Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/com12313/public_html/wp-content/plugins/mobile-menu/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
در روز عیدفطر فعالیت‌های عمرانی شرکت «رهسازگستر مهر» کلید خورد - شبکه پذیرش آگهی | شبکه پذیرش آگهی

در روز عیدفطر فعالیت‌های عمرانی شرکت «رهسازگستر مهر» کلید خورد

شرکت «رهسازگسترمهر» پس ازکارنامه درخشان خود در ماه مبارک رمضان، همزمان با عیدفطر کلید آغاز فعالیت‌های عمرانی را زد. مهندس جلالی مهر، مدیرعامل شرکت رهسازگسترمهر، ‌سال هاست تمام توان خویش را برای اعتلای استان البرز به کار گرفته است. وی ساخت یک هزار و۴۰۰ واحدمسکونی مسکن مهر، ۳۰۰ کیلومتر راه، ۳۰۰کیلومتر خطوط انتقال و ساخت مرکز شبانه روزی کودکان خیابانی کمال شهر کرج و بیش از۸۰ پروژه ملی را درکارنامه خود به ثبت رسانده است. برنامه پروژه‌های عمرانی شرکت رهسازگسترمهر در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، نشان از توان بالای مدیریتی وی دارد.
راه‌اندازی واگن قطار مسافربری
کرج – مشهد با فناوری روز دنیا در البرز
برای نخستین بار راه آهن کرج- مشهد با برنامه همه روزه و امکانات آسایشی فوق العاده از کرج به حرکت درخواهد آمد.
این شرکت فعالیت خود را نسبت به تجهیز واگن‌هایی با فناوری روز آغاز و برای حدود ۳۰۰ نفر در استان البرز اشتغالزایی کرده است.
مهندس جلالی مهر اظهار داشت: بعد از پیگیری‌های فراوان و هماهنگی با شرکت رجاء مقرر شد با مشارکت شرکت رجاء، واگن‌هایی در اختیار شرکت رهسازگسترمهر قرار گیرد و پس از بازسازی و راه‌اندازی، روی ریل کرج- مشهد نسبت به جابه جایی مسافران محترم البرزی اقدام شود.
وی گفت: برای این پروژه مهم اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال در نظرگرفته شده که این مبلغ از سوی شرکت رهسازگسترمهر تأمین می شود.
مهندس جلالی مهر تصریح کرد: در خلال این پروژه برای ۳۰۰ نفر از البرزیان، اشتغال فراهم کردیم و خدا را شاکریم که این کار توسط این شرکت اجرایی شده است.
وی ادامه داد: باهماهنگی شرکت رجاء تا ۷ سال کارگزار فروش بلیت این قطار، شرکت رهسازگسترمهر خواهد بود و خرسندیم که البرزیان دیگر برای رفتن به زیارت امام هشتم (ع) بی‌دغدغه عمل خواهند کرد.
ساخت بیمارستان نیمه کاره هشتگرد پس از ۲۱ سال توقف
مدیرعامل شرکت بین المللی رهسازگسترمهر همچنین با قدردانی از پیگیری شهردار شهر جدید هشتگرد و اعضای شورای این شهر در تحویل گرفتن این بیمارستان که ۲۱سال به صورت نیمه‌کاره باقی مانده بوده، تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان را نیاز ضروری شهر جدید هشتگرد بیان کرد.
وی ادامه داد: این امر باید با جدیت از سوی دستگاه‌های ذیربط دنبال شود.
مهندس جلالی مهر افزود: عملیات اجرایی ساخت این بیمارستان به تازگی به شرکت رهسازگسترمهر واگذار شده است.
وی گفت: شرکت رهسازگسترمهر موافقت اصولی ساخت بیمارستان را از ۶ سال پیش در دست داشت اما متأسفانه این امر میسر نشد تا اینکه مطلع شدیم در هشتگرد بیمارستانی وجود دارد که ۲۱ سال است عملیات اجرایی آن متوقف شده است، بنابراین با برگزاری جلسات متعدد با فرماندار محترم ساوجبلاغ آقای پالیزگر، طی کردن بوروکراسی‌های اداری در خردادماه امسال توانستیم این مهم را به سرانجام برسانیم و قرارداد ساخت این بیمارستان را از ۹۶ تختخواب به ۱۲۰ تخت بیمارستانی و به‌صورت مرکز فوق‌تخصصی ارتقا دهیم.
وی تصریح کرد: باید از رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز تشکر ویژه‌ای داشته باشیم، بحق همه عزیزان در شورای اسلامی این شهر و شهردار محترم در اجرایی شدن این پروژه از هیچ کوششی دریغ نکردند.
مهندس جلالی مهر یادآور شد: ساخت این مرکز درمانی از سال ۷۲ توسط برخی دستگاه‌های اجرایی آغاز شد، اما به دلیل تخصیص نیافتن اعتبار لازم با حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی بلاتکلیف رها شده بود.
وی اظهار داشت: هزینه ساخت و تجهیز این بیمارستان ۷۰۰ میلیارد ریال برآورد شده که بر اساس برنامه زمان‌بندی شده توسط شرکت رهسازگسترمهر تأمین خواهد شد.
مهندس جلالی مهر تأکید کرد: با اجرای طرح ملی مسکن مهر و ساخت حدود ۶۰ هزار واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد، تأمین سرانه‌های خدماتی بویژه بهداشتی و درمانی منطقه، یک ضرورت است، با تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر و سایر واحدهای ساختی توسط اشخاص حقیقی و تعاونی‌های مسکن، جمعیت این شهر در آینده نزدیک به بیش از ۵۰۰ هزار نفر افزایش خواهد یافت. تکمیل و تجهیز این بیمارستان نقش بسزایی در رفع نیازهای درمانی ساکنان این شهر نوپا دارد.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون ساکنان این شهر برای رفع نیاز خود به ناچار از سایر مراکز درمانی شهرستان ساوجبلاغ و شهرهای همجوار مانند کرج استفاده می‌کنند که این امر اتلاف وقت و تحمیل هزینه‌های اضافی را برای آنان به همراه دارد.
آغاز ساخت نخستین دروازه ورودی استان البرز از اشتهارد
بر اساس این گزارش، مراحل ساخت نخستین دروازه ورودی استان البرز نیز از ورودی شهرستان اشتهارد آغاز شد.
سال گذشته شرکت بین‌المللی رهسازگستر مهر در فراخوانی برای طراحی دروازه ورودی شهر از شهروندان البرزی خواست آثار خود را در مدت یک ماه به آدرس دبیرخانه این شرکت ارسال کنند و پس ازآن به طرح برگزیده مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جایزه اهدا شد.
بعد از گذشت ۸ماه، ساخت نخستین دروازه ورودی استان البرز در اشتهارد توسط این شرکت آغاز شد. مهندس جلالی مهر در این زمینه گفت: برای ساخت این پروژه عمرانی با هماهنگی فرماندار محترم آقای اینانلو و شهردار محترم اشتهارد، آقای موسوی و اعضای محترم شورای شهر اشتهارد، جلسات متعددی برگزار شد که حاصل آن ساخت این دروازه ورودی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال بوده است.
وی ادامه داد: استان البرز به لحاظ قدمت و تاریخ از پیشینه بالایی برخوردار است که نیاز به زیبایی‌های بصری وشهری این استان نسبت به سایر استان‌های کشور بیشتر نمایان است، بنابراین در فراخوانی نسبت به انتخاب برترین طرح ارسالی و ساخت آن درکمترین زمان اقدام کردیم.
مهندس جلالی مهر تصریح کرد: امیدواریم با تلاش مدیران استان و هماهنگی سرمایه‌گذاران شاهد البرزی سرافراز باشیم. وی خاطرنشان کرد: ضمن تشکر از همه مدیران استانی بخصوص استاندار محترم، فرماندار محترم هشتگرد آقای پالیزگر، فرماندار محترم اشتهارد آقای اینانلو، شهرداران محترم هشتگرد و اشتهارد آقایان عظیم‌زاده و موسوی، اعضای محترم شورای اسلامی شهر و روستای هشتگرد و اشتهارد، شرکت رجاء، اداره کل راه و شهرسازی استان البرز و دانشگاه علوم پزشکی البرز که در اجرایی شدن این پروژه‌های ارزشمند ما را یاری رساندند، امید است بتوان خدمات والایی به امت شهید پرور استان البرز ارائه دهیم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
شبکه پذیرش آگهی