 و بخشي از فاز 3 متمركز است كه تحويل شهرداري شده، بنابراين مشكلات و نارسايي‌هاي فازهاي ديگر به سازنده شهر يعني شركت عمران مربوط مي‌شود و اين همان اشكالي است كه متأسفانه برخي شهروندان از آن بي‌اطلاع هستند. وي تأكيد كرد: شهرداري شهر جديد هشتگرد از ابتدای تأسيس در سال 83 با همكاري و هماهنگي اعضاي شوراي اسلامي شهر و به كارگيري افراد متخصص، خدمات مطلوب و قابل قبولي را به شهروندان ارائه كرده است.
عظيم‌زاده گفت: شهرداري شهر جديد هشتگرد با برنامه‌ريزي صحيح و دقيق توانسته اقدامات ارزشمندي براي خدمت‌رساني به مردم انجام دهد و اميدواريم با همكاري مردم و مسئولان، اين روند هرچه بيشتر گسترش يابد. شهردار شهرجديد هشتگرد به طرح ها و پروژه‌هاي در دست اجراي اين شهرداري اشاره كرد و ايجاد 10 پارك، 4 ورزشگاه، يك درياچه مصنوعي، يك دانشگاه علمي، كاربردي، 2 فرهنگسرا و يك مؤسسه فرهنگي، قرآني را از جمله اين طرح ها برشمرد كه با تخصيص اعتبار و برنامه‌ريزي‌هاي لازم، عمليات اجرايي آنها بزودي آغاز خواهد شد.
عظيم‌زاده همچنين نبود و كمبود امكانات زيرساختي مناسب همچون سيستم تصفيه فاضلاب را از جمله مشكلات اين شهر دانست و گفت: برخورداري از يك سيستم تصفيه فاضلاب مناسب حق طبيعي و از نيازهاي اساسي مردم اين شهر است و مسئولان ذيربط بايد در اين زمينه با اتخاذ تدابير ويژه، اجراي آن را هرچه سريع‌تر آغاز كنند.
وي به وضع شهرك تعاوني مسكن ناجا نيز اشاره كرد و افزود: نيمه كاره رها شدن اين شهرك به سيماي ورودي شهر آسيب وارد كرده است، بنابراين از مسئولان ذيربط انتظار داريم به وضع اين شهرك هرچه زودتر رسيدگي كنند، در غیر این صورت شهرداري شهرجديد هشتگرد ناگزير خواهد شد اين مشكل را از طريق مراجع قضايي پيگيري كند.
شهردار شهر جديد هشتگرد گفت: انتقال واقعيت‌هاي جامعه به مسئولان، رسالت خطيري است كه تلاشگران عرصه قلم و رسانه برعهده دارند و مي‌توانند با نقد سازنده و منصفانه، مسئولان و مديران نظام اسلامي را در انجام هرچه بيشتر و بهتر وظايف خود و اصلاح امور ياري ‌كنند.
عظيم‌زاده با تأكيد براينكه در دنياي امروز يك خبرنگار مي‌تواند با اطلاع‌رساني جامع، دقيق و شفاف در حل مشكلات جامعه درهمه مسائل نقش تعيين كننده‌اي را ايفا كند، افزود: با توجه به اينكه مردم به رسانه‌ها اعتماد دارند، يك خبرنگار بايد آنچه در جامعه وجود دارد را در معرض ديد عموم قرار دهد تا مردم از باورهاي اشتباه در زندگي پرهيز كنند.
وي با انتقاد از عملكرد برخي دستگاه‌هاي خدمات‌رسان در شهر جديد هشتگرد خاطرنشان كرد: تا زماني كه دستگاه‌هاي خدمات‌رسان نگاه ويژه‌اي به نيازهاي واقعي اين شهر نداشته باشند، نه تنها مشكلات مردم كاهش نخواهد يافت بلكه به‌خاطر روند رو به افزايش و چشمگير جمعيت، اين مشكلات و نارسايي‌ها نيز سير صعودي
خواهد داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر