وقتی که at&t از هر فضای تبلیغاتی خود بهره می‌برد

Posted by on 4:57 ب.ظ in تبلیغات | دیدگاه‌ها برای وقتی که at&t از هر فضای تبلیغاتی خود بهره می‌برد بسته هستند

شرکت مخابراتی AT&T، یکی از بزرگترین اپراتورهای تلفن همراه، تلفن ثابت، سرویس‌دهنده اینترنت پهن‌باند و اشتراک تلویزیون‌های اینترنتی در ایالات متحده است. این شرکت تاکنون کمپین‌های تبلیغاتی متنوع و خلاقانه‌ای راه‌اندازی کرده که یکی از تاثیرگذارترین و خلاقانه‌ترینِ آن‌ها، استفاده از فیسبوک لایو برای زنده نگاه داشتن بابانوئل نزدِ کودکان آمریکایی است و برای جذب مخاطب به این کمپین نیز از هر فضایی کمک گرفته است.

هدف

براساس آمار و ارقام پژوهش‌های صورت گرفته در ایالات‌متحده، بیش از ۶٫۶ میلیون نفر از کودکان ساکن در این کشور معتقدند که بابانوئل وجود خارجی ندارد. حال شرکت تبلیغاتی که مسئول کمپین AT&T در این تبلیغات است، قصد دارد با استفاده از تکنولوژی، این رویای زیبای کودکانه را همچنان زنده نگاه دارد.

علاوه بر آن، کمپانی مخابراتی AT&T قصد داشت که سرویس‌های قابل حمل و همراه خود را بیش از پیش به مردم معرفی نماید. همچنین این کمپین در راستای برنامه‌ی “قدردانی از مشتری‌های وفادار” AT&T بود و مزایای مختلفی نیز برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد که از جمله آن‌ها می‌توان به خرید یک بلیت و ارائه یک بلیت رایگان برای سینما و پیش‌فروش بلیت‌های کنسرت اشاره کرد.

راهکار

این کمپین با عنوان Santa Live کار خود را در تاریخ ۲۳ دسامبر ۲۰۱۶ (سوم دی‌ماه ۱۳۹۵) در صفحه فیس‌بوک کمپانی AT&T آغاز کرد و از طرفی در سطح خیلی از ایالات آمریکا نیز تبلیغ می‌شد. کار از این قرار بود که همسر بابانوئل و عده‌ای از اِلف‌ها خود را برای کریسمس آماده می‌کردند و بابانوئل نیز در صحنه حضور داشت و از طریق فیس‌بوک لایو (سرویس پخش زنده فیسبوک)، نیکلاس قدیس (که گفته می‌شود مبدا و منشا بابانوئل است) اسامی ۲۰۰ نفر از کودکانی که در سال جاری، کودکان خوبی بودند را می‌خواند.

بیلبورد این کمپین

بازاریابان کمپانی AT&T والدین را تشویق به ثبت‌نام در این کمپین کردند و از آن‌ها اسامی فرزندان و همچنین داستانی درباره آن‌ها دریافت کردند تا زمانی که بابانوئل، اسامی فرزندان آن‌ها را می‌خواند، توضیحاتی نیز درباره هر کدام از آن‌ها ارائه دهد.

علاوه بر آن، مخاطبان فیس‌بوک لایو نیز می‌توانستند از طریق ارسال دیدگاه در زمان پخش زنده ویدیو، با بازیگران و گردانندگان این کمپین تعامل داشته باشند. ویدیوهای اختصاصی توسط تیم فیلم‌برداری بابانوئل گرفته می‌شد و خود بابانوئل نیز مشغول خواندن داستان‌های مربوط به کودکان بود.

نتیجه

براساس آمار ارائه شده توسط کمپانی AT&T، تنها در عرض چند ساعت از روز جمعه ۲۳ دسامبر، برنامه Santa Live بیش از ۶۹ هزار بار به نمایش گذاشته شد. همچنین بیش از ۱۰۰۰ نفر آن را به اشتراک گذاشته و ۵۶۰۰ دیدگاه نیز برای آن به ثبت رسید.

لینک منبع

گردآوری‌شده توسط شبکه پذیرش آگهی

JCDecaux آغاز کننده انقلابی در زمینه تبلیغات محیطی بریتانیا

Posted by on 12:44 ب.ظ in تبلیغات | دیدگاه‌ها برای JCDecaux آغاز کننده انقلابی در زمینه تبلیغات محیطی بریتانیا بسته هستند

تیم JCDecaux یک شرکت چند ملیتی مستقر در نوی-سور-سن، در نزدیکی پاریس، فرانسه است که به عنوان یک شرکت تبلیغاتی برای سیستم‌های تبلیغات ایستگاه‌های اتوبوس، تابلوهای تبلیغاتی، سیستم‌های اجاره دوچرخه عمومی و صندلی‌های خیابانی، شناخته شده است. در روز ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۶ پانصدمین صفحه‌ی دیجیتالی JCDecaux در City Road ، Islington نصب شد.

انتظار می‌رود که نصب ۱۰۰۰ عدد از صفحه‌های دیجیتالی این شرکت تا پایان فصل اول سال ۲۰۱۷ میلادی، به عنوان بخشی از شبکه‌ی دیجیتالی لندن، به اتمام برسد.

ldn-digital-network

در گذشته انتظار می‌رفت که این شرکت که بزرگترین شرکت تبلیغاتی فضای باز جهان، محسوب می‌شود، تا آخر ماه ژوئن سال ۲۰۱۶، ۵۰۰ صفحه‌ی دیجیتالی نصب نماید و همچنین هدف آن این بود که این تعداد تا پایان سال جاری میلادی به ۱۰۰۰ برسد ولی همانطور که متوجه شدید، برنامه ریزی‌های انجام شده با شکست مواجه شد. در واقع تاخیر در نصب این صفحات دیجیتالی زمانی آغاز شد که در ابتدای کار، در ماه آوریل تنها ۲۰ صفحه‌ی دیجیتالی نصب شد، در صورتی که طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، باید این میزان به ۳۰۰ عدد می‌رسید.

JCDecaux در مورد تاخیر صورت گرفته، بیان کرد که دلیل آن پیچیدگی است که حول نصب و راه اندازی این پروژه‌ی ساختمانی بزرگ با مشارکت همکاران قراردادی، وجود دارد. با توجه به بروزرسانی اطلاعات مالی JCDecaux در اوایل این ماه، مشخص شده است که تاخیر این پروژه، بر روی رشد درآمد خالص این شرکت، تاثیر منفی بر جای گذاشته است.

گفته می‌شود که در طول این دوره‌ی انتقال دیجیتالی بزرگ، تیم JCDecaux به فعالیت‌های خود مبنی بر تعدیل کردن تاثیر منفی ایجاد شده و همچنین تاثیر دو تصمیم استراتژیک بر مرزهای تجارت این شرکت، با وضع کردن یک پروتکل مدیریت هزینه، به صورت جدی ادامه خواهد داد.

JCDecaux گفته است که اکنون شبکه‌ی London Digital Network (LDN) در هر ۱۴ روز، بیش از ۱۰۰۰ میلیون تیراژ داشته است که ۷۰ درصد آن، از گریتر لندن بدست می‌آید.
JCDecaux ، این شرکت غول تبلیغاتی فضای باز با مالکان فرانسوی خود، سال گذشته در تاریخ ۷ آگوست ۲۰۱۵، قرار داد تبلیغات حمل و نقلی لندن را از آن خود کرد و طبق قرار داد، وظیفه‌ی آن نصب ۱۰۰۰ نمایشگر HD داینامیک ۸۴ اینچی در سراسر پایتخت انگلیس، لندن بود؛ ادعا شده که این پروژه، بزرگترین و موفق ترین محصول عرضه شده‌ی دیجیتال در عرصه‌ی لوازم دیجیتالی خیابانی است. همچنین گفتنی است که شرکت Clear Channel از سال ۲۰۰۵ تا سال گذشته، تبلیغات حمل و نقل لندن را بر عهده داشت.

با توجه به داشتن تعداد بالایی از نمونه کارهای برنامه‌های دیجیتالی گسترده در مقیاس بزرگ، انتظار می‌رود که این کمپانی تا پایان سال ۲۰۱۷، به یک میلیارد تیراژ برسد.

اسپنسر برلین، رئیس اجرایی JCDecaux انگلستان بیان کرد: “لندن یک ویترین جهانی برای شرکت JCDecaux است تا تبلیغات دیجیتالی در فضای باز را به نمایش درآورد. LDN نیز بخش جدایی ناپذیری از این داستان است.” همچنین افزود که داشتن مکانی فوق العاده و پیش رفته ترین شبکه‌های دیجیتالی، ما را در جهتی قرار داده است که سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهیم.

دیگر مکان‌های لندن که این صفحه نمایش‌های دیجیتالی جدید در آنها نصب شده است شامل، Knightsbridg، Hyde Park Corner، High Street Kensington، Park Lane و Oxford Streetاست.

اسپنسر اضافه کرد: “قرار گرفتن در معرض دید ۱۰۰ میلیون چشم، نقطه‌ی عطف مهم ما در پروژه‌ی LDN است. بخش اصلی از یک دگرگونی تبلیغات دیجیتالی است که JCDecaux را به عنوان صاحب رسانه‌های دیجیتالی در صدر رقبا قرار می‌دهد.

لینک منبع

گردآوری‌شده توسط شبکه پذیرش آگهی

DMC؛ مجری انحصاری تبلیغات دیجی‌کالا

Posted by on 10:25 ق.ظ in تبلیغات | دیدگاه‌ها برای DMC؛ مجری انحصاری تبلیغات دیجی‌کالا بسته هستند

در آبان ماه سال ۱۳۹۵ دیجی‌کالا به‌عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور با سرمایه‌گذاری روی DMC همکاری با این شرکت را به عنوان کانون رسانه‌های دیجیتال آغاز کرد.

دیجی‌کالا به‌عنوان پربازدیدترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه با بیش از یک میلیون بازدیدکننده در روز، از طیف گسترده‌ای از مخاطبان برخوردار است و این آمار خیره‌کننده دیجی‌کالا را در میان سه وب‏سایت پربازدید ایران قرار داده. تمام این‌ موارد در کنار هم باعث شده تا دیجی‌کالا از پتانسیل کافی برای ورود به دنیای تبلیغات آنلاین برخوردار باشد و با ارایه‌ی خدماتی فراتر از یک فروشگاه آنلاین، امروزه به‌عنوان بستری مناسب برای معرفی برندها و محصولات آن‌ها شناخته شود.

با آغاز همکاری میان این دو مجموعه، تمامی تبلیغات در رسانه‌های فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا شامل بنرهای وب‌سایت و اپلیکیشن دیجی‌کالا، دیجی‌کالا مگ، دیجی‌کالا T.V ، هفته‌نامه چاپی دیجی‌کالا، شبکه‌های اجتماعی شامل اینستاگرام و تلگرام دیجی‌کالا و خبرنامه‌‌ها، تنها از طریق DMC امکان‌پذیر است.

مجموعه DMC با در اختیار داشتن تیمی مسلط به دانش بازاریابی، ابزارهای تبلیغاتی موثر، دسترسی به برترین بسترهای دیجیتال ایران و استراتژی‌های خلاق، تمامی امکانات لازم  برای  بهره‌مندی مشتریان خود از بهینه‌ترین برنامه‌ریزی و برخورداری از رسانه‌های هوشمند دیجیتال را فراهم می‌کند. همچنین با دسترسی به پلتفرم‌های متنوع تبلیغات آنلاین، مجموعه‌ DMC توانایی ارائه مشاوره، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی جذاب و موثر را با بالاترین کیفیت ممکن برای مشتریان فراهم می‌کند. در نهایت دسترسی DMC به بیش از ۳۵ میلیون کاربر اینترنتی ایرانی، فرصت‌های منحصربه‌فردی را پیش روی مشتریان این مجموعه قرار داده است.

با آغاز همکاری مشترک میان دیجی‌کالا و DMC، مشتریان هر دو مجموعه می‌توانند کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین خودشان را با روش‌های نوین، منطبق با فن‌آوری‌های روز دنیا و با اطمینان از دسترسی گسترده و  هدفمند به مخاطبان مورد نظرشان، طراحی و اجرا کنند.
لینک منبع

گردآوری‌شده توسط شبکه پذیرش آگهی

طنز یک ابزار جدی در تبلیغات

Posted by on 5:03 ب.ظ in تبلیغات | دیدگاه‌ها برای طنز یک ابزار جدی در تبلیغات بسته هستند

این روزها ظرفیت توجه کاربران به محتوا و تبلیغات بسیار پایین آمده‌است. برای مثال اگر یک وب‌سایت در حدود ۵ ثانیه زمان برای لود شدن نیاز داشته‌باشد کاربرانش منتظر نخواهند ماند، وب‌سایت را رها و جای دیگری را برای جستجو پیدا می‌کنند. این روزها کاربران به دنبال لذت‌های فوری هستند آن‌ها خیلی سریع می‌خواهند از محتوای شما سر دربیاورند.

(بیشتر…)

آشنایی با انواع تبلیغات مدرن در عصر بازاریابی دیجیتال

Posted by on 3:31 ب.ظ in تبلیغات | دیدگاه‌ها برای آشنایی با انواع تبلیغات مدرن در عصر بازاریابی دیجیتال بسته هستند

تبلیغات فرم پیچیده‌ای از ارتباطات تکامل یافته است که با راه‌های مختلف پیام یک کسب و کار را به مصرف کننده منتقل می‌کند. امروزه تبلیغات مدرن راه‌های مختلفی را برای معرفی محصول در اختیار مسئولان تبلیغات قرار داده است. در عصر حاضر اینترنت به خودی خود امکان پوشش انواع تبلیغات ویروسی، آگهی، رپورتاژ آگهی، محتوای وب‌سایت‌ها و … را فراهم کرده است. در ادامه به معرفی انواع تبلیغات مدرن که کسب و کارها در عصر بازاریابی دیجیتال با آن‌ها سر و کار دارند می‌پردازیم.

انواع تبلیغات مدرن در عصر بازاریابی دیجیتال

تبلیغات دیجیتال یا آنلاین

تمام تبلیغاتی که در اینترنت با آن مواجه می‌شویم تحت عنوان تبلیغات دیجیتال شناخته می‌شوند که از جمله انواع تبلیغات مدرن در عصر جدید هستند. از تبلیغاتی که حین بارگذاری صفحات سایت‌ها می‌بینیم تا تبلیغات بومی و محتوای تبلیغاتی و تبلیغات موجود در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها همه و همه در گروه تبلیغات دیجیتال یا آنلاین قرار می‌گیرند. تبلیغات آنلاین نیز مانند سایر روش‌های تبلیغاتی راه پر فراز و نشیبی را پیموده است. اما با توجه به گسترش استفاده از اینترنت یکی از قدرتمندترین روش‌های تبلیغاتی در عصر اطلاعات است.

تبلیغات مدرن 1

با توجه به گسترش استفاده از اینترنت، تبلیغات آنلاین به یکی از روش‌های قدرتمند تبلیغات مدرن تبدیل شده است.

تبلیغات تبلیغات بومی

شاید بتوان گفت که تبلیغات موبایلی نسبت به سایر روش‌های انواع تبلیغات مدرن جدیدتر باشد. ترکیب رسانه‌های مختلف برای ایجاد تبلیغات برای گوشی‌هایی که به اینترنت متصل می‌شوند جذابیت خاصی به تبلیغات موبایلی بخشیده است. البته لازم به ذکر است که از رسانه‌های اجتماعی نیز برای تبلیغات موبایلی استفاده می‌شود. اما متاسفانه مخاطبان این نوع تبلیغات حس خوبی نسبت به آن ندارند و آن را مخل آرامش و فریبنده می‌دانند.

تبلیغات چاپی

با روی کار آمدن روش‌های تبلیغات مدرن مانند تبلیغات دیجیتال اهمیت و نقش تبلیغات چاپی رنگ باخته است. اما طراحی خلاقانه و متفاوت تبلیغات چاپی می‌تواند برای مخاطبان عصر حاضر جذاب باشد. زیرا ملموس بودن تبلیغات در عصر دیجیتال تجربه‌ی دل‌انگیزی است که احساسات مشتریان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در حالت کلی تبلیغات چاپی به سه گروه تقسیم می‌شود:

  • تبلیغات دوره‌ای

تبلیغات دوره‌ای در حقیقت تبلیغات چاپی است که در مجلات و روزنامه‌ها، با فواصل زمانی مشخص چاپ می‌شود. تبلیغات روزنامه‌ای از گذشته تا هم اکنون یکی از روش‌های قدرتمند تبلیغات است زیرا جامعه آماری بالایی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

  • بروشورها و تبلیغات کاغذی

بروشورها و سایر تبلیغات کاغذی یکی از روش‌های تبلیغاتی است که مدتهاست مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از ایده‌های خلاقانه و متفاوت در طراحی بروشور سبب جلب توجه مشتری می‌شود. این نکته را فراموش نکنید که ایده‌های خلاقانه کمک زیادی به ماندگاری نام یک برند در ذهن مشتری می‌کند.

  • ایمیل‌های تبلیغاتی

هر چند تکنیک ایمیل تبلیغاتی روش چندان جدیدی نیست. اما هنوز هم برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که تبلیغات چاپی هزینه بالایی داشته و سبب هدر رفتن کاغذ می‌شود. روش تبلیغات ایمیلی می‌تواند جایگزین خوبی برای آن باشد. اما با توجه به این که دریافت ایمیل‌های ناخواسته سبب آزار مشتری می‌شود. باید ایمیل تبلیغاتی با خلاقیت تمام و جذاب طراحی شود تا نرخ کلیک بالایی داشته باشد. در حقیقت می‌توان گفت این روش تلفیقی از تبلیغات سنتی و مدرن است که برای پیشبرد استراتژی تبلیغاتی سازمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تبلیغات چریکی

تبلیغات و بازاریابی چریکی طی ۲۰ سال گذشته به یکی از روش‌های مؤثر و شناخته شده تبدیل شده است.  از این رو جزو روش‌های تبلیغات مدرن محسوب می‌شود. در تبلیغات چریکی هدف جلب توجه بیننده و افزایش تعامل با مشتری است. استفاده از نوآوری و ایده‌های خلاقانه رمز موفقیت در تبلیغات چریکی است. گسترش تبلیغات چریکی معمولاً از طریق بازاریابی دهان به دهان و رسانه‌های اجتماعی انجام می‌شود.

تبلیغات مدرن 2

تبلیغات چریکی شرکت مک دونالد

تبلیغات توزیعی یا پخشی

ابزارهای ارتباط جمعی مثل رادیو و تلویزیون بهترین راه برای تبلیغات پخشی با جامعه آماری بالایی از مصرف‌کنندگان هستند. تبلیغات پخشی طی چند سال گذشته با پیشرفت فناوری و پیدایش ضبط کننده دیجیتالی ویدیو و تبلیغات پرشی گسترش بیشتری یافته‌اند.

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی یکی از اثربخش‌ترین روش‌های تبلیغات است. بیلبوردهای تبلیغاتی، پوستر، فضای اطراف ایستگاه‌های اتوبوس و تابلوهای تبلیغاتی دیجیتالی از جمله رایج‌ترین روش‌های تبلیغات مدرن است که همه روزه در سطح شهر با آن مواجه هستیم.

تبلیغات مدرن 3

بیلبوردهای تبلیغاتی، پوستر، فضای اطراف ایستگاه‌های اتوبوس و تابلوهای تبلیغاتی دیجیتالی از جمله رایج‌ترین روش‌های تبلیغات مدرن است که همه روزه در سطح شهر با آن مواجه هستیم.

تبلیغات خدمات عمومی

تبلیغات خدمات عمومی بر خلاف تبلیغات سنتی بیشتر از فروش بر روی آموزش و اطلاع رسانی تمرکز دارد. هر چند این تبلیغات بیشتر بر روی رادیو و تلویزیون انجام می‌شد اما امروزه به شکل تبلیغات اینترنتی در آمده است و روز به روز گسترده‌تر می‌شود.

تبلیغات در کنار امتحان محصول

همه ما روزانه ممکن است با کیوسک‌های تبلیغاتی که با معرفی محصول ما را به امتحان کردن آن دعوت می‌کنند مواجه شویم. همانگونه که می‌دانید تجربه‌ی استفاده یا تست محصول بسیار اثر بخش‌تر از دیدن ویدیوی تبلیغاتی یا مطالعه آگهی است. افرادی که با این روش تبلیغات به بازاریابی می‌پردازند معمولاً چارچوب مشخصی برای خود تعیین نمی‌کنند و مطابق با روحیات هر فرد با او ارتباط برقرار می‌کنند. این روش تبلیغات مدرن در نمایشگاه‌های فروش محصول به کمک پخش ویدیوهای واقعی نیز انجام می‌شود.

کمپین تبلیغاتی

اجرای کمپین تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین نوع تبلیغات در عصر شبکه‌های اجتماعی است. زیرا محتوای تولید شده توسط کاربر سبب افزایش اثربخشی استراتژی بازاریابی می‌شود. اجرای کمپین‌های تبلیغاتی مانند عکاسی، فیلم کوتاه و یا دل نوشته در رسانه‌های اجتماعی نقش بسیار مؤثری در شناخته شدن نام برند دارد.

نتیجه‌گیری

با توجه به آنچه که تا کنون گفته شد روش‌های تبلیغات سنتی جای خود را به انواع تبلیغات مدرن داده است که در آن از نوآوری و خلاقیت و فناوری برای جذب مشتری استفاده می‌شود. هر چند بسیاری از روش‌های تبلیغات سنتی نیز هنوز پا بر جا هستند و تنها با اندکی تغییر در عصر مدرن امروز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لینک منبع

گردآوری شده توسط شبکه پذیرش آگهی

WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر