روزنامه زنجان اخبار تعرفه آگهی تبلیغات روزنامه مردم نو تبلیغاتی روزنامه استانی

روزنامه مردم نو، اولین و تنها ترین روزنامه استان زنجان میباشد که در زمینه فرهنگی سیاسی اقتصادی و اجتماعی به صورت مستقل و به دور از گرایشات حزبی و جناحی فعالیت میکند.این روزناماز سال ۱۳۸۲ به طور روزانه در سطح استان زنجان توزیع میگردد و با توجه به پخش اخبار بومی و محلی از مخاطبین بسیاری در سطح استان بر خوردار است.

چگونه در روزنامه مردم‌نو آگهی سفارش دهیم

برای سفارش انتشار انواع آگهی در روزنامه مردم نو، می توانید از طریق تماس با کارشناسان شبکه پذیرش آگهی، نسبت به سفارش درج آگهی خود اقدام نمایید.

همچنین سایت  tarefeh.ir مرجع اطلاعات روزنامه های کشور است که می توانید برای انتخاب روزنامه و آشنایی با نرخ ها و تعرفه های چاپ آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار و نشریات استانی، محلی و تخصصی و سایر اطلاعات مورد نیاز و سفارش آگهی به این سایت مراجعه کنید.

علاوه بر آن؛ با دانلود تعرفه درج آگهی در روزنامه مردم‌نو از سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه های استانی و انتخاب صفحه مورد نظر نسبت به سفارش آگهی دراین روزنامه اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش خود در این سایت کارشناسان شبکه پذیرش آگهی جهت هماهنگی آگهی تبلیغاتی و یا خدماتی و یا غیره شما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر