رئيس مجلس شوراي اسلامي:  تمام کشورها باید به یاری  فلسطین  بشتابند

در حال حاضر تنها ايران است كه در كمك به ملت مظلوم فلسطين پيشقدم شده و اين افتخار به نام ملت ايران اسلامي در حافظه تاريخ جهان ثبت و ضبط خواهد شد.
دكتر علي لاريجاني با بیان این مطلب در اجتماع مردم كرج در مصلاي اين شهر در راهپیمایی باشکوه مردم در دفاع از مردم مظلوم فلسطین گفت: اين بي‌غيرتي است كه مسلماني فرياد مظلوميت سر دهد و عده‌اي سكوت اختيار كنند.
وي با تشريح چگونگي شكل گيري رژيم جعلي اسرائيل و با اشاره به اينكه امام راحل همواره اين روزها را پيش‌بيني مي‌كردند، خاطرنشان كرد: اينكه امام(ره) هميشه نسبت به جريان صهيونيست‌ها اعلام خطر مي‌كردند به اين جهت بود كه ماجرا را به دقت مي‌دانستند و درك دقيقي از آن داشتند.
دكتر لاريجاني با تأكيد بر اينكه اگر انقلاب اسلامي و بيداري اسلامي و قدرت امروز ملت مقاوم فلسطين نبود بسياري از كشورها در تصرف رژم اشغالگر قدس قرار مي‌گرفت، گفت: تاكنون 16 طرح صلح بي‌فايده در حمايت از فلسطين ارائه شده و اين سناريوها در حالي است كه مردم مظلوم فلسطين بيش از 60 سال آوارگي را تحمل كرده‌اند.
رئيس مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه شرايط به هم ريخته، دو دستگي‌ها و بحران در كشورهاي اسلامي منطقه، رژيم صهيونيستي را وسوسه كرد تا به جنايت اخير دست بزند، افزود: در بدو امر براي سوريه مشكل به‌وجود آوردند و به بهانه‌هاي مختلف بحران ساز شدند و پس از آن رقابت‌هاي بيجا در كشورهاي اسلامي توان مسلمانان را كاهش داد؛ در واقع اين بحران‌ها بنزين روي آتش بود.
دكتر لاريجاني با بيان اينكه كشورهايي كه ايجاد وسوسه كرده اند بايد از اين شرايط پند بگيرند، گفت: خشونت‌ها و جنايت‌هاي اخير در غزه، آبروي رژيم صهيونيستي را برده و امروز به عنوان رژيم ياغي و آدمكش شناخته شده است.
وي با اشاره به اينكه مردم فلسطين در شرايط كنوني بيش از تجهيزات نظامي به امكانات اوليه نياز دارند، افزود: دارو، غذا و امكانات اوليه براي زندگي مهمترين نياز مردم فلسطين است و همانگونه كه ملت ايران اسلامي پيشقدم شده، ساير كشورها نيز بايد هرچه سريعتر نسبت به كمك رساني به اين مردم ستم ديده اقدام كنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر