تجلیل از ۱۷ مدال آور و پیشکسوت

تجلیل از ۱۷ مدال آور و پیشکسوت

ورزشی در کرج
اعضای شورای اسلامی و شهرداری کرج در آیینی از ۱۷ مدال آور جهانی، آسیایی، کشوری و پیشکسوت ورزشی تجلیل کردند. به گزارش ایرنا، در این آیین در رشته کشتی از مهدی محمدی، رضا خدری و یوسف قادریان (مدال آور) و مصیب دهبالایی (پیشکسوت) و در رشته تکواندو نیز از یوسف کرمی، مهدی خدابخشی و خانم‌ها اکرم خدابنده، آتوسا فرهمند و نگین گیل سمایی (مدال آور) تجلیل شد. در رشته والیبال نیز از شهرام محمودی، سید محمد موسوی عراقی و آرمین تشکری (درخشش در تیم ملی در لیگ جهانی )، عبدالعلی پیرمحمدی (رئیس هیات والیبال ) و در رشته شمشیربازی هم از پریماه برزگر تجلیل شد.
بیژن مقانلو، محمد نوذری و مجید سبزه پرور به عنوان سرمربی و رئیس هیأت تیم‌های ورزشی از اهالی ورزش بودند که لوح سپاس و هدیه دریافت کردند. رئیس شورای اسلامی شهر کرج در این آیین، تجلیل و قدردانی از قهرمانان ورزشی افتخار آفرین که موفق به کسب مدال‌های جهانی، آسیایی و کشوری شده اند را توسط مسئولان مورد تأکید قرار داد. محمود دادگو گفت: اکنون اولویت برنامه کاری کمیسیون‌های فرهنگی و سلامت شورای اسلامی کرج بر تشویق و قدردانی از این قشر معطوف شده است و شورای اسلامی شهر کرج افتخار می‌کند این کلانشهر دارای قهرمانانی است که در عرصه‌های آسیایی و بین المللی صاحب مدال و مقام شده‌اند. وی ادامه داد: حمایت از قهرمانان وظیفه اصلی متولیان ورزشی است و باید به قهرمانان ورزشی اهمیت داد که شورای اسلامی شهر کرج به سهم خود به‌طور قطع پیگیر این موضوع خواهد بود.
دادگو با اشاره به اینکه بدنه بیشتر تیم‌های ورزشی کشوری را ورزشکاران کرجی تشکیل می‌دهند، افزود: پیشکسوتان و ورزشکاران در کرج باید دارای انجمن باشند تا نه تنها خواسته‌های خود را به‌طور جمعی بیان کنند بلکه از این راه کمکی هم برای مسئولان باشند. رئیس شورای اسلامی کرج همچنین یاد و خاطره قهرمانان مرحوم روح‌ا… داداشی، علیرضا سلیمانی و بابک معصومی را گرامی داشت. رئیس کمیسیون سلامت، ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر کرج در این آیین گفت: هر شهری هویتی دارد و هویت کلانشهر کرج نیز با ورزشکاران آن تعریف می‌شود به گونه‌ای که به‌طور متوسط در هر رشته ورزشی، یک قهرمان در این کلانشهر وجود دارد. محمد صادق باغستانی با تحسین کوشش و تلاش مستمر ورزشکاران این شهر برای قهرمانی افزود: ورزش باعث ارتقا و رشد انسان می‌شود و کسانی که به ورزش اهمیت می‌دهند علاوه بر داشتن جسم سالم، روح سالم نیز دارند. وی ادامه داد: ورزشکاران با تلاش و همت خود قله‌های رفیع موفقیت را طی کرده اند و این درس بزرگی برای عموم مردم بخصوص مدیران شهری است گفتنی است شورای اسلامی شهر کرج برای حمایت از ورزشکاران، آیین نامه تجلیل از مدال آوران ورزشی در این کلانشهر را تصویب کرد و مقرر شد ورزشکارانی که در سال جاری دارای مقام قهرمانی کشوری، آسیایی و بین‌المللی می‌شوند در صحن این شورا مورد تجلیل قرار گیرند.

این مطلب را به اشتراک بگذار