رئيس شوراي شهر كرج:  بايد در برابر رانت خواران تابلوي «ايست» نصب كنيم تصرف 72 هکتار زمین دولتی به بهانه ساخت بیمارستان

بايد در برابر زياده روي رانت‌خواران تابلوي ايست نصب كنيم و اجازه ندهيم منافع شهر و شهروندان زير پاي عده‌اي لگدمال شود.
محمود دادگو، رئيس شوراي اسلامي شهر كرج با بيان اين مطلب و با انتقاد از سكوت مراجع نظارتي در برابر تصرف بيش از 72 هكتار از زمین‌هاي دولتي به بهانه ساخت بيمارستان در شهرك حسن آباد توسط يك گروه پزشكي گفت: متأسفانه يك گروه پزشكي در دهه‌هاي گذشته با ادعاي ساخت بيمارستان و مراكز مجهز درماني نظر موافق مسكن و شهرسازي براي تحويل 72 هكتار زمين با نرخ دولتي را جلب كرده اند كه اكنون با گذشت‌سال‌ها حتي آجري روي آجر گذاشته نشده است كه نبايد اجازه دهيم سرمايه شهر بيش از اين در دستان برخي پايمال شود.
وي با يادآوري اينكه كرج از كمبود مراكز درماني رنج مي‌برد و مردم شرايط سختي را به لحاظ نبود بیمارستان‌هاي مجهز تحمل مي‌كنند، گفت: اين ميلياردها تومان سرمايه‌اي كه مي‌تواند براي ارتقاي سرانه‌هاي بهداشت و درمان اين كلانشهر تخصيص يابد، اكنون در دست يك گروه پزشكي خاك مي‌خورد و آنان به دنبال يافتن فرصتي مناسب براي تبديل به احسن آن ثانيه شماري مي‌كنند و به كمين نشسته‌اند.
دادگو از دستگاه قضايي، سازمان بازرسي كل كشور و ساير دستگاه‌هاي اطلاعاتي و امنيتي خواست، پرونده زمین‌هاي واگذار شده در حسن‌آباد به اين گروه پزشكي را روي ميز بگذارند و با بررسي تمامي ابعاد حقوقي و قضايي، نسبت به باز پس گيري آن به عنوان گامي در راستاي حفظ حقوق بيت المال اقدام كنند.
به گفته رئيس شوراي شهر، اين گروه پزشكي از ابتداي تحويل زمين تاكنون حتي قدمي براي ساخت بيمارستان برنداشته و واگذاري زمين به اين گروه كه فاقد توان فني و مالي براي انجام چنين كار بزرگي است، اشتباه بوده و اكنون كه اين حقيقت براي همگان ملموس شده، بايد در برابرش ايستاد.
دادگو، همه رسانه‌هاي استان را براي شفاف‌سازي و بيان واقعيت‌هاي پشت پرده اين زمين فراخواند و اظهار اميدواري كرد: همانطور كه اصحاب رسانه با ورود و آگاهسازي سازمان‌هاي نظارتي و قضايي و به خصوص افكار عمومي تلاش‌ها براي تغيير كاربري زمین‌هاي باغ سيب را ناكام گذاشتند، اجازه ندهيم ميلياردها تومان سرمايه شهر در زمین‌هاي حسن آباد به دست نااهلان بيفتد.
وي با توجه به وسعت زياد اين زمين پيشنهاد كرد: طرح ساخت شهرك سلامت كه مورد نظر استانداري البرز نيز هست در اين زمين اجرا شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر