در جلسه هیأت امنای طرح ساماندهی مطرح شد ‌ تملک ۳۵ واحد مسکونی و تجاری در کمتر از ۲ ماه

‌ در آخرین جلسه هیأت امنای ستاد ساماندهی تپه مرادآب کرج، مهمترین موارد کاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تفریغ بودجه سال ۱۳۹۲ این ستاد به
تصویب رسید.
در این جلسه که با حضور فرماندار شهرستان کرج، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان دادستان و امام جمعه کرج، شهردار کلانشهر کرج، برخی معتمدان محله های اسلام آباد و مدیر اجرایی طرح ساماندهی برگزار شد، روند تملک بناهای باقیمانده در زمین های بوستان ۷۲ هکتاری مورد ارزیابی قرار گرفت.
در ابتدای این جلسه، بازرس قانونی و مدیر اجرایی طرح ساماندهی عملکرد و اقدامات صورت گرفته از سوی این ستاد در سال گذشته را تشریح کرد و به ارائه گزارش‌ها و صورتحساب‌های مالی پرداخت.
اعضای هیأت امنای طرح ساماندهی پس از شنیدن توضیحات، عملکرد ستاد در سال گذشته را مثبت ارزیابی کردند و سپس تفریغ بودجه سال ۹۲ با ۹۹/۵ درصد به تصویب رسید.
مدیر طرح ساماندهی در این جلسه از تملک ۳۵ واحد مسکونی و تجاری در کمتر از ۶۰ روز خبر داد و گفت: در صورت تزریق بودجه مناسب شاهد شتاب بخشی به تملک املاک ریزشی و ناپایدار باقیمانده خواهیم بود تا با پایان فرایند آزادسازی، روند جذب سرمایه‌گذار نیز آغاز شود. علیرضا رحیمی افزود: تجربه موفق مدیریت شهری کرج در آزادسازی زمین های تپه مرادآب می‌تواند مورد استفاده دیگر شهرهای کشور قرار گیرد و باید از آن به عنوان یک اقدام متفاوت یاد کرد. وی تزریق نقدینگی برای سرعت بخشی به روند تملک را مهمترین مطالبه ستاد ساماندهی در سال جدید برشمرد و خاطرنشان کرد: با ساخت سایت جامع گردشگری در زمین های آزادسازی شده، شاهد رونق توریستی کلانشهر کرج خواهیم بود و نام این شهر کهن در سراسر کشور پرآوازه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار