برچسب گذاری مطالب در فیس بوک

برچسب گذاری کلا به معنی قرار دادن یک سری مطالب در مورد یک موضوع خاص است. از تکنیک برچسب گذاری در وبلاگ ها به وفور استفاده می شود اما در شبکه های اجتماعی نیز می شود از این تکنیک برای دسته بندی مطالب استفاده کرد. در این مطلب نحوه برچسب گذاری مطالب در شبکه اجتماعی فیس بوک آموزش داده می شود.

از تکنیک برچسب گذاری مطالب پیش تر در شبکه های اجتماعی تویتر و گوگل پلاس استفاده شده بود. اما در نهایت فیس بوک در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ استفاده از این تکنیک را شروع کرد. برای برچسب گذاری مطالب در فیس بوک می توانید در ابتدای کلمه یا کلمات مورد نظر خود از علامت # استفاده کنید. به عنوان مثال سایت ۷۰۱۰ برچسبی به نام #بازاریابی _اینترنتی ایجاد کرده است و در حال معرفی آن به دوستداران اشتراک گذاری مطالبی در این موضوع است. با انجام این تکنیک ، تمامی مطالبی که با آن کلمه یا عبارت ، برچسب گذاری شده اند را می توانید در یک صفحه ببینید. به عنوان مثال تصویر زیر برچسبی به نام iPhone# است که مطالب مورد نظر در آن قرار گرفته اند.

برچسب iPhone در فیس بوک

در فیس بوک روش های مختلفی برای ایجاد یک اجتماع وجود دارد مانند ایجاد یک گروه و یا یک صفحه تجاری و با امکان برچسب گذاری مطالب ، نوع دیگری نیز برای ایجاد اجتماعات فراهم شده است.

در ادامه ، تصاویر نمونه استفاده از برچسب گذاری در صفحات فیس بوک را می بینید.

hashtag4

gables_hashtag-2

امیدوارم از این مطلب آموزشی استفاده لازم را برده باشید و بتوانید از این تکنیک در فعالیت های بازاریابی خود استفاده کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر