‌رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر كرج با يادآوري اينكه در البرز حدود 20 متولي و دستگاه فرهنگي فعاليت دارند، از نخبگان و صاحبنظران فرهنگي خواست براي جلوگيري از موازي‌كاري‌هاي فرهنگي راهكارهاي مناسب ارائه دهند.
به گزارش روابط عمومي بنياد نخبگان البرز، سعيد فيروزگاه در نشستي در دفتر بنياد نخبگان استان درباره دغدغه‌هاي فرهنگي و اجتماعي استان و لزوم ورود
نخبگان به عرصه‌هاي مختلف بخصوص عرصه فرهنگي را مورد تأكيد قرار داد.
وي افزود: نخبگان با ارائه راهكارهاي علمي و اجرايي مي‌توانند در حل معضلات فرهنگي استان با كمترين آسيب، بهترين نتيجه ممكن را ارائه دهند.
عضو شوراي اسلامي شهر كرج با بيان اينكه هر جا تفكر و انديشه غلبه داشته باشد، پيروزي و نتيجه مطلوب نيز در پي خواهد داشت، گفت: بنياد نخبگان البرز و شوراي اسلامي شهر كرج مي‌توانند زمينه ورود نخبگان به جامعه و درگير كردن آنها با دغدغه‌‌هاي اجتماعي و فرهنگي شهر و مردم را هرچه بيشتر فراهم كرده و در رفع معضلات فرهنگي، الگوسازي و تأثير‌گذاري نخبگان در جامعه نيز گام‌هاي مثبتي بردارند.
رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر كرج ادامه داد: بايد زمينه‌هاي لازم براي ورود و حضور پررنگ‌تر نخبگان در مسائل اجتماعي و شهري فراهم شود و در برخورد با نخبگان بايد طوري عمل كنيم كه موجب دلسردي آنها نشويم.
وي گفت: اگر برخورد خوب و در ‌شأن نخبگان داشته باشيم، به‌طور قطع تمايل نخبگان به فعاليت در كشور بيشتر مي‌شود و انگيزه براي بازگشت نخبگان خارج از كشور نيز بيش از پيش مهيا خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر