جایزه ملی تعالی سازمانی به سایپایدک تعلق گرفت

سازمان خدمات پس از فروش سایپا (سایپایدک)، به عنوان اولین شرکت خدمات پس از فروش صنعت خودرو موفق به کسب تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی کشور شد.
به گزارش روابط عمومی سایپایدک، در یازدهمین دوره اهدای جایزه ملی تعالی سازمانی کشور که با موضوع «نتایج متوازن و توسعه پایدار» در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، تندیس بلورین و لوح سپاس این جایزه به شرکت سایپایدک اعطا شد.
اجرای موفقیت‌آمیز استراتژی‌ها در راستای تحقق چشم‌انداز مطلوب شرکت از طریق اعمال مدیریت صحیح نسبت به تغییرات پیش رو، مهمترین عامل موفقیت سایپایدک در کسب تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی است. استفاده بیش از پیش از ابزارهای پرقدرت بهینه‌کاوی در سال‌های اخیر ضمن آنکه منجر به بهسازی مداوم فرآیندهای کاری این شرکت شده، بستر مناسب برای رسیدن به اهداف متعالی را در شرکت سایپایدک فراهم کرده است. در این زمینه شرکت سایپایدک از توجه به نیازهای جدید مشتریان داخلی و خارجی خود غافل نماند، به گونه‌ای که کسب و کارهای جدید بر مبنای نیازهای مشتریان را طراحی و به اجرا گذاشته است. کارت نارنجی نماد تحول در خدمات پس از فروش سایپا است و خوشبختانه مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا نیز توجه ویژه‌ای به
امر خدمات پس از فروش داشته‌اند.
لازم به ذکر است شرکت سایپایدک از سال ۸۵ فرآیند جایزه ملی تعالی سازمانی را دنبال کرد و در سال‌ ۸۶ موفق به کسب جایزه تعهد به تعالی شد و در سال‌های ۸۷ تا ۸۹ تقدیرنامه‌های سه و ۴ ستاره را دریافت کرد. این شرکت پس از ۲ سال الگوبرداری از خودروسازان برتر خارجی و همچنین اصلاح فرآیندها، در سال جاری نیز به عنوان تنها شرکت از میان شرکت‌‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرو در کشور و حتی تنها شرکت در زنجیره ارزش صنعت خودرو، توانست با کسب تندیس بلورین، جایگاه خود را بهبود بخشد.

این مطلب را به اشتراک بگذار