سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اعلام کرد دستورالعمل اجرایی ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان البرز‌

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اعلام کرد دستورالعمل اجرایی ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان البرز‌

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری البرز و مسئول کمیته شورای اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان، دستور العمل اجرایی ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان البرز را اعلام کرد.
قباد نعمتی، تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دولت در استانداری و تمام دستگاه‌های اجرایی استان و در شهرستان‌ها با محوریت فرمانداری‌ها و همچنین ایجاد دبیرخانه شورای اطلاع رسانی در استان و اداره‌های کل، ارسال گزارش مکتوب تمام دستگاه‌های اجرایی با ارائه آمارهای حوزه های فعالیت خود در اسرع وقت به استانداری را در فهرست برنامه‌های این ستاد برشمرد.
وی با اشاره به ارسال لیست پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح در هفته دولت و ارسال جدول زمانی به استانداری خاطرنشان کرد: ارائه گزارش مکتوب از سوی دستگاه های اجرایی ذیربط با ارائه آمار از حوزه فعالیت، نصب بیلبورد، تراکت و آذین‎بندی و محیط آرایی شهر توسط شهرداری‌ها، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از دیگر برنامه‌های هفته بزرگداشت دولت در البرز است.
مسئول کمیته شورای اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت در البرز، اعزام کاروان زیارتی مدیران کل استان به مرقد مطهر حضرت امام (ره) برای تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام راحل را از برنامه‌های این ستاد عنوان کرد و افزود: دیدار با مقام‌های کشوری، برگزاری همایش در استان با حضور کارکنان دولت، اجرای برنامه‌های مختلف و ایراد سخنرانی و برنامه‌ریزی برای حضور مدیران بر مزار شهدا و گلباران مزار این عزیزان از دیگر برنامه‌های این هفته به شمار می‌رود.
نعمتی اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه خدمت‌‌رسانی به منظور ارائه عملکرد دستگاه‌های اجرایی، دیدار حضوری مدیران با کارکنان خود در هفته دولت، تکریم و تجلیل از آنان و برگزاری دیدار و گفت وگوی صمیمانه با مردم و بیان خدمات و فعالیت های انجام شده، از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده است.
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت و مسئول کمیته برگزاری جشنواره شهید رجایی در استان البرز نیز گفت: جشنواره شهید رجایی امسال به صورت کشوری برگزار می شود.
فریبرز همدانی افزود: براساس بخشنامه، جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری، ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال جاری در ۲ دوره ۶ ماهه (‌نیمه نخست و دوم سال) انجام می شود. وی یادآور شد: با مشخص شدن نتایج این ارزیابی، شاهد تقدیر از دستگاه‌های برتر در سطح ملی و استانی در جشنواره شهید رجایی در سال‌۹۴ خواهیم بود.
همدانی گفت: ‌طبق بخشنامه ابلاغی در سال ۹۳ جشنواره شهید رجایی در سطح استانی برگزار نمی شود. مسئول کمیته برگزاری جشنواره شهید رجایی در البرز پیشنهاد کرد: دستگاه های اجرایی استان به مناسبت روز چهارم شهریور (روز کارمند) نسبت به معرفی کارمندان نمونه به دفتر منابع انسانی اقدام کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار