برگزاری تور رايگان گردشگري در البرز

معاون گردشگري اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري البرز گفت: برای تعطیلات نوروزی در استان تورهاي گردشگري رايگان پيش‌بيني کرده‌ایم.
احمد تركاشوند در این باره ادامه داد: اين تورها با همكاري اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان و ساير ارگان‌ها از 25 اسفند ماه آغاز شده و تا 20 فروردين سال 93 ادامه دارد در این زمینه 50 تور يك روزه با كمك نمايندگان اداره كل ميراث فرهنگي در شهرستان‌هاي كرج، نظرآباد، اشتهارد، ساوجبلاغ، فرديس و طالقان در نوروز پيش‌بيني شده است.
وی با اشاره به اينكه دراين تورها گردشگران با اتوبوس به مناطق گردشگري اعزام مي‌شوند، بيان كرد: به‌منظور برگزاري كيفي و ارتقاي سطح اطلاع رساني و امنيت اين سفرها از راهنمايان مجرب و با تجربه استفاده مي‌شود. دراين تورها، بسته‌هاي فرهنگي گردشگري براي معرفي جاذبه‌هاي تاريخي، طبيعي، فرهنگي و معنوي استان در اختيار گردشگران قرارمي گيرد.
تركاشوند با اشاره به اينكه مكان و نحوه نام‌نويسي دراين تورها اعلام
می شود يادآور شد: تورهاي البرزگردي تأثير بسزايي در شناسايي جاذبه‌هاي استان و تقويت صنعت گردشگري دارد.
اتوبوسراني كرج وسيله نقليه عمومي در اختيار گردشگران قرارمي دهد
مديرعامل سازمان اتوبوسراني كرج و حومه اعلام كرد: براي اعزام گردشگران به مناطق ديدني استان تعدادي اتوبوس در نوروز به اين امر اختصاص مي‌يابد. مهرداد كياني افزود: براين اساس به‌زودي نقاطی در كرج براي اعزام گردشگران به مناطق تاريخي و ديدني البرز مشخص مي‌شود. وي بيان كرد: معرفي جاذبه‌هاي ديدني و ارائه خدمات رفاهي با هدف نشاط اجتماعي از اهداف اعزام مردم به مناطق ديدني استان است.
همچنين 700 دستگاه اتوبوس در نوروز به مردم كرج و مسافران خدمات‌رسانی مي‌كنند. از این رو شست‌وشو و ضدعفوني داخل اتوبوس‌ها از جمله اقداماتي است كه توسط سازمان و به‌منظور پاكسازي و ارتقای بهداشت عمومي صورت مي‌گيرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر