رئیس هیأت امنای شهرک صنعتی پیام ماهدشت خواستار شد استاندار و مدیران اجرایی از شهرک صنعتی پیام ماهدشت حمایت کنند

رئیس هیأت امنای شهرک صنعتی پیام ماهدشت خواستار شد  استاندار و مدیران اجرایی از شهرک صنعتی پیام ماهدشت حمایت کنند

رئیس هیأت امنای شهرک صنعتی پیام ماهدشت از استاندار و مدیران اجرایی البرز خواست تا از این مرکز صنعتی حمایت کنند.
ناصر شاکری فرد گفت: خوشبختانه بعد از ارتقای استانی، استاندار سابق و مدیران اجرایی از این شهرک بازدید کردند و کاستی ها و نارسایی‌های این شهرک صنعتی مورد بررسی قرار گرفت، از این رو امیدواریم به دست توانای طهایی، استاندار، مدیران اجرایی و مدیریت شرکت شهرک‌های صنعتی استان این مشکلات برطرف شود.
وی که یکی از بانیان ایجاد شهرک صنعتی پیام ماهدشت است، با اشاره به اینکه به رغم تلاش ها و پیگیری های مستمر هنوز شهرک صنعتی پیام ماهدشت موفق به اخذ پروانه نشده است، اظهار داشت: این در حالی است که تاکنون بیش از یکصد واحد تولیدی در این شهرک استقرار یافته که به علت برخی نارسایی‌ها در ‌سال های گذشته، شماری از آنها تعطیل شده اند و با توجه به همکاری نامناسب بانک‌ها و بحران نقدینگی، احتمال تعطیلی شمار دیگری از کارخانه‌های این شهرک نیز وجود دارد.
شاکری فرد گفت: با توجه به سیاست های ارزشمند و تخصصی دولت تدبیر و امید و همچنین کوشش و همدلی فراوانی که در پی ارتقای استان و مسئولان ذیربط بخصوص استاندار، فرماندار و مدیران کل اجرایی و شهرداری ایجاد شده امیدواریم هر چه زودتر شاهد توسعه و رونق شهرک‌های صنعتی استان بخصوص شهرک صنعتی پیام ماهدشت و رشد اقتصادی در استان البرز باشیم. وی تأکید کرد: با این همه لازم است از حمید آقا بیگ، مدیر عامل شهرک صنعتی پیام ماهدشت که در تحقق اهداف و رفع چالش‌های این شهرک صنعتی نقش ارزنده‌ای برعهده داشته‌اند از جمله اخذ استعلام‌ها مبنی بر موافقت ۱۵ دستگاه اجرایی ظرف مدت ۶ ماه به‌منظور تبدیل منطقه صنعتی به شهرک صنعتی پیام ماهدشت قدردانی و تشکر کنم.
شاکری فرد یادآور شد: با توجه به موافقت اداره کل محیط زیست با تبدیل این منطقه به شهرک صنعتی، ‌بزودی پروانه تأسیس این شهرک توسط شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز صادر و موجب امید و انگیزه برای صاحبان صنعت و همچنین رشد سرمایه گذاری و اشتغال در این منطقه صنعتی خواهد شد. منطقه صنعتی ماهدشت با بیش از ۴۰۰ هکتار وسعت واقع در شهرستان کرج با دسترسی آسان به جاده‌های ترانزیتی، راه‌آهن سراسری، مترو و سایر مراکز تجاری و اقتصادی، از موقعیت خاص و ویژه ای برای سرمایه‌گذاری
برخوردار است.

این مطلب را به اشتراک بگذار