به یاری شرکت رهساز گستر مهر صورت می گیرد حمایت البرز ‌از کودکان بی‌گناه غزه

به یاری شرکت رهساز گستر مهر صورت می گیرد حمایت البرز ‌از کودکان بی‌گناه غزه

کمتر روزی است که از رسانه ها اخبار مربوط به شهادت ده ها زن و کودک و سالخورده فلسطینی بر اثر اصابت بمب و موشک اسرائیلی را نشنویم.
در این سی و چند روز هزاران گلوله ریز و درشت بر سر و جان مردم مظلوم غزه فرو نشسته و همه اینها در شرایطی رقم خورده که این ملت صبور از همه طرف در محاصره بوده و حتی رژیم آمریکایی مصر نیز تنها گذرگاه مرزی خود با باریکه غزه را مسدود کرده و اجازه خروج مجروحان وخیم و بدحال را نیز نمی دهد البته این وضعیت حصر و تحریم فقط به این یک ماه محدود نمی شود بلکه بیش از ۷ سال است که مظلومان غزه در محاصره شدید آب، غذا، دارو و مایحتاج اولیه زندگی هستند و هرگز نیز از جانب کشورهای غربی و عربی و سازمان های عریض و طویل بین المللی کمکی به آنها صورت نگرفته است.
اما این ملت مقاوم با وجود سختی ها و فشارها و تحریم های اقتصادی و نظامی و معیشتی و کشتار روزانه توسط رژیم صهیونیستی هرگز دست از مقاومت نکشیده و حاضر به پذیرش سازش ذلت بار با رژیم جعلی اسرائیل نشده
است.
این مقاومت مثال زدنی آن قدر باشکوه و عزتمند است که رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیرشان در خطبه های نماز عیدفطر از آن به عنوان درس برای همه یاد کردند و فرمودند: «مردم غزه در یک منطقه کاملاً محاصره شده و درحالی که تمام امکانات محدود آنها در معرض حملات شبانه‌روزی و بی رحمانه دشمن پلید، خبیث، نجس و بیرحم صهیونیست است شجاعانه ایستاده و مقاومت می کنند. این مقاومت یک درس بزرگ برای همه و نشان دهنده قدرت ایستادگی و مقاومت یک ملت است و سرانجام نیز همین مردم به توفیق و اذن الهی بر دشمن خود پیروز خواهند شد.
وضعیت اسفناک مردم مظلوم فلسطین قلب هر انسان آزاده را به درد می آورد و صحنه ها و تصاویر مخابره شده از شبکه‌های خبری، وخامت اوضاع را در غزه نشان می‌دهد.
واقعیت‌های مخابره شده توسط رسانه‌ها از وضعیت میدانی فلسطین نشان می‌دهد که چگونه ظلم در عصر جدید در قالب رژیمی درنده تجلی پیدا کرده است و چگونه کشورهایی که دم از آزادی و حقوق انسان می زنند در مقابل کشتار بی رحمانه زن و فرزند فلسطینی مهر سکوت به لب زده اند.
اما مرور تاریخ نشان می دهد، هیچ حکومتی با جنایت و خونریزی نتوانسته به حیات خود ادامه دهد حتی اگر از حمایت های صاحبان قدرت و ثروت برخوردار باشد.
همه شیعیان ایرانی در جای جای تاریخ نشان داده اند که درراه کمک به مظلومیت ازهیچ کوششی دریغ نمی کنند.
لذا شرکت رهساز گسترمهر نیز در راستای کمک به کودکان غزه با برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی در پارک ایران زمین در عظیمیه با محوریت حمایت از مردم مظلوم و کودکان بی‌گناه غزه گام برداشته‌است که برپایی نمایشگاه تجسمی با فروش این آثار، هزینه حاصل ازآن به کودکان غزه اهدا خواهدشد .
در این نمایشگاه انواع آثار هنرهای تجسمی، نقاشی وصنایع دستی ارائه می شود و مردم با شرکت در این نمایشگاه می توانند گوشه ای از بار کودکان غزه را التیام بخشند.
هزینه های برپایی این نمایشگاه را شرکت رهساز گستر مهر متقبل شده که جا دارد از عزیزان در فرمانداری، ارشاد اسلامی، اداره اماکن استان البرز و سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج، شهرداری کرج، نیروی انتظامی استان البرز، انجمن هنرهای تجسمی استان البزر و نهادهای ذیربط تشکر کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذار