مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تاکید کرد: رسانه ها در پررنگ شدن سفره فقرا یاری گر باشند
علی اسماعیل پور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه های استان با هدف امداد به محرومین؛ تلاش در راستای خودکفایی مددجویان از سوی کمیته امداد امام را درخشان ترین فعالیت این نهاد توصیف کرد.
وی افزود: سوق دادن مددجویان به سمت خودکفایی و کارآفرینی موجب عزت در جامعه می شود.
اسماعیل پور با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) با نگاه ویژه رهبر کبیر انقلاب تأسیس شد، اظهار کرد: با تأسیس این نهاد چتر حمایتی نظام بر افراد نیازمند گسترده شد.
این مسئول با اشاره به اینکه ایمان و عمل صالح رمز محبوبیت است و کسی می‌تواند خدمت کند که از ایمان برخوردار باشد، گفت: حمایت از افراد زمین خورده و گرفتار در زندگی یکی از بهترین کارهای این نهاد است.
وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه‌های مختلف درمانی و دانشجویی خدمات شایسته‌ای انجام داده و مردم را به آینده امیدوار ساخته است؛ محبوبیت کمیته امداد در بین مردم به واسطه خدمات این نهاد است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه رسانه‌ها وظیفه اطلاع‌رسانی خدمات تمامی دستگاه‌ها را برعهده دارند، متذکر شد: رسانه‌ها آمادگی دارند تلاش این نهاد را منعکس کنند تا روح امید در زندگی مردم نمایان شود.
اسماعیل پور با بیان اینکه مطبوعات گیلان در عرصه‌های مختلف گوی سبقت را از استان‌های مختلف ربوده‌اند، به برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای اشاره کرد و گفت: بنا داریم در سال جدید، گیلان مرکز جذب همه رسانه‌ها قرار گیرد و این ظرفیت برای استان وجود دارد.
این مسئول فرهنگی، گیلان را با دارا بودن 9 روزنامه و 46 دقیقه سرانه مطالعه در روز، یکی از استانهای پیشرو در کشور دانست.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر