به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت تجلیل شرکت رهسازگسترمهر از خبرنگاران

به مناسبت روز خبرنگار  صورت گرفت تجلیل شرکت رهسازگسترمهر از خبرنگاران

مدیرعامل شرکت رهسازگستر مهر به پاس زحمات خبرنگاران فعال، با اهدای لوح و هدیه از آنان تقدیر کرد.
مهندس جلالی مهر، به مناسبت روز خبرنگار با حضور در سرپرستی نشریات البرز و آشنایی با روند تولید اخبار، ضمن قدردانی از خبرنگاران گفت: انتقال واقعیت‌های جامعه به مسئولان، رسالت خطیری است که تلاشگران عرصه قلم و رسانه برعهده دارند و با انجام بهینه آن پیشرفت جامع را رقم می‌زنند. وی افزود: دقت داشته باشید مردم به رسانه‌ها اعتماد دارند، یک خبرنگار باید آن چه در جامعه به‌طور واقعیت وجود دارد را به مردم نشان بدهد تا مردم باورهای اشتباه را در زندگی پیش نگیرند. جلالی مهر خاطرنشان کرد: امروز شرکت رهسازگسترمهر با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های مستمر توانسته اقدامات مطلوبی را در راستای خدمت‌رسانی به مردم انجام دهد که امیدواریم با همکاری مردم و مسئولان، این خدمت‌رسانی با ابعاد گسترده‌تری دنبال شود.
وی ادامه داد:  رسانه دارای قابلیت شفاف‌ سازی فعالیت تمام ارگان‌ها و دستگاه‌هاست و اصحاب رسانه باید بکوشند از این ظرفیت برای انعکاس وقایع به خوبی بهره‌برداری کرده و اصلاح در امور را به عنوان سرلوحه اهداف خویش
قرار دهند.جلالی مهر افزود: روز خبرنگار بر مبنای شهادت یکی از خالص‌ترین و وظیفه شناس‌ترین اصحاب قلم و رسانه رقم خورده است که این روز را به اهالی روزنامه ایران تبریک می‌گویم.

این مطلب را به اشتراک بگذار