پنجمين دوره مسابقات قرآن كريم و حديث ويژه طلاب حوزه‌هاي علميه سراسر كشور به مدت 2 روز با حضور 44 شركت‌كننده به ميزباني مديريت حوزه علميه استان البرز در سالن اجتماعات مؤسسه سرم‌سازي رازي برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمين حسيني همداني، نماينده ولي فقيه در استان البرز و امام جمعه كرج در مراسم افتتاحيه اين رقابت‌هاي قرآني با اشاره به عظمت اين كتاب آسماني اظهار داشت: ترويج و نهادينه كردن فرهنگ قرآني بايد به عنوان يكي از مهمترين وظايف مسئولان باشد تا با برگزاري برنامه‌هاي فرهنگي در نهادينه كردن اين مهم در بين خانواده‌ها و نسل امروز تلاش خود را
دو چندان كنند.
وي افزود: در سال اقتصاد و فرهنگ بايد از مباني قرآني به خوبي بهره گرفت و فرزندان خود را بيش از پيش با مفاهيم و علوم قراني آشنا و با اين كتاب الهي مأنوس كنيم.
در پايان اين مراسم و قبل از اهداي جوايز به نفرات برتر، مسئولان برگزاركننده اين مسابقات از دكتر حميد كهرام رياست مؤسسه تحقيقات واكسن و سرم‌سازي رازي و همكاران ايشان قدرداني كردند.
گفتني است، در مرحله مقدماتي اين مسابقات كه در 3رشته‌ حفظ كل، 20جزء و قرائت قرآن كريم برگزار شد بيش از 200 نفر شركت كرده بودند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر