سرپرست اداره کل روابط عمومي استانداري اعلام کرد دستورالعمل اجرايي ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان البرز‌

سرپرست اداره کل روابط عمومي استانداري البرز و مسئول کميته شوراي اطلاع‌رساني ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان، دستور العمل اجرايي ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان البرز را اعلام کرد.
قباد نعمتي، تشکيل ستاد بزرگداشت هفته دولت در استانداري و تمام دستگاه‌هاي اجرايي استان و در شهرستان‌ها با محوريت فرمانداري‌ها و همچنين ايجاد دبيرخانه شوراي اطلاع رساني در استان و اداره‌های کل، ارسال گزارش مکتوب تمام دستگاه‌هاي اجرايي با ارائه آمارهاي حوزه هاي فعاليت خود در اسرع وقت به استانداري را در فهرست برنامه‌هاي اين ستاد برشمرد.
وي با اشاره به ارسال ليست پروژه‌هاي عمراني قابل افتتاح در هفته دولت و ارسال جدول زماني به استانداري خاطرنشان کرد: ارائه گزارش مکتوب از سوي دستگاه هاي اجرايي ذيربط با ارائه آمار از حوزه فعاليت، نصب بيلبورد، تراکت و آذين‎بندي و محيط آرايي شهر توسط شهرداري‌ها، ديدار با خانواده‌هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از ديگر برنامه‌هاي هفته بزرگداشت دولت در البرز است.
مسئول کميته شوراي اطلاع‌رساني ستاد بزرگداشت هفته دولت در البرز، اعزام کاروان زيارتي مديران کل استان به مرقد مطهر حضرت امام (ره) برای تجديد ميثاق با آرمان‌هاي والاي امام راحل را از برنامه‌هاي اين ستاد عنوان کرد و افزود: ديدار با مقام‌هاي کشوري، برگزاري همايش در استان با حضور کارکنان دولت، اجراي برنامه‌هاي مختلف و ايراد سخنراني و برنامه‌ريزي برای حضور مديران بر مزار شهدا و گلباران مزار اين عزيزان از ديگر برنامه‌هاي اين هفته به شمار مي‌رود.
نعمتي اضافه کرد: برگزاري نمايشگاه خدمت‌‌رساني به منظور ارائه عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي، ديدار حضوري مديران با کارکنان خود در هفته دولت، تکريم و تجليل از آنان و برگزاري ديدار و گفت وگوي صميمانه با مردم و بيان خدمات و فعاليت هاي انجام شده، از ديگر برنامه هاي در نظر گرفته شده است.
دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت و مسئول کميته برگزاري جشنواره شهيد رجايي در استان البرز نيز گفت: جشنواره شهيد رجايي امسال به صورت کشوري برگزار مي شود.
فريبرز همداني افزود: براساس بخشنامه، جانشين معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهوري، ارزيابي عملکرد دستگاه هاي اجرايي استان در سال جاري در 2 دوره 6 ماهه (‌نيمه نخست و دوم سال) انجام مي شود. وي يادآور شد: با مشخص شدن نتايج اين ارزيابي، شاهد تقدير از دستگاه‌هاي برتر در سطح ملي و استاني در جشنواره شهيد رجايي در سال‌94 خواهيم بود.
همداني گفت: ‌طبق بخشنامه ابلاغي در سال 93 جشنواره شهيد رجايي در سطح استاني برگزار نمي شود. مسئول کميته برگزاري جشنواره شهيد رجايي در البرز پيشنهاد کرد: دستگاه هاي اجرايي استان به مناسبت روز چهارم شهريور (روز کارمند) نسبت به معرفي کارمندان نمونه به دفتر منابع انساني اقدام کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر