در نشست مديركل بانك مهر اقتصاد استان البرز  با نماينده بسيج طلاب مطرح شد پرداخت وام برای حل مشكلات مردم  از بهترين عبادت‌هاست

مديركل بانك مهر اقتصاد در راستاي گسترش تعاملات و حمايت روز افزون بانك مهر اقتصاد از بسيجيان طلاب استان، با محمودي، معاون ارشد بسيج طلاب استان البرز دیدار كرد.
به گزارش ایران، معاون ارشد بسيج طلاب استان با تقدير از خدمات بانك مهر اقتصاد در رفع مشكلات مالي اقشار مختلف جامعه گفت: پرداخت وام در راستاي حل مشكلات مردم يكي از بهترين عبادت‌ها در اسلام است.
محمودي، كمبود شغل را يكي از معضلات جامعه ايران اسلامي دانست و افزود: با توجه به شعار سال مقام معظم رهبري، بانك‌ها مي‌توانند با مديريت جهادي بيشترين نقش را در اقتصاد، رفع مشكلات توليد‌كنندگان و كار آفرينان و همچنين ايجاد اشتغال ايفا كنند.
مدير كل بانك مهر اقتصاد استان البرز نيز در اين نشست ضمن تأكيد بر گره‌گشايي از مشكلات مردم اظهار داشت: در آموزه‌هاي ديني ما برلزوم گره‌گشايي از كار مؤمنان تأكيد بسيار شده است، به گونه‌اي كه هر كس بتواند گره‌اي از مشكلات بنده‌اي از بندگان خدا بگشايد خداوند اجر و ثواب بسياري به او عنايت مي‌كند.
محمد اكبري با اشاره به فعاليت‌هاي بانك مهر اقتصاد استان البرز خاطرنشان كرد: از آنجايي كه اين بانك منتسب به بسيج، به عنوان يك نهاد مقدس انقلابي است بايد در عرصه خدمت رساني به مردم كوشاتر و موفق‌تر از ديگر بانك‌ها باشد.
وي افزود: در مديريت سالم است كه خدمات معني پيدا مي‌كند و مديريت جامعه از محوري‌ترين عناصر سعادت جامعه است، در همين راستا نقش روحانيت در ساخت جامعه‌اي اسلامي، نقشي پر رنگ‌تر از ديگر اقشار جامعه دارند.
اكبري با تأكيد بر اهميت بحث اقتصاد مقاومتي و رونق درآمدزايي بين آحاد افراد فعال اقتصادي توضيح داد: تعهدي كه ما به اقتصاد مقاومتي داريم 6 در صد رقم معين شده كشوري است، در اين مسير بيشترين دغدغه ارائه تسهيلات در زمينه درآمدزايي است.
وي مباحث سوري بانكي را يكي از معضلات و مصائب بانكداري دانست و گفت: حوزه پول بانكي از مباحث سوري دچار زیان شده است و پروسه مديريت بانك‌ها بايد به سمت بانكداري اسلامي و رونق اقتصادي حركت كند.
اكبري گفت: از آنجايي كه بانك مهر اقتصاد از خانواده بزرگ بسيج است، تمامی طلاب استان البرز كه داراي كارت بسيج هستند، مي‌توانند از تسهيلات اين بانك بهره‌مند شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر