‌ در آخرين جلسه هيأت امناي ستاد ساماندهي تپه مرادآب كرج، مهمترين موارد كاري مورد بحث و بررسي قرار گرفت و تفريغ بودجه سال 1392 اين ستاد به
تصويب رسيد.
در اين جلسه كه با حضور فرماندار شهرستان كرج، نمايندگان مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي، نمايندگان دادستان و امام جمعه كرج، شهردار كلانشهر كرج، برخي معتمدان محله های اسلام آباد و مدير اجرايي طرح ساماندهي برگزار شد، روند تملك بناهاي باقيمانده در زمين هاي بوستان 72 هكتاري مورد ارزيابي قرار گرفت.
در ابتداي اين جلسه، بازرس قانوني و مدير اجرايي طرح ساماندهي عملكرد و اقدامات صورت گرفته از سوي اين ستاد در سال گذشته را تشريح كرد و به ارائه گزارش‌ها و صورتحساب‌هاي مالي پرداخت.
اعضاي هيأت امناي طرح ساماندهي پس از شنیدن توضيحات، عملكرد ستاد در سال گذشته را مثبت ارزيابي كردند و سپس تفريغ بودجه سال 92 با 99/5 درصد به تصويب رسيد.
مدير طرح ساماندهي در اين جلسه از تملك 35 واحد مسكوني و تجاري در كمتر از 60 روز خبر داد و گفت: در صورت تزريق بودجه مناسب شاهد شتاب بخشي به تملك املاك ريزشي و ناپايدار باقيمانده خواهيم بود تا با پايان فرايند آزادسازي، روند جذب سرمايه‌گذار نيز آغاز شود. عليرضا رحيمي افزود: تجربه موفق مديريت شهري كرج در آزادسازي زمين هاي تپه مرادآب مي‌تواند مورد استفاده ديگر شهرهاي كشور قرار گيرد و بايد از آن به عنوان يك اقدام متفاوت ياد كرد. وي تزريق نقدينگي برای سرعت بخشي به روند تملك را مهمترين مطالبه ستاد ساماندهي در سال جديد برشمرد و خاطرنشان كرد: با ساخت سايت جامع گردشگري در زمين هاي آزادسازي شده، شاهد رونق توريستي كلانشهر كرج خواهيم بود و نام اين شهر كهن در سراسر كشور پرآوازه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر