بنیاد خیریه فاتح همسو با رسالت بزرگان دین

معمار مهربان جهانشهر محمد صادق فاتح، بنیاد فاتح را در سال ۱۳۴۳ برای سوق دادن کرج به سوی توسعه تأسیس کرد و تمام توانش را برای انجام خدمات عام المنفعه به کار برد.
محمدخلیلی فرد مدیرعامل بنیادخیریه فاتح به واسطه اینکه چند سالی مجاور آستان مقدس شمس الشموس آقا علی بن موسی الرضا (ع) زندگی می کردند با
بهره گیری از همنشینی با علما، دلدادگان و شیفتگان ائمه اطهار (ع) اساس زندگی خویش را مطابق با فرامین خاندان عصمت و طهارت قرار دادند.
به عنوان مثال اختصاص ثلث اموال و املاک شرکت آبادانی جهان برای بنیاد فاتح فرمایش پیامبر گرامی اسلام را در ذهن متبادر می‌سازد یا اصرار زیاد وی برای توسعه باغ‌ها، فضای سبز و حفر قنات (از شهرک اوج تا ده حاجی آباد)، محبان اهل بیت را به یاد فعالیت حضرت امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع) می اندازد که همواره در زمینه ایجاد نخلستان و حفر چاه و ایجاد نهر تلاش
می کردند، یا سخاوت و گشاده دستی وی برای توسعه فضای آموزشی، درمانی و مذهبی همگان را به یاد سخاوت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) می‌اندازد.
به نظرم رسید برای قدردانی از یک عمر فعالیت وی شایسته است از معلم همه خیران کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) تقدیر کنیم و شرایطی را به وجود آوریم تا دوستان بتوانند به راحتی از سیره و دستورات حضرت امام حسن مجتبی(ع) آگاهی یابند و به کار ببندند چرا که اگر به ما توفیقی دست می‌دهد تا اموری از جنس سیره اهل بیت(ع) انجام بدهیم بهتر است خویش را بدهکار اهل بیت (ع) بدانیم چرا که این بزرگواران معلمان ما هستند.
بدین وسیله از تمام محققان، علما و محبان امام حسن مجتبی علیه السلام دعوت می شود در صورت تمایل به همکاری در نشر الکترونیکی و ارائه مطالبی درباره ویژگی ها، فضائل اخلاقی، زندگینامه، احادیث و کرامات آن حضرت یا هرگونه اطلاعات دیگر (با منبع مشخص) درخواست خود را از طریق سامانه SMS به‌شماره ۳۰۰۰۴۹۳۴۴۹ , ایمیل
webmaster@hagh-olhaghigh. com یا ارسال فکس به‌شماره ۰۲۶۳۴۴۱۵۰۵۰ با ما در میان گذاشته تا با ایجاد رابطه ای صمیمانه همگی نقش کوچکی در ترویج سیره کریم اهل بیت علیه السلام داشته باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذار