سرمربي جديد سايپا انتخاب شد سايپا هنوز البرزي نشده است

براساس اطلاعيه باشگاه فوتبال سايپا مجيد جلالي به عنوان سرمربي اين تيم در چهاردهمين دوره ليگ برتر انتخاب شد.
تيم فوتبال سايپا البرز در جدول سيزدهمين دوره ليگ برتر با سرمربيگري فيرات مربي اهل تركيه به جايگاه هشتم دست يافت.
مجيد جلالي در حالي جايگزين فيرات شد كه رضا گل محمدي، مدير كل ورزش و جوانان استان البرز معتقد است: سايپا آنگونه كه بايد البرزي نشده و براي دستيابي به اين هدف تمهيدات و زيرساخت‌هاي زيادي مورد نياز است.
وي تأكيد كرد: براي اينكه سايپا در دل مردم البرز نفوذ كند، لازم است مديران اين باشگاه عملكرد مناسبي از خود بروز دهند.
وي افزود: به عنوان نمونه وقتي براي تيم‌هاي پايه در اين باشگاه اقدامي صورت نمي‌گيرد و استعدادها و ظرفيت‌هاي ورزشي البرز بهره‌اي از اين باشگاه نمي‌برند و حضور سايپا در اين استان به بازي و برگزاري مسابقه‌ها در كرج خلاصه شده است، طبيعي است كه نمي‌تواند در ميان تماشاگران البرزي جايي براي خود پيدا كند.
مدير كل ورزش و جوانان استان البرز گفت: باشگاه سايپا در سال 79 به كرج منتقل شد و قرار بود با در اختيار گرفتن زيرساخت‌هاي لازم مسئوليت 7رشته ورزشي را از مرحله استعداديابي تا قهرماني زير پوشش قرار دهد.
گل محمدي افزود: متأسفانه به هر دليل اين امر محقق نشد و امروز سايپا به شكلي اين كار را انجام مي‌دهد كه نه تنها به نفع خودش نيست بلكه براي ورزش استان البرز هم منفعتي ندارد.
وي يادآور شد: اين موضوع را در جلسه‌اي با مسئولان باشگاه سايپا نيز مورد تأكيد قرار داده و گفته است حضور سايپا به اين شكل به مصلحت البرز و اين باشگاه نيست.
مديركل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان كرد: اكنون در حال بررسي هستيم كه آيا با در اختيار گذاشتن زيرساخت‌هاي لازم از جمله ورزشگاه انقلاب كرج، امكان انتقال كامل باشگاه سايپا به البرز وجود دارد يا خير؟
وي ادامه داد: به هر حال اگر اين تيم فقط براي بازي كردن در كرج حضور مي‌يابد، به نظر نمي‌رسد كسي از اين‌گونه البرزي بودن سايپا راضي باشد ما نيز از اين وضع ناراضي هستيم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر