رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان البرز: باید در تمام زمینه‌ها به مردم اتکا کرد

همه نهادهای مسئول باید دست در دست هم غبار ناهنجاری‌های فرهنگی و اجتماعی را از چهره کشور و استان البرز بزدایند و برای دست یابی به این هدف نباید اتکا به مردم را فراموش کرد.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان البرز با بیان این مطلب گفت: نقشه‌ها و ترفندهای استکبار جهانی در همه زمینه‌ها نقش بر آب شده است و دشمنان ایران اسلامی در حال حاضر به دنبال مطرح کردن رعایت حقوق بشر هستند، بنابراین مسئولان نباید از فشار دشمنان هراسی به دل راه دهند و همچون همیشه براساس نظرات ولی‌فقیه عمل کنند.
حجت‌الاسلام مهدی خضری افزود: همت و مجاهدت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و جمهوری اسلامی تاکنون در مقابل همه توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرده است و با همدلی بیش از پیش مسئولان و پایداری نظام اسلامی این روند روز به روز قوی‌تر و منسجم‌تر خواهد شد.
وی تأکید کرد: پایبندی مردم به نظام جمهوری اسلامی و رهبری بی‌نظیر امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در حال حاضر موجب عزت اسلام و الگویی برای مسلمانان جهان شده است و مسئولان با وحدت و همدلی باید به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند تا بتوانند با هجمه‌های دشمنان مقابله کرده و توطئه‌های آنها را خنثی کنند. رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه با رشادت‌های رزمندگان اسلام و آزادسازی خرمشهر کانون استکبار به لرزه درآمد و جهانیان را حیرت زده کرد، افزود: در حال حاضر دشمنان ایران اسلامی در وحشت به سر می‌برند و از پیشرفت‌های ملت ایران نگران هستند از این رو مسئولان باید با هوشیاری توطئه‌های دشمنان را شناسایی و بهترین راهکارها
را اتخاذ کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار