به مناسبت روز خبرنگار  صورت گرفت تجلیل شركت رهسازگسترمهر از خبرنگاران

مديرعامل شركت رهسازگستر مهر به پاس زحمات خبرنگاران فعال، با اهداي لوح و هديه از آنان تقدیر کرد.
مهندس جلالي مهر، به مناسبت روز خبرنگار با حضور در سرپرستي نشريات البرز و آشنايي با روند توليد اخبار، ضمن قدرداني از خبرنگاران گفت: انتقال واقعيت‌هاي جامعه به مسئولان، رسالت خطيري است كه تلاشگران عرصه قلم و رسانه برعهده دارند و با انجام بهينه آن پيشرفت جامع را رقم مي‌زنند. وي افزود: دقت داشته باشيد مردم به رسانه‌ها اعتماد دارند، يك خبرنگار بايد آن چه در جامعه به‌طور واقعيت وجود دارد را به مردم نشان بدهد تا مردم باورهاي اشتباه را در زندگي پيش نگيرند. جلالي مهر خاطرنشان كرد: امروز شركت رهسازگسترمهر با برنامه‌ريزي و پيگيري‌هاي مستمر توانسته اقدامات مطلوبي را در راستاي خدمت‌رساني به مردم انجام دهد كه اميدواريم با همكاري مردم و مسئولان، اين خدمت‌رساني با ابعاد گسترده‌تري دنبال شود.
وی ادامه داد:  رسانه داراي قابليت شفاف‌ سازي فعاليت تمام ارگان‌ها و دستگاه‌هاست و اصحاب رسانه بايد بكوشند از اين ظرفيت براي انعكاس وقايع به خوبي بهره‌برداري کرده و اصلاح در امور را به عنوان سرلوحه اهداف خويش
قرار دهند.جلالي مهر افزود: روز خبرنگار بر مبناي شهادت يكي از خالص‌ترين و وظيفه شناس‌ترين اصحاب قلم و رسانه رقم خورده است که اين روز را به اهالي روزنامه ايران تبريك می‌گویم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر