با خرید از بازارچه نوروزی خیریه نیکان در انجام کارهای خیر، سهیم باشیم

حسین آقا مدتها بود که به علت بیماری و ازکارافتادگی تحت پوشش کمیته امداد بود. او یک پسر بیمار ذهنی حرکتی و سه دختر دم بخت نیز دارد که به همراه اونها و همسرش، زندگیِ سختی را میگذروندند. هزینه های دارو و درمان، مخارج زندگی و … از یک طرف و از طرف دیگه خونه حسین آقا که به شدت فرسوده شده بود شرایط زندگی رو برای اونها سخت کرده بود. کمیته امداد اقدام به بازسازی و مرمت خونه حسین آقا کرد ولی این پروژه حدود 11 میلیون تومان هزینه داشت که کمیته امداد قادر به پرداخت هفت میلیون آن بود. موسسه خیریه نیکان باقی مبلغ را بعد از اتمام پروژه به حساب پیمانکار واریز کرد. به امید اینکه روزگار بهتری در انتظار حسین آقا و خانواده اش باشد.
___________________

هر چند که نمی شه انتظار داشت همه ی افرادِ یک جامعه، صاحب خونه بشن، اما برای بعضی ها میشه کاری کرد، چون خانواده ای که خودش صاحب خونه باشه به راحتی می تونه برای بهبود شرایط زندگیش قدم برداره.
برداشتن اون يك قدم براى بعضى از خانواده ها تا اينكه “صاحب خونه” بشن و “رونق سفره هاشون” بيشتر بشه با كمك فقط و فقط شما امكان پذير بوده و هست.

هدف مؤسسه خیریه نیکان ماموت، توانمندسازی مددجویان جهت بهبود کیفیت زندگی و استقلال آنهاست تا بتوانند بدون نیاز به دیگران به زندگی خود ادامه دهند. بازارچه نوروزی خیریه نیکانبا خرید از بازارچه نوروزی خیریه نیکان در روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 اسفند ماه، در انجام کارهای خیر، سهیم باشید.

نشانی بازارچه: تهران – شهرک غرب، خیابان ایران زمین، کانون فرهنگی قدس

پایگاه خبری دانستنی آنلاین

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر