تجلیل از 17 مدال آور و پیشکسوت

تجلیل از 17 مدال آور و پیشکسوت

ورزشی در کرج
اعضاي شوراي اسلامي و شهرداري كرج در آييني از 17 مدال آور جهاني، آسيايي، كشوري و پيشكسوت ورزشي تجليل كردند. به گزارش ایرنا، در اين آيين در رشته كشتي از مهدي محمدي، رضا خدري و يوسف قادريان (مدال آور) و مصيب دهبالايي (پيشكسوت) و در رشته تكواندو نيز از يوسف كرمي، مهدي خدابخشي و خانم‌ها اكرم خدابنده، آتوسا فرهمند و نگين گيل سمايي (مدال آور) تجليل شد. در رشته واليبال نيز از شهرام محمودي، سيد محمد موسوي عراقي و آرمين تشكري (درخشش در تيم ملي در ليگ جهاني )، عبدالعلي پيرمحمدي (رئيس هيات واليبال ) و در رشته شمشيربازي هم از پريماه برزگر تجليل شد.
بيژن مقانلو، محمد نوذري و مجيد سبزه پرور به عنوان سرمربي و رئيس هيأت تيم‌هاي ورزشي از اهالي ورزش بودند كه لوح سپاس و هديه دريافت كردند. رئيس شوراي اسلامي شهر كرج در اين آيين، تجليل و قدرداني از قهرمانان ورزشي افتخار آفرين كه موفق به كسب مدال‌هاي جهاني، آسيايي و كشوري شده اند را توسط مسئولان مورد تأكيد قرار داد. محمود دادگو گفت: اكنون اولويت برنامه كاري كميسيون‌هاي فرهنگي و سلامت شوراي اسلامي كرج بر تشويق و قدرداني از اين قشر معطوف شده است و شوراي اسلامي شهر كرج افتخار مي‌كند اين كلانشهر داراي قهرماناني است كه در عرصه‌هاي آسيايي و بين المللي صاحب مدال و مقام شده‌اند. وي ادامه داد: حمايت از قهرمانان وظيفه اصلي متوليان ورزشي است و بايد به قهرمانان ورزشي اهميت داد كه شوراي اسلامي شهر كرج به سهم خود به‌طور قطع پيگير اين موضوع خواهد بود.
دادگو با اشاره به اينكه بدنه بيشتر تيم‌هاي ورزشي كشوري را ورزشكاران كرجي تشكيل مي‌دهند، افزود: پيشكسوتان و ورزشكاران در كرج بايد داراي انجمن باشند تا نه تنها خواسته‌هاي خود را به‌طور جمعي بيان كنند بلكه از اين راه كمكي هم براي مسئولان باشند. رئيس شوراي اسلامي كرج همچنين ياد و خاطره قهرمانان مرحوم روح‌ا… داداشي، عليرضا سليماني و بابك معصومي را گرامي داشت. رئيس كميسيون سلامت، ورزش و جوانان شوراي اسلامي شهر كرج در اين آيين گفت: هر شهري هويتي دارد و هويت كلانشهر كرج نيز با ورزشكاران آن تعريف مي‌شود به گونه‌ای كه به‌طور متوسط در هر رشته ورزشي، يك قهرمان در اين كلانشهر وجود دارد. محمد صادق باغستاني با تحسين كوشش و تلاش مستمر ورزشكاران اين شهر براي قهرماني افزود: ورزش باعث ارتقا و رشد انسان مي‌شود و كساني كه به ورزش اهميت مي‌دهند علاوه بر داشتن جسم سالم، روح سالم نيز دارند. وي ادامه داد: ورزشكاران با تلاش و همت خود قله‌هاي رفيع موفقيت را طي كرده اند و اين درس بزرگي براي عموم مردم بخصوص مديران شهري است گفتني است شوراي اسلامي شهر كرج براي حمايت از ورزشكاران، آيين نامه تجليل از مدال آوران ورزشي در اين كلانشهر را تصويب كرد و مقرر شد ورزشكاراني كه در سال جاري داراي مقام قهرماني كشوري، آسيايي و بين‌المللي مي‌شوند در صحن اين شورا مورد تجليل قرار گيرند.