در آغاز تحولي ديگر، ترنم بهاري دل‌هايمان را به رويش دوباره دعوت و زمين و زمان رختي نو برتن مي‌كند و طبيعت به حياتي دوباره فراخوانده مي‌شود. بهار، زمان نو شدن طبيعت و زندگي مجدد است و عيد نوروز، اين كهن‌ترين آيين بشري، فرصتي است براي تحول، دگرگوني و پاك شدن.
بهار آمده با قامتي خجسته و سبزينه پوش، يادآور بلنداي قيامت و هر غنچه گلي كه قد مي‌كشد، پيراهني از معاد برتن دارد.
بهار آمده است با آيينه‌اي دردست از حكمت و معرفت شكفتن، همراه با آواز چلچله‌هاي خوش الحان كه بيقرار خبر از بيداري طبيعت مي‌دهند، چونان پرنده‌اي كه از قفس رهاشده، بهار آمده است؛ اين راز خجسته طبيعت، اين تحول و تغيير، اين خاطره معطر خاك، اين غوغاي گل و چهچهه بلبل.
بهار آمده است باعطر كمال طبيعت، با سرعيان شده عظمت خلقت، با نشانه نور، اشاره سرور، رمز شگفتي و شادي، فصل زيباي بيداري و اينك پس از گذراندن سالي توأم با تلاش براي رسيدن به قله‌هاي ترقي و توسعه كلانشهر كرج مفتخريم تا برگي از تقويم را ورق بزنيم كه سراسر آن كوشش براي خدمتگزاري بي‌منت براي ولي نعمتانمان بوده است.
خانواده بزرگ شوراي اسلامي شهر و شهرداري كرج همواره تأمين رفاه و آسايش شهروندان را از اصلي‌ترين وظايف و دغدغه‌هاي خود دانسته و اجراي طرح‌هاي توسعه شهري و خدماتي را با هدف رسيدن به اين مهم، درسالي كه گذشت مدنظر قرار داده است.
بهره‌برداري از طرح‌هاي عمراني در تمام مناطق اين كلانشهر و خدمات رساني از سوي سازمان‌هاي زيرمجموعه اين ارگان، تنها و تنها براي تحقق اهداف مديريت شهري در حوزه رفاهي و عمراني بوده و اين مجموعه در سال جديد با تواني مضاعف، خدمات رساني به شهروندان عزيز كرج را استمرار خواهد بخشيد.
در پايان به نمايندگي از طرف خانواده بزرگ شهرداري كرج ضمن تشكر از صبر و شكيبايي و همدلي شهروندان فهيم كرج، سالي سرشار از كاميابي توأم با شادكامي و بهروزي، تغيير و تحول سازنده براي يكايك عزيزان و مردم سرافراز كرج و هموطنان گرانقدر آرزومندم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر