تخصیص ۱۵۴ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان فردیس

تخصیص ۱۵۴ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان فردیس

استـانداری البرز ۱۵۴میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال اعتبار به اداره‌های شهرستان فردیس اختصاص داد.
فرماندار فردیس در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان فردیس که در محل سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۱۰کرج برگزار شد، گفت: این اعتبار برای اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی در اختیار اداره‌های ذیربط قرار می‌گیرد و امیدواریم این پروژه‌ها در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد. مهدی مهرور یادآور شد: آسفالت، نوسازی مدارس، راه‌های روستایی، مساجد، ساماندهی گلزار شهدا، ساخت حوزه علمیه و بسیج، شهرک‌های صنعتی، ساختمان هواشناسی، محیط زیست، ندامتگاه، کتابخانه، ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آبفای شهری و پزشکی قانونی از جمله پروژه‌هایی هستند که سهم آنها از این اعتبار پرداخت خواهد شد.
مهرور تعیین بودجه برای شهرستان فردیس را مهم خواند و گفت: این شهرستان در تمام بخش‌ها به فعالیت‌های اداری و اجرایی نیاز دارد و باید دست به دست هم دهیم تا فعالیت‌ها به خوبی به انجام برسد.
فرماندار فردیس عملکرد بعضی از اداره‌های این شهرستان را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: این نشان می‌دهد این اداره‌ها ویژگی و اهمیت شهرستان شدن را درک کرده‌اند و انتظار می‌رود سایر اداره‌ها نیز به وظایف خود عمل کنند. وی از استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس در هفته دولت خبر داد و افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته و همکاری اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز، مقرر شد این اداره در هفته دولت در شهرستان فردیس به صورت مستقل آغاز به کار کند.

این مطلب را به اشتراک بگذار