سازمان خدمات پس از فروش سايپا (سايپايدك)، به عنوان اولين شركت خدمات پس از فروش صنعت خودرو موفق به كسب تنديس بلورين جايزه ملي تعالي سازماني كشور شد.
به گزارش روابط عمومي سايپايدك، در يازدهمين دوره اهدای جايزه ملي تعالي سازماني كشور كه با موضوع «نتايج متوازن و توسعه پايدار» در سالن همايش‌هاي صدا و سيما برگزار شد، تنديس بلورين و لوح سپاس اين جايزه به شركت سايپايدك اعطا شد.
اجراي موفقيت‌آميز استراتژي‌ها در راستاي تحقق چشم‌انداز مطلوب شركت از طريق اعمال مديريت صحيح نسبت به تغييرات پيش رو، مهمترين عامل موفقيت سايپايدك در كسب تنديس بلورين جايزه ملي تعالي سازماني است. استفاده بيش از پيش از ابزارهاي پرقدرت بهينه‌كاوي در سال‌هاي اخير ضمن آنكه منجر به بهسازي مداوم فرآيندهاي كاري این شركت شده، بستر مناسب برای رسيدن به اهداف متعالي را در شركت سایپایدک فراهم كرده است. در اين زمینه شركت سايپايدك از توجه به نيازهاي جديد مشتريان داخلي و خارجي خود غافل نماند، به گونه‌اي كه كسب و كارهاي جديد بر مبناي نيازهاي مشتريان را طراحي و به اجرا گذاشته است. كارت نارنجي نماد تحول در خدمات پس از فروش سايپا است و خوشبختانه مديران ارشد گروه خودروسازي سايپا نيز توجه ويژه‌اي به
امر خدمات پس از فروش داشته‌اند.
لازم به ذكر است شركت سايپايدك از سال 85 فرآيند جايزه ملي تعالي سازماني را دنبال كرد و در سال‌ 86 موفق به كسب جايزه تعهد به تعالي شد و در سال‌هاي 87 تا 89 تقديرنامه‌هاي سه و 4 ستاره را دريافت كرد. اين شركت پس از 2 سال الگوبرداري از خودروسازان برتر خارجي و همچنين اصلاح فرآيندها، در سال جاري نيز به عنوان تنها شركت از ميان شركت‌‌هاي ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرو در كشور و حتي تنها شركت در زنجيره ارزش صنعت خودرو، توانست با كسب تنديس بلورين، جايگاه خود را بهبود بخشد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر