تمهيدات لازم براي فصل سرما در شهرستان طالقان سردسير در نظر گرفته شده و علاوه بر تأمين سوخت مورد نياز شهروندان، براساس برنامه‌ريزي‌ها قرار است مشعل گاز اين شهرستان در دهه فجر امسال روشن ‌شود. به گزارش تسنيم، كوروش لهراسبي، سرپرست فرمانداري طالقان با اعلام این خبر افزود: كميته حمل‌ ونقل و سوخت حدود يك ماه پيش تشكيل شد و جايگاه‌هاي سوخت شهرستان و روستاها تجهيز شده و با پيگيري‌هاي صورت گرفته از شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي اميد است مشكلي براي شهروندان در ايام سرما ايجاد نشود.
وي افزود: در گذشته مردم روستاها و شهرستان طالقان از طريق حواله‌ و كارت‌هاي سوختي كه از فرمانداري صادر مي‌شد به جايگاه‌هاي سوخت مراجعه مي‌كردند و سوخت خود را تحويل مي‌گرفتند كه با پيگيري‌هاي انجام شده، مقرر شد تشريفات و روند اداري در اختيار نماينده شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي در فرمانداري، قرار گيرد تا مردم با سهولت بيشتري به سوخت دست يابند. فرماندار طالقان با اشاره به اينكه شوراهاي روستاها مكلف شدند كمبودهاي موجود در بحث سوخت را به صورت مستقيم با فرماندار در ميان گذارند تصريح كرد: به اين صورت مشكلات با سرعت بيشتري حل مي‌شود و مردم در ايام سرد سال با مشكل مواجه نخواهند شد.
وي يادآور شد: اقدامات اداري براي استقرار شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي در فرمانداري انجام شده و فقط بايد نيروي مورد نظر، يك هفته آموزش ببيند و از هفته آينده، عمليات جديد سوخت‌رساني به شهروندان اجرا مي‌شود. لهراسبي خاطرنشان كرد: با توجه به دستور و تأكيد استاندار البرز مبني بر انجام پروژه گاز شهرستان طالقان در سال جاري، در فاز یک، 2 و 3 حوزه شهري، اقدامات مناسبي صورت گرفته و لوله‌‌گذاري، انتخاب پيمانكار و نقشه‌كشي توسط شهرداري انجام شده و به تأييد اداره گاز استان نيز رسيده است. وي افزود: در ‌سال‌هاي گذشته اختلافاتي ميان راه و شهرسازي و اداره گاز استان در حريم‌ راه‌ها وجود داشت كه اكنون رفع شده و به ياري خداوند مشعل گاز فاز نخست اين شهرستان در بهمن ماه سال جاري روشن مي‌شود. لهراسبي گفت: تلاش مي‌شود پروژه گازرساني فاز 2 و 3 نيز هرچه زودتر در اين شهرستان طالقان اجرا شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر