در نشست مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان البرز با نماینده بسیج طلاب مطرح شد پرداخت وام برای حل مشکلات مردم از بهترین عبادت‌هاست

در نشست مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان البرز  با نماینده بسیج طلاب مطرح شد پرداخت وام برای حل مشکلات مردم  از بهترین عبادت‌هاست

مدیرکل بانک مهر اقتصاد در راستای گسترش تعاملات و حمایت روز افزون بانک مهر اقتصاد از بسیجیان طلاب استان، با محمودی، معاون ارشد بسیج طلاب استان البرز دیدار کرد.
به گزارش ایران، معاون ارشد بسیج طلاب استان با تقدیر از خدمات بانک مهر اقتصاد در رفع مشکلات مالی اقشار مختلف جامعه گفت: پرداخت وام در راستای حل مشکلات مردم یکی از بهترین عبادت‌ها در اسلام است.
محمودی، کمبود شغل را یکی از معضلات جامعه ایران اسلامی دانست و افزود: با توجه به شعار سال مقام معظم رهبری، بانک‌ها می‌توانند با مدیریت جهادی بیشترین نقش را در اقتصاد، رفع مشکلات تولید‌کنندگان و کار آفرینان و همچنین ایجاد اشتغال ایفا کنند.
مدیر کل بانک مهر اقتصاد استان البرز نیز در این نشست ضمن تأکید بر گره‌گشایی از مشکلات مردم اظهار داشت: در آموزه‌های دینی ما برلزوم گره‌گشایی از کار مؤمنان تأکید بسیار شده است، به گونه‌ای که هر کس بتواند گره‌ای از مشکلات بنده‌ای از بندگان خدا بگشاید خداوند اجر و ثواب بسیاری به او عنایت می‌کند.
محمد اکبری با اشاره به فعالیت‌های بانک مهر اقتصاد استان البرز خاطرنشان کرد: از آنجایی که این بانک منتسب به بسیج، به عنوان یک نهاد مقدس انقلابی است باید در عرصه خدمت رسانی به مردم کوشاتر و موفق‌تر از دیگر بانک‌ها باشد.
وی افزود: در مدیریت سالم است که خدمات معنی پیدا می‌کند و مدیریت جامعه از محوری‌ترین عناصر سعادت جامعه است، در همین راستا نقش روحانیت در ساخت جامعه‌ای اسلامی، نقشی پر رنگ‌تر از دیگر اقشار جامعه دارند.
اکبری با تأکید بر اهمیت بحث اقتصاد مقاومتی و رونق درآمدزایی بین آحاد افراد فعال اقتصادی توضیح داد: تعهدی که ما به اقتصاد مقاومتی داریم ۶ در صد رقم معین شده کشوری است، در این مسیر بیشترین دغدغه ارائه تسهیلات در زمینه درآمدزایی است.
وی مباحث سوری بانکی را یکی از معضلات و مصائب بانکداری دانست و گفت: حوزه پول بانکی از مباحث سوری دچار زیان شده است و پروسه مدیریت بانک‌ها باید به سمت بانکداری اسلامی و رونق اقتصادی حرکت کند.
اکبری گفت: از آنجایی که بانک مهر اقتصاد از خانواده بزرگ بسیج است، تمامی طلاب استان البرز که دارای کارت بسیج هستند، می‌توانند از تسهیلات این بانک بهره‌مند شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذار