رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز خبر داد:

شهرک صنعتی ماهدشت نیازمندهمکاری دستگاه‌های اجرایی استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرزهمکاری و مساعدت افزونتر تعدادی از دستگاه های اجرایی استان را برای عملیاتی شدن مصوبه شهرک صنعتی پیام ماهدشت ضروری دانست.
ایرج موفق در جریان بازدید از 3 واحد صنعتی مستقر در منطقه صنعتی پیام ماهدشت که با حضور مظفری معاون برنامه‌ریزی استانداری البرز و تعدادی از مدیران دستگاه‌های دولتی انجام شد؛ اظهارکرد: در این منطقه 400 هکتار زمین وجود دارد که هم‌اکنون تنها 150 هکتار از آن مورد استفاده واحدهای تولیدی قرار گرفته و مابقی هنوز آزاد است.
وی با اشاره به ضرورت عملیاتی شدن مصوبه شهرک صنعتی گفت: باید برای صدور مجوز نهایی شهرک اقداماتی اساسی‌تر داشته باشیم.
تاکنون از 12 استعلام برای اجرای مصوبه شهرک، 9 فقره با پاسخ مثبت وصول شده و در صورت تسریع در پاسخگویی و همراهی سه دستگاه دیگر می‌توان امیدوار بود تا این مصوبه عملا تحقق یابد.
موفق ابراز امیدواری کرد تا با رفع مشکلات مطروحه و پیگیری‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان، برای تسریع در صدور مجوز شهرک صنعتی خصوصی در این منطقه، بسیاری از دغدغه های تولید کنندگان منطقه صنعتی پیام ماهدشت، از جمله در طرح‌های جدید و طرح‌های توسعه به حداقل
ممکن برسد.
وی درباره بهسازی معابر منطقه صنعتی ماهدشت نیز پیشنهاد داد تا شهرداری منطقه از محل وصول 3 درصد مالیات ارزش افزوده در این خصوص مساعدت نماید.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با مروری بر مشکلات شرکت‌های « جلیس»، «آرد خوشه طلایی» و «آفرین به گل»، که مورد بازدید قرار گرفتند.
وی خاطرنشان کرد: موارد مرتبط به این واحدها، پیشتر توسط کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت مورد رصد قرار گرفته و امید می‌رود با مساعدت برخی دستگاه‌ها و پیگیری‌های سازمان برای رفع موانع گام‌های موثری برداریم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر