رئيس صنعت، معدن و تجارت البرز خبر داد  آمادگي سرمايه‌گذاران  براي مشاركت در  220 طرح صنعتي بردـ  برد

سرمايه‌گذاران شركت‌كننده در همايش بزرگ برد ـ برد براي مشاركت در ۲۲۰ طرح صنعتي، معدني و تجاري اين استان اعلام آمادگي كردند.
رئيس صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: با توجه به رويكرد صنعت، معدن و تجارت در اين همايش كه بكارگيري ظرفيت‌هاي ملي و بین‌المللي برای توسعه سرمايه گذاري‌ها در بخش توليد و تجارت است، خوشبختانه استقبال خوبي از طرح‌هاي اعلام شده صورت گرفت و حتي پيشنهادهاي جديدي نيز ارايه شد.
ايرج موفق افزود: دبيرخانه همايش با حضور كارشناسان در حال تحليل و بررسي طرح‌هاي پيشنهادي هستند تا با در نظر گرفتن همه مؤلفه‌هاي جغرافيايي و زيرساختي، بهترين‌ها را براي اجرا در دستور كار قرار گيرد.
وی با يادآوري اينكه بخشي از طرح‌هاي اولويت‌دار صنعتي، معدني و تجاري استان شناسايي و به دبيرخانه همايش ارسال شده است، گفت: به‌طور قطع سياست‌هاي حمايتي لازم از سرمايه‌گذاران در اين طرح‌ها اعمال خواهد شد.
رئيس صنعت، معدن و تجارت تأكيد كرد: اين سازمان تلاش خود را بكار خواهد بست تا با ايجاد تسهيلات لازم در مسير و فرآيند سرمايه‌گذاري در بخش‌هاي توليد و تجارت، حداكثر بهره‌برداري ممكن را از برگزاري همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري برد برد در البرز داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر