معمار مهربان جهانشهر محمد صادق فاتح، بنياد فاتح را در سال 1343 براي سوق دادن كرج به سوي توسعه تأسيس کرد و تمام توانش را براي انجام خدمات عام المنفعه به كار برد.
محمدخليلي فرد مديرعامل بنيادخيريه فاتح به واسطه اينكه چند سالي مجاور آستان مقدس شمس الشموس آقا علي بن موسي الرضا (ع) زندگی می کردند با
بهره گيري از همنشینی با علما، دلدادگان و شيفتگان ائمه اطهار (ع) اساس زندگي خويش را مطابق با فرامين خاندان عصمت و طهارت قرار دادند.
به عنوان مثال اختصاص ثلث اموال و املاك شركت آباداني جهان براي بنياد فاتح فرمايش پيامبر گرامي اسلام را در ذهن متبادر مي‌سازد يا اصرار زياد وی براي توسعه باغ‌ها، فضاي سبز و حفر قنات (از شهرك اوج تا ده حاجي آباد)، محبان اهل بيت را به ياد فعاليت حضرت اميرالمومنين علي بن ابيطالب (ع) می اندازد كه همواره در زمينه ايجاد نخلستان و حفر چاه و ايجاد نهر تلاش
می کردند، يا سخاوت و گشاده دستي وی براي توسعه فضاي آموزشي، درماني و مذهبي همگان را به ياد سخاوت كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبي (ع) مي‌اندازد.
به نظرم رسيد براي قدرداني از يك عمر فعاليت وی شايسته است از معلم همه خيران كريم آل طه امام حسن مجتبي (ع) تقدير کنیم و شرايطي را به وجود آوریم تا دوستان بتوانند به راحتي از سيره و دستورات حضرت امام حسن مجتبي(ع) آگاهی یابند و به كار ببندند چرا كه اگر به ما توفيقي دست مي‌دهد تا اموري از جنس سيره اهل بيت(ع) انجام بدهيم بهتر است خويش را بدهكار اهل بيت (ع) بدانيم چرا كه اين بزرگواران معلمان ما هستند.
بدين وسيله از تمام محققان، علما و محبان امام حسن مجتبي عليه السلام دعوت می شود در صورت تمايل به همكاري در نشر الكترونيكي و ارائه مطالبي درباره ويژگي ها، فضائل اخلاقی، زندگينامه، احاديث و كرامات آن حضرت يا هرگونه اطلاعات ديگر (با منبع مشخص) درخواست خود را از طريق سامانه SMS به‌شماره 3000493449 , ايميل
webmaster@hagh-olhaghigh. com يا ارسال فكس به‌شماره 02634415050 با ما در ميان گذاشته تا با ايجاد رابطه اي صميمانه همگي نقش كوچكي در ترويج سيره كريم اهل بيت عليه السلام داشته باشيم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر