با توجه به اينكه شهر جديد هشتگرد، شهري با زيرساخت‌هاي مختص به خود است و با درنظر گرفتن ظرفيت‌هاي بالاي اين شهر، شرايط بسيار ويژه‌اي براي سرمايه‌گذاري وجود دارد.
كامران عظيم‌زاده، شهردار شهر جديد هشتگرد با بيان اين مطلب در حاشيه برگزاري نمايشگاه
«برد- برد»، نكات مثبت اين شهر را زيرساخت‌هاي تازه و نو، واقع شدن در مسير اتوبان تهران – قزوين، آب و هواي معتدل كوهستاني، نزديكي به پايتخت، ايجاد و راه‌اندازي مترو و… برشمرده و گفت: كه اين نكات، بستر را براي سرمايه‌گذاري آماده كرده است.
وي ادامه داد: اميدواريم شاهد مشاركت بخش خصوصي و سرمايه‌گذاري بيشتري در اين شهر باشيم.
شهردار شهر جديد هشتگرد، باتوجه به حضور ديگر شهرداري‌هاي استان در اين نمايشگاه، هدف از شركت در اين همايش را نمايش توانمندي شهر جديد هشتگرد در زمينه پذيرش سرمايه‌هاي بخش خصوصي، استفاده از تجربه‌هاي ديگر شهرداري‌ها در اين زمينه و معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در شهر جديد هشتگرد برشمرد.
عظيم‌زاده با اشاره به نامگذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي) به نام سال فرهنگ، اقتصاد با عزم ملي و مديريت جهادي يكي از راه‌هاي عملي كردن اين شعار را، زمينه‌سازي جهت ورود مردم و در كل بخش خصوصي در عرصه اقتصاد و سرمايه‌گذاري برشمرد.
وي با اشاره به تحريم‌هاي موجود كه از زمان پيروزي انقلاب اسلامي، ايران عزيز را احاطه كرده است، بهترين راه مقابله با اين تحريم‌ها را اتكا به بنيه داخلي كشور و تقويت اقتصاد مقاومتي برشمرد.
شهردار شهر جديد هشتگرد با اشاره به امضاي قرارداد 3‌ساله تفاهمنامه با سازمان همياري شهرداري‌هاي استان البرز براي پيشبرد پروژه‌هاي عمراني و توسعه شهر، يادآوري كرد: شهر ما با تمامي امكانات و شرايط ويژه، دست سرمايه‌گذاران را در انجام پروژه‌ها به گرمي مي‌فشارد.
وي به پروژه‌هاي پيش‌بيني شده در سال 93 كه به صورت مشاركتي با بخش خصوصي طراحي شده است اشاره كرد و گفت: يكي از اين پروژه‌ها مجموعه رفاهي، تفريحي و گردشگري باغ ملل شامل هتل، مركز تفريحي، رستوران، سالن برپايي جشن و… است كه طراحي آن انجام شده و شهرداري آماده مشاركت جهت سرمايه‌گذاري بخش خصوصي است.
شهردار شهر جديد هشتگرد ادامه داد: پروژه بيمارستان 96 تختخوابي از ديگر پروژه‌هاست كه به همت شهرداري از ركود چند‌ساله خارج شده و با تأمين اعتبار اوليه نسبت به ساخت و تكميل ساختمان آن اقدام شده است.
وي اضافه كرد: پروژه بيمارستان 96 تختخوابي تا كنون40 درصد پيشرفت عمراني داشته است.
شهردار شهر جديد هشتگرد اظهار داشت: موافقت اصولی اولیه برای ساخت شهرك صنعتي طلا و جواهر از استانداري البرز اخذ شده و جانمايي آن نيز انجام شده و بقيه مراحل اجراي آن در حال انجام است.
عظيم‌زاده تصريح كرد: مجموعه شورا و شهرداري آمادگي همكاري با سرمايه‌گذاران را دارد و از مشاركت بخش خصوصي و سرمايه‌گذاران در حوزه‌هاي مختلف به ويژه گردشگري، درماني و ورزشي استقبال مي‌كند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر