ترکاشوند شهردار کرج: خدمت به شهروندان با توانی مضاعف، استمرار می‌یابد

در آغاز تحولی دیگر، ترنم بهاری دل‌هایمان را به رویش دوباره دعوت و زمین و زمان رختی نو برتن می‌کند و طبیعت به حیاتی دوباره فراخوانده می‌شود. بهار، زمان نو شدن طبیعت و زندگی مجدد است و عید نوروز، این کهن‌ترین آیین بشری، فرصتی است برای تحول، دگرگونی و پاک شدن.
بهار آمده با قامتی خجسته و سبزینه پوش، یادآور بلندای قیامت و هر غنچه گلی که قد می‌کشد، پیراهنی از معاد برتن دارد.
بهار آمده است با آیینه‌ای دردست از حکمت و معرفت شکفتن، همراه با آواز چلچله‌های خوش الحان که بیقرار خبر از بیداری طبیعت می‌دهند، چونان پرنده‌ای که از قفس رهاشده، بهار آمده است؛ این راز خجسته طبیعت، این تحول و تغییر، این خاطره معطر خاک، این غوغای گل و چهچهه بلبل.
بهار آمده است باعطر کمال طبیعت، با سرعیان شده عظمت خلقت، با نشانه نور، اشاره سرور، رمز شگفتی و شادی، فصل زیبای بیداری و اینک پس از گذراندن سالی توأم با تلاش برای رسیدن به قله‌های ترقی و توسعه کلانشهر کرج مفتخریم تا برگی از تقویم را ورق بزنیم که سراسر آن کوشش برای خدمتگزاری بی‌منت برای ولی نعمتانمان بوده است.
خانواده بزرگ شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج همواره تأمین رفاه و آسایش شهروندان را از اصلی‌ترین وظایف و دغدغه‌های خود دانسته و اجرای طرح‌های توسعه شهری و خدماتی را با هدف رسیدن به این مهم، درسالی که گذشت مدنظر قرار داده است.
بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی در تمام مناطق این کلانشهر و خدمات رسانی از سوی سازمان‌های زیرمجموعه این ارگان، تنها و تنها برای تحقق اهداف مدیریت شهری در حوزه رفاهی و عمرانی بوده و این مجموعه در سال جدید با توانی مضاعف، خدمات رسانی به شهروندان عزیز کرج را استمرار خواهد بخشید.
در پایان به نمایندگی از طرف خانواده بزرگ شهرداری کرج ضمن تشکر از صبر و شکیبایی و همدلی شهروندان فهیم کرج، سالی سرشار از کامیابی توأم با شادکامی و بهروزی، تغییر و تحول سازنده برای یکایک عزیزان و مردم سرافراز کرج و هموطنان گرانقدر آرزومندم.

این مطلب را به اشتراک بگذار