تخصيص 154 ميليارد ريال اعتبار به شهرستان فرديس

استـانداري البرز 154ميليارد و 430 ميليون ريال اعتبار به اداره‌هاي شهرستان فرديس اختصاص داد.
فرماندار فرديس در نشست كميته برنامه‌ريزي شهرستان فرديس كه در محل سالن اجتماعات شهرداري منطقه 10كرج برگزار شد، گفت: اين اعتبار براي اجرا و تكميل پروژه‌هاي عمراني در اختيار اداره‌هاي ذيربط قرار مي‌گيرد و اميدواريم اين پروژه‌ها در موعد مقرر به بهره‌برداري برسد. مهدي مهرور يادآور شد: آسفالت، نوسازي مدارس، راه‌هاي روستايي، مساجد، ساماندهي گلزار شهدا، ساخت حوزه علميه و بسيج، شهرك‌هاي صنعتي، ساختمان هواشناسي، محيط زيست، ندامتگاه، كتابخانه، ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي، آبفاي شهري و پزشكي قانوني از جمله پروژه‌هايي هستند كه سهم آنها از اين اعتبار پرداخت خواهد شد.
مهرور تعيين بودجه براي شهرستان فرديس را مهم خواند و گفت: اين شهرستان در تمام بخش‌ها به فعاليت‌هاي اداري و اجرايي نياز دارد و بايد دست به دست هم دهيم تا فعاليت‌ها به خوبي به انجام برسد.
فرماندار فرديس عملكرد بعضي از اداره‌های اين شهرستان را خوب توصيف كرد و اظهار داشت: اين نشان مي‌دهد اين اداره‌ها ويژگي و اهميت شهرستان شدن را درك كرده‌اند و انتظار مي‌رود ساير اداره‌ها نيز به وظايف خود عمل كنند. وي از استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان فرديس در هفته دولت خبر داد و افزود: با پيگيري‌هاي صورت گرفته و همكاري اداره كل سازمان تبليغات اسلامي استان البرز، مقرر شد اين اداره در هفته دولت در شهرستان فرديس به صورت مستقل آغاز به كار كند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر