رئیس صنعت، معدن و تجارت البرز خبر داد آمادگی سرمایه‌گذاران برای مشارکت در ۲۲۰ طرح صنعتی بردـ برد

رئیس صنعت، معدن و تجارت البرز خبر داد  آمادگی سرمایه‌گذاران  برای مشارکت در  ۲۲۰ طرح صنعتی بردـ  برد

سرمایه‌گذاران شرکت‌کننده در همایش بزرگ برد ـ برد برای مشارکت در ۲۲۰ طرح صنعتی، معدنی و تجاری این استان اعلام آمادگی کردند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: با توجه به رویکرد صنعت، معدن و تجارت در این همایش که بکارگیری ظرفیت‌های ملی و بین‌المللی برای توسعه سرمایه گذاری‌ها در بخش تولید و تجارت است، خوشبختانه استقبال خوبی از طرح‌های اعلام شده صورت گرفت و حتی پیشنهادهای جدیدی نیز ارایه شد.
ایرج موفق افزود: دبیرخانه همایش با حضور کارشناسان در حال تحلیل و بررسی طرح‌های پیشنهادی هستند تا با در نظر گرفتن همه مؤلفه‌های جغرافیایی و زیرساختی، بهترین‌ها را برای اجرا در دستور کار قرار گیرد.
وی با یادآوری اینکه بخشی از طرح‌های اولویت‌دار صنعتی، معدنی و تجاری استان شناسایی و به دبیرخانه همایش ارسال شده است، گفت: به‌طور قطع سیاست‌های حمایتی لازم از سرمایه‌گذاران در این طرح‌ها اعمال خواهد شد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد: این سازمان تلاش خود را بکار خواهد بست تا با ایجاد تسهیلات لازم در مسیر و فرآیند سرمایه‌گذاری در بخش‌های تولید و تجارت، حداکثر بهره‌برداری ممکن را از برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری برد برد در البرز داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذار