هدف داشته باشید، تجسم نمایید

فرمول شماره یک موفقیت، یک هدف خاص را تعیین کنید و آن را به عنوان یک واقعیت تجسم نمایید. تصویری از هدف خود را بارها و بارها بر روی صفحه نمایش ذهن خود ترسیم نمایید. فرمول شماره دو موفقیت، به دنبال یک مشکل باشید که شما می توانید با یک محصول یا خدمات که کیفیتی بالا و ارزش خوبی دارد آن را حل کنید.

کوچک شروع کنید

تمام کسب و کارهای موفق براساس محصولات یا خدماتی هستند که با کیفیت بالا و ارزش مناسب هستند. فرمول شماره سه موفقیت، از کسب و کار کوچک شروع کنید و کسب و کار خود را به طور کامل یاد بگیرید. صبور باشید. به جای پول زیاد ، زمان خودتان را سرمایه گذاری کنید.

یکی از بهترین راههای ایجاد یک کسب و کار موفق، راه اندازی آن است. این بدان معنی است که شما با پول بسیار کم شروع می کنید و کسب و کار شما با پولی که از خود کسب و کار به دست می آید رشد میکند، به جای سرمایه گذاری خارجی، قرض گرفتن، وام از دوستان و غیره .

آزمودن، آزمودن، آزمودن

فرمول شماره چهار موفقیت، هر حرکت اصلی و عمده را قبل از اینکه در آن سرمایه گذاری بیازمایید. آزمون، آزمون، آزمون. در یک کسب و کار شیرجه نزنید.با دقت تمام یک گام جلو بروید، و حواستان باشد در هر زمان یک گام بردارید. اینگونه میتوانید پیش از شروع بیازمایید تا به موفقیت برسید.

آرام و به جا رشد کنید

فرمول شماره پنج موفقیت، بر اساس موفقیت های خودتان گسترش پیدا کنید، با استفاده از سود خودتان، همگام با پیشرفت ، گسترش پیدا کنید. به عبارت دیگر، کسب و کار خود را فقط با پولی که در آن کسب و کار به دست آورده اید، توسعه دهید، نه با سرمایه ای که باید قرض بگیرید.

همکاران خود را به دقت انتخاب کنید

فرمول شماره ششم موفقیت، مردم را با دقت انتخاب کنید مردمی که میتوانند به شما در گسترش و رشد کمک کنند. بزرگترین اشتباهاتی که همیشه میتوانید انجام دهید، انتخاب افراد اشتباه برای همکاری است، این خیلی خیلی مهم است،در انتخاب همکاران خودتان، برای موفقیت کسب و کار، بسیار مراقب باشید.

کار پاره وقت

یکی از نکاتی که شما میتوانید انجام دهید و بسیاری از افراد در طول سالها این کار را انجام می دهند، این است که اگر شما بدون پول شروع به کار کنید، به کار نیمه وقت برای یک کسب و کار در حوزه ای که به آن علاقه مند هستید، بروید. این یک شکل عالی به عنوان آموزش در محل کار است. کارهای شیفت عصر یا کارهای آخر هفته. اگر دوست دارید اصلا در تعطیلات خود کار کنید.

گاهی اوقات به یک کسب و کار بزرگ که از خارج به آن نگاه میکنید، برای شروع وحشتناک به نظر میرسد. اما هنگامی که برای دیگری شروع به کار می کنید، درک خوبی از نحوه شروع تجارت پیدا می کنید . شما درک می کنید که چگونه می توانید آن کسب و کار را بهبود بخشید. راه های سرعت گرفتن در موفقیت تجارت خودتان را در ذهن مرور میکنید.

شروع به یادگیری آنچه لازم است یاد بگیرید نمایید

به خاطر داشته باشید، دلیل آنکه بیشتر کسب و کارها شکست میخورند آن است که صلاحیت مدیریتی ندارند. پس زمانی برای یادگیری آنچه لازم است بدانید تا موفق شوید، اختصاص دهید. صبور باشید. زمانی را که شما قبل از شروع سرمایه گذاری میکنید، ماه ها و سالهای آینده، بارها و بارها به شما برگردانده میشود.

تمرینات لازم برای استفاده از فرمول موفقیت تجارت

در اینجا دو چیز است که می توانید بلافاصله برای اجرای این فرمول ها برای موفقیت کسب و کار انجام دهید:

اول آماده باشید. دلیل شماره یک که به موفقیت مردم در راه اندازی کسب و کار کمک میکند، این است که آنها دانش و تجربه در پیشبرد به موفقیت دارند. تکالیف خودتان را انجام دهید.

دوم، از کوچک شروع کنید. بعضی از مردم فکر می کنند که می توانند سریعا از ابتدا، با پول خود را به جلو ببرند. خلاف این، درست است. از کوچک شروع کنید و از جریان نقدی خود از عملیاتهای موفق استفاده کنید.

با آرزوی موفقیت کارآفرینی شما

این پست میتوواند پاسخی به “چگونه یک تجارت را شروع کنیم؟” ، “چگونه به موفقیت کسب و کار کوچک برسیم؟”، “چگونه با سرمایه کم کسب و کار راه بیاندازیم؟”، “چگونه از صفر شروع کنیم؟” باشد.

همانطور که خواندید شروع با سرمایه کم، یکی از عناصر فرمول موفقیت تجارت و موفقیت کسب و کار کوچک با سرمایه کم یا شروع از صفر است.