رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: صنعت و توليد نقش بي بديل و ركن مهم پيشرفت كشور تلقي مي شود.
علی منتظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در حاشیه بازدید واحدهای صنعتی گیلان بر ضرورت  گسترش حمايت از توليدات ساخت داخل و سرمايه در استان تاکید کرد و افزود: با افزایش سرمایه داخلی و خارجی تولید و اشتغال افزایش و تورم کاهش می‌ یابد.
وی همچنین به شعار سال یعنی « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی « اشاره کرد و اظهار داشت: تحقق شعار سال در گرو توجه، برنامه ريزي، كارشناسي دقيق و هوشمندانه و عزم جدي در همه حوزه هاست.
رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع مشکلات این قشر گامی مهم برای توسعه استان بوده و همه  باید در این خصوص تلاش کنند.
وی تاکید کرد: سرمایه‌ گذاری و حمایت از تولید‌کنندگان داخلی می‌تواند علاوه بر صرفه جویی ارزی و بی‌نیاز کردن کشور از واردات، زمینه توسعه صادرات غیرنفتی را فراهم کند.
منتظری افزود: رشد روز افزون واحد‌های تولیدی – صنعتی در زمینه ‌های مختلف می‌تواند نقش برجسته ای در توسعه صادرات هدفمند داشته باشد.
وی اظهارداشت: يکي از مهمترين اهداف اقتصادي کشورها ايجاد شرايط لازم برای افزايش توليد ناخالص داخلي و رشد اقتصادي است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه سرمايه‌ گذاري در زيرساخت ‌هاي اقتصادي از جمله شرايط لازم برای افزايش توليد و رشد اقتصادي است، اذعان داشت: سرمايه ‌گذاري در زيرساخت ‌هاي اقتصادي به طور کلي با افزايش بهره ‌وري عوامل توليد، گسترش محدوده بازار، تعادل عرضه و تقاضا، ايجاد اثرات جانبي، ايجاد شرايط رقابتي بهتر و همچنين افزايش سطح رفاه باعث افزايش توليد و رشد اقتصادي مي ‌شود.
وی یادآور شد: گیلان فرصت های بی بدیلی برای سرمایه گذاری در عرصه های مختلف صنعتی دارد از اینرو می طلبد تمامی مسئولان برای شکوفایی این ظرفیت ها تلاش کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر