دوازده دلیل برای تبلیغ کردن در روزنامه

دوازده دلیل برای تبلیغ کردن در روزنامه

 

1-دسترسی: هیچ رسانه تبلیغاتی دیگر به اندازه روزنامه در دسترس نیست.

2-گستره توزیع: روزنامه به دلیل داشتن محلها عرضه پراکنده در سطح کشور و شهرها به صورت گسترده و پراکنده در مناطق مختلف عرضه می شوند.

3-کیفیت: خوانندگان روزنامه ها بهترین مشتریان شما هستند.افرادی از قشری با درآمد بالا،تحصیلات بالا و دارای مشاغل حرفه ای و مدیریتی هستند.

4-اثرماندگاری: روزنامه ها به دلیل آرشیو شدن اثر ماندگاری طولانی دارند و تبلیغات روزنامه ای به ساختن و تثبیت برند کمک میکند.

5-مخاطب هدف: روزنامه ها با در اختیار داشتن ستون های ورزشی،سلامتی و….جایی مناسب برای هر نوع آگهی در اختیار دارند و با درج پیام هدفمند از مطالب مندرج بهره برداری بیشتری خواهند نمود.

6- فوریت: درروزنامه در زمره سریعترین فرم ها و رسانه های تبلیغاتی قرار می گیرد. سر رسیدهای کوتاه آگهی های تبلیغاتی موجب می شود تا اقدام برای درج آگهی در روزنامه و چاپ شدن آگهی تبلیغاتی در عرض دو تا چند روز انجام شودو امکان به روز شدن تبلیغات در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

7-محیط روزنامه: اعضا تحریریه ، مدیر مسئول و سایر اعضای روزنامه به تبلیغات برند درج شد ه در روزنامه اعتبار خاصی می دهند و تضمین کننده قانونی بودن آگهی درج شده اند. برای خوانندگان تبلیغات درج شده در روزنامه به اندازه اخبار روزنامه مهم است.

8-مرجع خرید: تبلیغات در روزنامه وسیله مناسب و ارزشمندی برای خوانندگان است. تحقیقات اخیر نشان داده است که بیشتر مردم برای تبلیغات خرده فروشی به روزنامه رو می آورند. روزنامه رسانه ای مناسب برای خریدارانی است که مایل به مقایسه قیمت کالاها با یکدیگر هستند، روزنامه در دسترس ترین، به روزترین و قابل اعتماد ترین رسانه است.

9-قابلیت انعطاف: برخلاف سایر رسانه ها، روزنامه ها به صاحبان آگهی این آزادی عمل را می دهند که در هر اندازه ای که مایلند آگهی خود را طراحی نمایند.

10-اعتبار و اعتماد: مشتریان بیشتر از هر رسانه دیگری به تبلیغات روزنامه ای اعتماد دارند. میزان اعتماد به این رسانه از رادیو،تلوزیون و اینترنت بیشتر است.

11-حق انتخاب برای درگیر شدن در آگهی: در دنیای امروز افراد علاقه چندانی به تبلیغاتی که به نوعی به آنها تحمیل شود را ندارند و دوست دارند تا خودشان به جستجو در اگهی های تبلیغاتی بپردازند. روزنامه رسانه ای است که بیشتر خریداران به آن سر می زنند.

12-قیمت مناسب: روزنامه ها به علت کثرت تیراژ نسبت به سایر رسانه ها (تلوزیون،بیلبورد و چاپ……) هزینه تبلیغات در آن مناسبتر می باشد.

سیدرضا جمشیدی
کارشناس رسانه

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر