همه نهادهاي مسئول بايد دست در دست هم غبار ناهنجاري‌هاي فرهنگي و اجتماعي را از چهره كشور و استان البرز بزدايند و براي دست يابي به اين هدف نبايد اتكا به مردم را فراموش كرد.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان البرز با بیان این مطلب گفت: نقشه‌ها و ترفندهاي استكبار جهاني در همه زمينه‌ها نقش بر آب شده است و دشمنان ايران اسلامي در حال حاضر به دنبال مطرح كردن رعايت حقوق بشر هستند، بنابراين مسئولان نبايد از فشار دشمنان هراسي به دل راه دهند و همچون هميشه براساس نظرات ولي‌فقيه عمل كنند.
حجت‌الاسلام مهدی خضری افزود: همت و مجاهدت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بر كسي پوشيده نيست و جمهوري اسلامي تاكنون در مقابل همه توطئه‌هاي دشمنان ايستادگي كرده است و با همدلي بيش از پيش مسئولان و پايداري نظام اسلامي اين روند روز به روز قوي‌تر و منسجم‌تر خواهد شد.
وي تأكيد كرد: پايبندي مردم به نظام جمهوري اسلامي و رهبري بي‌نظير امام خميني (ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي در حال حاضر موجب عزت اسلام و الگويي براي مسلمانان جهان شده است و مسئولان با وحدت و همدلي بايد به اين مهم توجه ويژه‌اي داشته باشند تا بتوانند با هجمه‌هاي دشمنان مقابله كرده و توطئه‌هاي آنها را خنثي کنند. رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان با اشاره به اينكه با رشادت‌هاي رزمندگان اسلام و آزادسازي خرمشهر كانون استكبار به لرزه درآمد و جهانيان را حيرت زده كرد، افزود: در حال حاضر دشمنان ايران اسلامي در وحشت به سر مي‌برند و از پيشرفت‌هاي ملت ايران نگران هستند از اين رو مسئولان بايد با هوشياري توطئه‌هاي دشمنان را شناسايي و بهترين راهكارها
را اتخاذ كنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر