به ياري شرکت رهساز گستر مهر صورت مي گيرد حمایت البرز ‌از کودکان بی‌گناه غزه

به ياري شرکت رهساز گستر مهر صورت مي گيرد حمایت البرز ‌از کودکان بی‌گناه غزه

کمتر روزي است که از رسانه ها اخبار مربوط به شهادت ده ها زن و کودک و سالخورده فلسطيني بر اثر اصابت بمب و موشک اسرائيلي را نشنويم.
در اين سي و چند روز هزاران گلوله ريز و درشت بر سر و جان مردم مظلوم غزه فرو نشسته و همه اينها در شرايطي رقم خورده که اين ملت صبور از همه طرف در محاصره بوده و حتي رژيم آمريکايي مصر نيز تنها گذرگاه مرزي خود با باريکه غزه را مسدود کرده و اجازه خروج مجروحان وخيم و بدحال را نيز نمي دهد البته اين وضعيت حصر و تحريم فقط به اين يک ماه محدود نمي شود بلکه بيش از 7 سال است که مظلومان غزه در محاصره شديد آب، غذا، دارو و مايحتاج اوليه زندگي هستند و هرگز نيز از جانب کشورهاي غربي و عربي و سازمان هاي عريض و طويل بين المللي کمکي به آنها صورت نگرفته است.
اما اين ملت مقاوم با وجود سختي ها و فشارها و تحريم هاي اقتصادي و نظامي و معيشتي و کشتار روزانه توسط رژيم صهيونيستي هرگز دست از مقاومت نکشيده و حاضر به پذيرش سازش ذلت بار با رژيم جعلي اسرائيل نشده
است.
اين مقاومت مثال زدني آن قدر باشکوه و عزتمند است که رهبر معظم انقلاب در سخنان اخيرشان در خطبه هاي نماز عيدفطر از آن به عنوان درس براي همه ياد کردند و فرمودند: «مردم غزه در يک منطقه کاملاً محاصره شده و درحالي که تمام امکانات محدود آنها در معرض حملات شبانه‌روزي و بي رحمانه دشمن پليد، خبيث، نجس و بيرحم صهيونيست است شجاعانه ايستاده و مقاومت مي کنند. اين مقاومت يک درس بزرگ براي همه و نشان دهنده قدرت ايستادگي و مقاومت يک ملت است و سرانجام نيز همين مردم به توفيق و اذن الهي بر دشمن خود پيروز خواهند شد.
وضعيت اسفناک مردم مظلوم فلسطين قلب هر انسان آزاده را به درد مي آورد و صحنه ها و تصاوير مخابره شده از شبکه‌هاي خبري، وخامت اوضاع را در غزه نشان مي‌دهد.
واقعيت‌هاي مخابره شده توسط رسانه‌ها از وضعيت ميداني فلسطين نشان مي‌دهد که چگونه ظلم در عصر جديد در قالب رژيمي درنده تجلي پيدا کرده است و چگونه کشورهايي که دم از آزادي و حقوق انسان مي زنند در مقابل کشتار بي رحمانه زن و فرزند فلسطيني مهر سکوت به لب زده اند.
اما مرور تاريخ نشان مي دهد، هيچ حکومتي با جنايت و خونريزي نتوانسته به حيات خود ادامه دهد حتي اگر از حمايت هاي صاحبان قدرت و ثروت برخوردار باشد.
همه شيعيان ايراني در جاي جاي تاريخ نشان داده اند که درراه کمک به مظلوميت ازهيچ کوششي دريغ نمي کنند.
لذا شرکت رهساز گسترمهر نيز در راستاي کمک به کودکان غزه با برپايي نمايشگاه هنرهاي تجسمي در پارک ايران زمين در عظيميه با محوريت حمایت از مردم مظلوم و کودکان بی‌گناه غزه گام برداشته‌است که برپايي نمايشگاه تجسمي با فروش اين آثار، هزينه حاصل ازآن به کودکان غزه اهدا خواهدشد .
در اين نمايشگاه انواع آثار هنرهاي تجسمي، نقاشي وصنايع دستي ارائه مي شود و مردم با شرکت در اين نمايشگاه مي توانند گوشه اي از بار کودکان غزه را التيام بخشند.
هزينه هاي برپايي اين نمايشگاه را شرکت رهساز گستر مهر متقبل شده که جا دارد از عزيزان در فرمانداري، ارشاد اسلامی، اداره اماکن استان البرز و سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري کرج، شهرداري کرج، نيروي انتظامي استان البرز، انجمن هنرهاي تجسمي استان البزر و نهادهاي ذيربط تشکر کنیم.