ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که با دیدن یک بیلبورد تبلیغاتی، سریعاً نام برند تبلیغ شده را در گوشی هوشمند خود جستجو کرده‌ باشید یا این که حین تماشای یک برنامه تلویزیونی، در شبکه‌های اجتماعی به دنبال حاشیه‌های پشت صحنه بگردید و بخواهید که هیچ موردی را از دست ندهید. در چنین مواردی است که روابط میان تبلیغات و بازاریابی در فضای آنلاین و راهکارهای تبلیغاتی آفلاین محسوس است و متوجه می‌شوید که به چه میزان روی یکدیگر تأثیر مثبت می‌گذارند.

اگر در مورد روابط بسیار قوی این دو قانع نشده‌اید، لازم است که کمی در مورد اعداد و ارقام مستندِ مربوط به این موضوع مهم، مطلع شوید:

– وقتی که فردی هم از فضای آنلاین و هم بواسطه تبلیغ تلویزیونی هدفگیری می‌شود، ۱۶٪ درصد نرخ تبدیل بیشتری پدید می‌آورد.

– ۶۵٪ از مدیران مارکتینگ که دیدی سنتی دارند، قصد دارند بودجه تبلیغات آنلاین کمپانی خود را افزایش دهند.

البته آمار و ارقام مربوط به میزان تاثیرگذاری بازاریابی آنلاین و راهکارهای آفلاین بر هم، به اینجا ختم نمی‌شود.

اجرای راهکارهای تبلیغات و بازاریابی در فضای آنلاین، به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری به مخاطب خود ارائه دهند و فرد کاملاً از امکانات محصولات و خدمات مطلع گردد. به همین دلیل، خیلی از کسب و کارها سراغ پیشبرد موازی تبلیغات آنلاین وآفلاین می‌روند.

چنین رویکردی، میزان اثرگذاری کمپین‌های تبلیغاتی را چندین برابر می‌کند. زیرا کسب‌وکارها به کمک راهکارهایی چون تبلیغات چاپی، محیطی و تلویزیونی، عموم مردم را هدفگیری می‌کنند و به برندسازی می‌پردازند و در کنار این راهکارها، برای اثرگذاری و افزایش میزان فروش، از راهکارهایی استفاده می‌کنند که مخاطب هدفشان را نشانه‌گیری می‌کند و سبب یک تعامل دوطرفه می‌گردد که عموماً این راهکارها آنلاین هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویکرد بازاریابی و تبلیغات کسب‌وکارها، کافیست ویدیوی زیر را تماشا کنید.

لینک منبع

تبلیغات آنلاین وآفلاین

تاثیر شگفت انگیز تبلیغات آنلاین و آفلاین در کنار یکدیگر برای مخاطبین.

آپارات

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر