تقدم فرهنگ بر اقتصاد

هرچند اقتصاد از اهمیت بالایی برخوردار است اما فرهنگ دینی بر اقتصاد تقدم دارد.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان این مطلب افزود: اعتقاد راسخ به خداوند بزرگ و توجه به ارزش های دینی و فرهنگی موجب کمال و سعادت ابدی برای جامعه اسلامی می شود. حسینی همدانی افزود: فرهنگ دینی در جامعه اسلامی درجایگاه نخست قرار دارد زیرا این فرهنگ باورها را در مسیر درست هدایت می کند.
خطیب جمعه کرج گفت: اگر دردانشگاه ها به مسائل دینی و فرهنگی توجه شود و مراکز اداری با تکریم ارباب رجوع به وظایف خود عمل کنند، آثار خوبی در فرهنگ عامه خواهد داشت.
وی تأکید کرد: تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی مطلوب به مردم،نظارت مناسب بر مراکز عرضه کالا‌های فرهنگی و رعایت موازین دینی و فرهنگی در فروشگاه ها و مراکز تجاری موجب تقویت پایه های دینی و فرهنگی و تلطیف امور در جامعه می شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرزگفت : در بخش مدیریت جهادی و امور فرهنگی، ستاد نماز جمعه کرج برنامه های فرهنگی مناسبی درسال جدید در دستور کار خود قرار داده است.
امام جمعه کرج با بیان اینکه باید از جلوه های بهاری به خوبی استفاده کرد، افزود: همیشه به یاد خدا و روز مرگ باشیم و روزگار را به غفلت نگذرانیم.
حسینی همدانی با اشاره به توجه و کمک به نیازمندان و احترام به والدین گفت : فرزندان درهر شرایطی باید به والدین خود به ویژه پدران ومادران سالمند احترام بگذارند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر