Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/com12313/public_html/wp-content/plugins/mobile-menu/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
برگزاری ۳ نمایشگاه بهاره در کرج - شبکه پذیرش آگهی | شبکه پذیرش آگهی

برگزاری ۳ نمایشگاه بهاره در کرج

رئیس اتاق اصناف استان البرز گفت: هر ساله در ۲ نوبت یکی پیش از مهرماه و دیگری در آستانه فرا رسیدن نوروز، نمایشگاه‌هایی با هدف عرضه مستقیم کالا و تأمین محصولات و کالاهای مورد نیاز مردم در این ایام دایر می‌شود. خوشبختانه استقبال زیادی از سوی مردم برای تهیه محصولات خود از این نمایشگاه‌ها وجود دارد.
حمید کریمی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال در ۷ نقطه از استان البرز نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا دایر می‌شود و تلاش داریم با انجام نظارت‌های مستمر و ویژه، کالاها و محصولاتی که در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود، از نظر کیفیت قابل قبول بوده و انتظارات مردم برآورده شود.
وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تاریخ دقیق آغاز به کار نمایشگاه‌های بهاره قطعی شده است، افزود: ۷ نمایشگاه از ۱۴ اسفند‌ماه سال جاری آغاز به کار کرده و به مدت ۱۰ روز دایر هستند. از ۷ نمایشگاه فوق ۳ نمایشگاه در شهرستان کرج دایر می‌شود و با توجه به تراکم جمعیتی و شرایط موجود، امسال در باغستان، شیخ‌آباد و مهرشهر کرج نمایشگاه بهاره از ۱۴ اسفندماه به بعد دایر است. ۴ مرکز عرضه مستقیم کالا ویژه پایان سال در شهرستان‌های دیگر استان البرز از جمله ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و فردیس احداث می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
شبکه پذیرش آگهی