تحویل نخستین سری از کشنده های جدید ولوو

تحویل نخستین سری از کشنده های جدید ولوو

با حضور مرد اول صنعت کشور در جاده مخصوص کرج برگزار شد:

با حضورمحمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت سایپا دیزل واقع در جاده مخصوص کرج (شهید لشگری) نخستین سری از کامیون های ولوو  با هدف اجرای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای، به خریداران تحویل شد.

تاکنون بیش از ۲۳۰۰ نفر برای نوسازی کامیون خود نسبت به خرید محصول ولوو FH نام نویسی کرده اند که به هریک از کامیون های طرح نوسازی، کارت طلایی خدمات پس از فروش به ارزش ۱۵ میلیون تومان اهدا شده ، خدمات آن توسط شرکت خدمات فنی رنا ارائه خواهد شد که خدمات این کارت ها حتی پس از پایان دوران گارانتی نیز ادامه خواهد داشت.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در این آیین با اشاره به تحویل ۱۱ دستگاه از کشنده جدید ولوو FHH به خریداران، ابراز امیدواری کرد تا پایان امسال طرح نوسازی برای ۱۰۰ دستگاه دیگر از کامیون های فرسوده اجرا شود. مهندس نعمت زاده گفت: بانک توسعه تعاون، بانک عامل شرکت سایپا دیزل برای نوسازی این ۱۰۰ دستگاه کامیون است که در این طرح حدود ۳۰۰ میلیون تومان وام به متقاضیان جایگزینی کامیون های فرسوده با بازپرداخت ۵ ساله اعطا می شود. وی با اشاره به وضعیت کیفی کامیون ولوو FH، یادآور شد: براساس اعلام وضعیت کیفی خودروهای تجاری، این کامیون عنوان با کیفیت ترین کامیون کشور را در اختیار خود دارد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید براینکه دولت به موضوع آلودگی هوا توجه خاصی دارد، گفت: متاسفانه بسیاری از کشنده های ما بخاطر فرسودگی در هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۶۵ لیتر سوخت مصرف می کنند، در حالی که کشنده های جدید با وجود قدرت بیشتر حدود ۳۵ لیتر سوخت در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف دارند که نصف میزان کشنده های فرسوده است.

منبع: ویژه نامه دنیای اقتصاد غرب استان تهران

این مطلب را به اشتراک بگذار